Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

270km/s ile giderken motorum kol çıkardı ve sağ bacağım alev aldı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslan değil ama aslan gibi motorcuları eğitiyorum. Arada kırbacı şaklatmak da gerekiyor tabi :p :p :p

Ayrıca motosiklet sürülmez , binilir.

Gavurun verdiği diplomamda " Riding Instructor" yazıyor. Yani sürüş değil biniş eğitmeni.

Otomobil vb gibi vücut ağırlığını kullanmadan yönettiğin araçları sürer . At , motosiklet , bisiklet vb gibi vücut ağırlığını kullanarak yönettiğin şeylere binersin ...

Sevgilerimle
    O zaman Motosiklet Biniş Eğitmenidir doğrusu.. istirhamımdır kayıtlara böyle geçsin!! Saygılarımla
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Video ( fragman da olsa ) bir yerden tanıdık geldi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video ( fragman da olsa ) bir yerden tanıdık geldi.
    Olay dün yaşandı ve taslağımı daha önceki videolarda kullanmıştım o yüzden tekrardan hazırlamak için vakit harcamadım. Belki orada görmüşsünüzdür. İzlemekten zevk almadığım bir görüntü belki editlemem bile bellide olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amaç belli izlenme ve abone kasmak arkadaş video dan kesit koyacak aklınca merak edeceğimizi düşünüp abone Olacağımızı ve daha sonra tamamını izlemek isteyeceğimizi varsayıp yok efendim işte bu fragmanıydı zamanım olunca video editleyeceğim gibi dümen laflar yazacak bi bitmediniz mk başlıcam youtube unuza.

FarkındaMısın bilmem ama boş işlerle uğraşıyosunuz motovlog çekip fenomen olacam diye.. Dışarda akıp giden bi hayat var sanal a bu kadar kaptımayın kendinizi özellikle izleyici kitlesi 12-20 yaşlarında olan bir platformda..

Koca koca adamlar bebelere video beğendircem diye bi tarafını yırtıyor resmen hatta bırakın yırtmayı gaza gelip büyük makine alıp ölüp gidenler bile var..

TEHLİKENİN FARKINA VARIN ARTIK YOLUNUZ YOL DEĞİL..
    Abone sayısı yazanlara yorumlarda zaten cevabım belli. Tanınmak istesem yüzümü ve plakamı gizlemem İnstagram isteyenlere instagram hesabımı söylerim. Ben çıkıyorum ve gezerken yaşadıklarımı koyuyorum. 2 günde 3D effect yapıp hemen video mu yapayım? İşim gücüm yok bide bunlarla uğraşıcam. Yapsam bile renderlemem 34 saat civarı. Gaza gelip büyük makina alıp ölen giden bilmiyorum varsa izleyeyim. Bu arada zaten hep dışarıda olan şeyi sanala koyuyoruz. Sen önce düşünce yapını değiştir. Youtube ne demek onu bil, ne anlama geliyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konumuzla alakalı video için konuşmuştum. Sen koskoca youtube platformunu göz önüne alırsan bana sıra gelmez

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Izledim, acaip ozendim, trafikte 300 basip basima bela acmak geciyo icimden simdi... Motosiklet te var. Nasi yapsak? Saka saka. Linki acmadim bile.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış bir algin var,
    Üzgünüm ama ölmedim yazmışsın. Sanki forum senin ölmeni istiyor gibi.

Halbuki ölmek isteyen sadece kendinsin. Emin ol kimsenin de umrunda olmazsin ölsen de
    Arkadas sanki kismen hakli gibi. Diger "Can R1" basligindaki bazi paylasimlari gorunce, onlardan bazilari coktan arkadasa ozel mesaj atip "doga kanunlari isini bitirememis, eger adresini verirsen biz gelip senin isini bitiririz" demislerdir diye gecti aklimdan...

Bir linc, bir linc, sormayin gitsin...
    wolrath bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Umarım sıran geldiğinde başkasının tırnağına zarar veremeden elenirsin.
    feti_can bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Tek tabanca yeni video koydu,pist günü. Çok emek veriyor,gerçekten takdir ediyorum. Bende bu başlık altında onun reklamını yapıyım tanımıyorum şahsen ama tarzını seviyorum. Kendime yakın görüyorum.
    Metilen ve gogozh bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    kardeşim sen galiba şu youtuber denilen insanlardansın dimi hani videoların clicklendikçe para kazanıyorsun ondan sanırım bu tip konular açıp duruyorsun .. yanlış anlama eleştirmiyorum tıklarımda hatta kazan paranı sorun değil ama öyle bir izlenim edindim diğer konularında açınca ..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    kanala bi göz attım da 250 km/s ile polisi geçtim başlıklı bi video gördüm.
    izlemeye değer bi kanal olduğunu düşünmüyorum.
    Salurbey bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Arkadaşım, vidyo editleme montaj ot çöp işinde ( adı her ne ise bilmiyorum ilgilenmiyorum) iyi işler çıkarıyor olabilirsin. Ama vidyolarının içeriği verdiğin emeğe göre çok boş. Bana 90 saniyede izleteceğin mevzu için 5 dk saçma sapan intro izletemezsin. Bana 5 dk intro izletmen için minimum 30 dk dolu dolu ilgimi çekecek konu bulmalısın. Madem ki bu işte birşeyler yapmak istiyosun, ya içi dolu beni tatmin edecek içerik bul. Yada şu intro işini kısa kes aydın havası olsun. Efekleri de pc oyunu oynar gibi her tarafa döşeme aralara konudan koparmayacak şekilde sade bişeyler sıkıştır.

