Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

250 cc tercihi icin öneri ve sorular ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı son yapılan indirim sonunda kalmadığı için satılmıyor. Benelli'de 250cc euro4 uyumlu model yok. TNT250 Türkiye ile birlikte Endonezya'da belki bir iki ülke de daha vardı. Geri kalan her yerde suyu kısılmamış 300cc olarak satılıyor. Seneye yüksek ihtimal ile 300cc olarak getirecekler. Zor bitirdiler dediğiniz motor 2.5 ayı bulmadı bitti. Gelmeyecek olsa TRK502 gibi pahalı motor gelmezdi.
    Yahu kardeşim 2017 getirmediler zaten 2016 da ellerinde kaldı 3000 tl ye yakın bi indirim yapıp sattılar, e bırakta kalmasın yani, tnt25 lere bak hala duruyor eski modelleri..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu kardeşim 2017 getirmediler zaten 2016 da ellerinde kaldı 3000 tl ye yakın bi indirim yapıp sattılar, e bırakta kalmasın yani, tnt25 lere bak hala duruyor eski modelleri..
    Kardeşim Benelli'de 250cc euro 4 motor yok. Yani yasal mevzuata uygun değil. YEndonezya ve Türkiye'de vardı zaten 250cc olanı euro 4 şartından dolayı gelmedi. Ellerinde kaldığı falanda yoktu daha indirim muhabbeti yoktu sırf bir bayide 5 adet satıldığına şahit oldum. Son gelen partiyi indirimli verdiler. 2018'e 300cc olarak geleceğini dediler.

Motosikleti
    R25
    Son yorumumu admin amca silmiş sanırım benelliye ortak

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son yorumumu admin amca silmiş sanırım benelliye ortak
    Ne yazdığınızı görmedim her hangi bir ticari şirketin holiganı olacak kadar ahmak ve salak değilim. Göte göt demek kanım da var. Zamanında Pulsar aldığım da da benzer muhabbetler döndüğünde de aynı ithamlar dönüyordu. Ben size açıklamasını yapıyorum bildiğim ölçüde siz farklı bir telden çalmaya devam ediyorsunuz.

Yorumunuz silindiğine göre büyük olasılıkla hakaret içeriyordu.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)