Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

250 cc tercihi icin öneri ve sorular ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrt0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc hacim sınırlamalı ehliyet sınıfı yok
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de onu merak ettim nasıl bi ehliyet o diye.

tavsiye istiyorsan inazuma f ilk tercih olabilir. çift silindirli sağlıklı bir motor.

o olmadı cbr alın geçin. eğer yakıtı ve hafif şekil olsun diye düşünüyoruz diyorsanız.

şahsi tavsiyem sukutır alın.

kolay gelsin.
    A2ehliyete sahip kardeşimve yanılmıyorsam maximym 36 HPsınırı var o yüzden sadece 250 CC dedim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrt0661 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2ehliyete sahip kardeşimve yanılmıyorsam maximym 36 HPsınırı var o yüzden sadece 250 CC dedim .
    36kW o sınır, HP değil.

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi uzun yol yapıyorsan rahat sürüş için inazuma derim.
    Alıntı emre23aydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listedekilerden inazuma sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.
    Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı konfor arıyorsanız inazuma'ya alternatif yok listenizde.

R25 ve mt 25'in kır pidesi kadar artçı selesiyle, yarım saatlik yolculuk sonunda yakasınız gelir motoru.
    Alıntı vanesy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma ya da bir skuter düşünülebilir.
    İnazuma doğru şecenek galiba parçası elnyakiyormus ama gülü seven dikenine katlanacak

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    üstad geçenlerde yakın tanıdığıma 12500 liraya kontağı bile takılmamış sıfır tnt 250 aldırdım ilk motoruydu ve gerçekten mükemmel motordu.motorun sesi 4 silindir mübarek , hızlanma çok güzel,artçılı seyahatlerde idare edicek bir konfora sahip,görüntü mükemmel.

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36kW o sınır, HP değil.
    Bunu bilmiyordum yanlış biliyorsum doğrusu çok sağol bilgi için
    Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad geçenlerde yakın tanıdığıma 12500 liraya kontağı bile takılmamış sıfır tnt 250 aldırdım ilk motoruydu ve gerçekten mükemmel motordu.motorun sesi 4 silindir mübarek , hızlanma çok güzel,artçılı seyahatlerde idare edicek bir konfora sahip,görüntü mükemmel.
    Eyvallah hocam dikkate Alicam araştırıyim bi bakalım

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    R25 ile inazuma arasında birşey olarak CBR250 geldi aklıma �� Racing kadar yatık değil, srtçı selesi racing motosikletlere göre geniş sayılır. Hızı memnun eder yani iş görür, tek silindir yakıt az ve sorunsuz motosiklet diyebilirim.

Ama ABS yok. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve mantık yürüttüğümüzde en mantıklı tavsiye Bajaj Dominar400 geldi aklıma. Ehliyetiniz yetiyor ise CBR250 den daha mantıklıdır. Daha rahat ve ABS güvenliği...

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 ile inazuma arasında birşey olarak CBR250 geldi aklıma �� Racing kadar yatık değil, srtçı selesi racing motosikletlere göre geniş sayılır. Hızı memnun eder yani iş görür, tek silindir yakıt az ve sorunsuz motosiklet diyebilirim.

Ama ABS yok. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve mantık yürüttüğümüzde en mantıklı tavsiye Bajaj Dominar400 geldi aklıma. Ehliyetiniz yetiyor ise CBR250 den daha mantıklıdır. Daha rahat ve ABS güvenliği...
    Yorumun için sağol hocam dominar i araştırdım devir kesici ve titresimden sikayetciler . 2.el de yzermj bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yorumun için sağol hocam dominar i araştırdım devir kesici ve titresimden sikayetciler . 2.el de yzermj bilmiyorum

ragnarokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeye 1.500 dağa ekleyip Dominar 400'üde listeye alabilirsiniz.
    ya kardeş lütfen sen yazmadan önce eline bir sözlük al allah aşkına.. Artık gülüyorum senin kelimelerini gördükçe yeni bir soluk getirdin dilimize.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Uzun yol yapacaksanız dominar veya inazuma derim de r25 nasıl sıkıntıları varmış bı anlatsana

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    inazuma ile çok rahat edersiniz, ayrıca ağır motor iyidir yola iyi oturur.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeş lütfen sen yazmadan önce eline bir sözlük al allah aşkına.. Artık gülüyorum senin kelimelerini gördükçe yeni bir soluk getirdin dilimize.

G harfi ile H harfi klavyede yanyana. Belki yanlışlıkla yazmıştır.
    İzmir-Karşıyaka

wr250

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece gece 12 saatlik yorgunluğumu aldın üstümden sen çok yaşa.

Dominarin devir kesici problemi yok aslında şayet 8k da kesici ama çok rahat bir şekilde kesiciye girmeden 2 kişi direk 140 a kadar çıktık tork konusunda cidden tatmin edici titreşim pek konuşmuyorum çünkü titreşim alamadım öyle konuşturacak kadar
    Şuan 46.9 hp ye kadar tüm motorları alabilirsin hic sorunun olmasın 35kw yaklaşık 46.9-48hp yapıyordu
    A2 de cc sınırlaması yok zaten

İnazuma(agir olmasından dolayı uzun yolda savrulmayı büyük ölçüde engelliyor rahat )(parca çok pahalı)

dominar (top speed düşük tork iyi gidon ve oturuş tarzı çok rahat bi güven hissi veriyor)

cbr250 (az yakar çok kaçar )(parca orta yollu)

r25( pek hoşuma gitmedi motor bana gore değil o yüzden çok nötr bir şey yazmıcam hızlı güzel ama uzun yola pek gelmez artcili)

en hoşuna gidicek motor dominar 400 olur

Bütün motorları git test et incele o zaman hem fikir olursun canlı görünce

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Artçılı olacaksa inazuma. Yeni nesil motorlar zaten grenajı sökülmüş çakma sport gibi. Artçı pozisyonları laf olsun diye konulmuş.

hocam detaylı yorum ıcın cok tesekkur ederim.
    dominarı cıddı cıddı dusunuyoruz . biraz arastırma yapalım bi gidip test edelim
    büyük olcude yenı makınemız domınar olucak . herseyin hayırlısı .

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Tnt 250 ve inazuma hocam baska senecek yok bosa kafanuzi karistirmasinlar. Ek olarak xmax 250 de tercih edilebilir.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dominar titreşimi ile özellikle artçıyı üzer.

Motosikleti
    R25
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 250 ve inazuma hocam baska senecek yok bosa kafanuzi karistirmasinlar. Ek olarak xmax 250 de tercih edilebilir.
    Şu teneke 250 nin sıfırı bile satılmıyor artık sahibindene baktım bulamadım, adamlar geçen senelerin stoklarını zor bitirdiler zaten, 2017 getirmediler sanırım..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu teneke 250 nin sıfırı bile satılmıyor artık sahibindene baktım bulamadım, adamlar geçen senelerin stoklarını zor bitirdiler zaten, 2017 getirmediler sanırım..
    Sıfırı son yapılan indirim sonunda kalmadığı için satılmıyor. Benelli'de 250cc euro4 uyumlu model yok. TNT250 Türkiye ile birlikte Endonezya'da belki bir iki ülke de daha vardı. Geri kalan her yerde suyu kısılmamış 300cc olarak satılıyor. Seneye yüksek ihtimal ile 300cc olarak getirecekler. Zor bitirdiler dediğiniz motor 2.5 ayı bulmadı bitti. Gelmeyecek olsa TRK502 gibi pahalı motor gelmezdi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)