Eklemeyi unuttum, çok ukalasın ve iticisin. Biraz insanlara kulak ver. Gençliğin verdiği gazla her eleştiriye laf yetiştirme. Karakterinde ki eksiklikleri tamamlamaya bak.
    artemis99 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım sıran geldiğinde başkasının tırnağına zarar veremeden elenirsin.
    Cümleten herkes için diliyorum. Dikkat et o KTM'ler blok patlattığında başkalarını patlatmasın. Meşhurdur konuları bir araştır sen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen galiba şu youtuber denilen insanlardansın dimi hani videoların clicklendikçe para kazanıyorsun ondan sanırım bu tip konular açıp duruyorsun .. yanlış anlama eleştirmiyorum tıklarımda hatta kazan paranı sorun değil ama öyle bir izlenim edindim diğer konularında açınca ..
    ben youtuber cart curt denilen insanlardan değilim. Reklamlarım kapalı zaten bana reklam olsada çoğu reklam veren için uygun olmadığından reklam gösterilmez yazısı çıkmakta. Buradan gelecek 300 500 neyse benim 1 gün motorla dışarı çıkmamı belki karşılar.

Merak ettiğim şu

Neden kimse racing süren kadını veya 270km/s hızda arka teker kitliyken nasıl düşmeden durabildiğimi sormadı?
    Tulumun celsius ölçeğine göre kaç santigrat ısılara dayanabildiğimi sormadı?
    En kötüsü bu tür olaylarda ücretli otoyolun nasıl tavır sergilediğini sormadı?

Sence de amaç çok belli değil mi Göm gitsin Ben çok umursamam ancak bugün aktardığım şeyler bir veya daha fazla kişinin hayatını kurtarabilir. Mekanik sıkıntıların her zaman olabileceğini ve risklerin farkında olmasını sağlayabilir. Adamlar ömründe tulum mu görmüş ki, kültürü mü var ki celsius sorsun diye kimseyi gömmedim ben. Okurum cevaplamıyorsam değmez derim, ölsün derim geçer giderim.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek tabanca yeni video koydu,pist günü. Çok emek veriyor,gerçekten takdir ediyorum. Bende bu başlık altında onun reklamını yapıyım tanımıyorum şahsen ama tarzını seviyorum. Kendime yakın görüyorum.
    Motorunu da güzel modifiye etmiş, yakışmış. Kurgu olarak da güzel, gereksiz atraksiyonlar yok ve sıkılmadan izlettiriyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu da güzel modifiye etmiş, yakışmış. Kurgu olarak da güzel, gereksiz atraksiyonlar yok ve sıkılmadan izlettiriyor.
    Bence gereksiz atraksiyon yoktur. Yaşamadığımız şeyler bize saçma gelir. Kimi enduro ile 60 km hızla zıplamaktan zevk alır, kimisi 366km/s hız yapmak ister. Çevrem bunlarla dolu. Ben paraşütlede atladım, kx 250, dl1000 gibi araçlarımda mevcut. Hepsiyle ara ara dolaşmaktayım sadece racing ile video atmaktayım. Çünkü en çok zevki ondan alıyorum. Paraşütle zevk almanın tek yolu sanırım 1.paraşütü değilde yere 400 metre kala karın paraşütünü açmak. Yoksa bence hiçbir numarası yok. Ama profesyonel insanın teki gelir bu dediğime güler geçer. Bu konular böyledir.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Show tv gibisin kuran çarpsın. Azzz sonraa!!
    Youtube takipçilerinin yaş ortalaması çok düşük, yerinde olsa yorumları kapatırım.

Kol cıkarmış 1000rr alınır..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izledim, acaip ozendim, trafikte 300 basip basima bela acmak geciyo icimden simdi... Motosiklet te var. Nasi yapsak? Saka saka. Linki acmadim bile.

Arkadas sanki kismen hakli gibi. Diger "Can R1" basligindaki bazi paylasimlari gorunce, onlardan bazilari coktan arkadasa ozel mesaj atip "doga kanunlari isini bitirememis, eger adresini verirsen biz gelip senin isini bitiririz" demislerdir diye gecti aklimdan...

Bir linc, bir linc, sormayin gitsin...
    Konuda linc edildim gerçekten. Halbuki yanlis bir sey yazmadım.

Burda da yanlis yazmıyorum.
    Insanlar kendi zihni masturbasyonlarini tamamlamak icin yarisirken ben bilinc oluşturmaya çalışıyorum.

Ne kadar da olmedin kalbimizdesin diye aglasalar da ben onlarin nasil unutacaginin fizyolojisini bilen biri olarak her şeyi unutacaklarini ve ölenin zihinlerden yok olacagini çok iyi biliyorum.

Bunlari söylemek bunlari anlamak kimi için zor gelebilir ama gerçekler acıdır.

Show yapmak ugruna hayatini verenlerin zihinlerinde bir an olsun bir isik cakmasi icin uğraşıyorum. Ölmekten daha kötüsü boşu boşuna ölmek bence.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Çok merak ettim videoyu ama izlemiyorum.
    Hiç bi gereksiz harekâtın içinde, gram prim katkım olmadı, olamaz, olmayacak.
    matrax33 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Show tv gibisin kuran çarpsın. Azzz sonraa!!
    Youtube takipçilerinin yaş ortalaması çok düşük, yerinde olsa yorumları kapatırım.

Kol cıkarmış 1000rr alınır..
    Youtube özgür platform. Videoların editleri uzun sürdüğü için sadece şuan olanları yayınladım. En azından öldün mü, ölmedin mi diye gelen mesajlar son bulmuş olur Ben kimseyi kısıtlamam. 12 yaşındaki çocuğu da adam yerine koyarım. Dinler dinlemez onun problemi. Çünkü elimden gelen bu ve çoğu zaman saygı çerçevesi içinde yorum yaparım

Bu arada kol çıkaran motorum satılık değildir. Satmayı düşünmüyorum. KX250 ve DL1000 gibi araçlarımı kullanır ekstradan bir pist motoru alabilirim. 1000RR gene durur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence merak edilecek bir şey yok. Benim tek merakım 120 derece suya, ateşe ve kızgın yağa dayanan tulumun yapısı ve içindeki undersuit'in malzemesi olurdu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Merak etme sen ben sizin gibi apaçi kabilelerinden değilim, motorumu 1 kere bile redline a sokmadım, sokmam. Kendi blok patlatma başlığında da bana blok patlatma konusunda öğüt vermen de ironik.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey kaybetmemişsin. Vidyoda hiçbişey yok zaten. Sinematik saçma sapan slogan falan koymuş motor gidiyor olay yok.
    MrMud bunu beğendi.

musty043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr600f
    yorumları tek tek okudum herkez kendince haklı ama siz adamı anlamamışsınız adam olayı anlatıyor size siz başka konular üzerine yorum yapıyorsunuz KONU:270km/s ile giderken motor kol çıkardı ve sağ bacagım alev aldı . YORUM:O hızda tekeri kitlenen motordan nasıl düşmedin,ekipman saglammış Allahtan ayağın yanmamış,Fragmanını beğenmedim,Fragmanını beğendim vs gibi olmalıdır eger kurallardan burada bahsedersek olmaz çünkü türkiyede kuralları çiğnemek gibi bi ögreti ile yetişmiş bi toplum var çogu kişi kurallara uyuyor çogu kişi uymuyor bunu sabah saatlerinde istanbul trafiğinde tespit edebilirsiniz ama burada herkez kurala uyuyormuşta sadece motoriskkurallara uymuyormuş gibi bi çagrışma oluyor devlet kendi koydugu kurallara uymuyor ki halk uysun.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gereksiz atraksiyon yoktur.
    Gereksiz derken kurgudan bahsetmiştim. Sinematik kurgu dediğiniz yerlerde açıkçası sıkıldım, aynı tarzda bir film fragmanı olsa merak uyandırmazdı bende ve sırf fragmandaki bu hissiyattan dolayı o filmi es geçebilirdim.

Grafikler de görüntü ve bilgi kirliliği yaratmış, daha sade ve vurgulayıcı kısımların öne çıkarıldığı tarzda olabilirmiş.

Maalesef bütün içerisinde akıcılık yok. Amaç izlenmek, görsellere süslemek ama naçizane profesyonel olarak kurgudan para kazanan biri olarak ilgimi çekmedi.

Bu işin ne kadar zaman aldığını, render sürelerini, gözlerde ve beyinde yarattığı yorgunluğu ve ben de dahil insanlara sunulan bir görsel ürünü beğendirmenin zorluğunu düşününce bu kadar emeği göz ardı etmek olmaz. Helal olsun demek düşer, her ne kadar ilgimi çekmese de.

Son olarak umarım bundan sonraki editleriniz eğlence içerikli olsun. Ana başlık kaza olunca alt metnin bir önemi kalmıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)