Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

TEKNOTAKİP ALIP KULLANAN VARMI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns

izledim özellikleri çok fazla izleyip yorum yapıp eleştirirseniz veya kullanıyor olup iyi kötü eleştirileriniz nedir fiyatları da uygun geldi ne diyorsunuz?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    aldim 1 aydir kullaniyorum.gayet memnunum,kafam rahat,uzakta oldugumda acip bakiyorum.nokta atisi yer tespiti var,bunun disinda gunluk kac km yol yaptiniz.ortalama hizlariniz rotaniz gibi bircok veriyi tutuyor
    Mr.Duke bunu beğendi.

Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=qHYuDqmT0oA

izledim özellikleri çok fazla izleyip yorum yapıp eleştirirseniz veya kullanıyor olup iyi kötü eleştirileriniz nedir fiyatları da uygun geldi ne diyorsunuz?
    Bence bunun aylık ücreti de vardır . Çünkü o verileri göndermesi için sim kartına ihtiyacı var

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ne kadar peki bu ürünün fiyati Aylik veya yillik izleme bedeli. Sim karta aylik yüklenmesi gereken veya aylik onlara vereceginiz ücret.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    pulsar 200ns
    ürünün ucretı sanırsam 1yıllık paketle 900tl sonra her yıl 200tlye sim alıyorsun oda aylık 20tlden ucuza geliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

birde cift sekilde yapılmıs bi direk tesisata baglanıyor onda stop özelligide var bide mobil demir yere tutturuyosun cıkarması daha kolay bence kablolara takılan daha mantıklı ve bulunması zor olur

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı flowerhorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bunun aylık ücreti de vardır . Çünkü o verileri göndermesi için sim kartına ihtiyacı var
    İlk yıl sim kart beraberinde gelip diğer yıllarda yıl başına 199 tl ücret ve 9 taksit imkanı veriyorlar

Motosikleti
    pulsar 200ns
    evet cok guzel bir cok opsıyonu var hangısını kullanıyorsunuz mobil olanı mı yoksa cihaz olanı mı veriler ingilizce mi türkçe dil desteği varmı

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Çok para fakiri eğlendirmez

Motosikleti
    Neeee ? 900 tl mi ? Ciddi misiniz siz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Kullanan arkadaslar ufak bi bilgi verebilir mi ? Mesela aizin belirlediginiz hizi asinca size nasil bildirim geliyor? Uygulamaya mi? Yoksa sms veya cagri atiyor ? Calisinca veya shake alarm var mi ? Uzaktan durdurmali ( herkesin motor kilitlemeli olarak bildigi ama asla motoru kilitlemeyen ) sistem buna dahil mi ?

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Yıllık kaskonun fiyatlarına bakıcak olursak bence cok para değil asgari ücretle calısan bir insanında alabileceği bi fiyat lakin her sene vermiyorsunuz zaten ama şirket iflas ederse ne oluyor

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neeee ? 900 tl mi ? Ciddi misiniz siz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Kullanan arkadaslar ufak bi bilgi verebilir mi ? Mesela aizin belirlediginiz hizi asinca size nasil bildirim geliyor? Uygulamaya mi? Yoksa sms veya cagri atiyor ? Calisinca veya shake alarm var mi ? Uzaktan durdurmali ( herkesin motor kilitlemeli olarak bildigi ama asla motoru kilitlemeyen ) sistem buna dahil mi ?
    Eheue, yoksaaaaaa ?
    GT250rAlanya bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eheue, yoksaaaaaa ?
    Bu fiyata benim cihazdan 3 tane alinir. Hemde surdurmali modelden
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    cihazin titresim sensoru,ani shock sensoru(kazalar icin),kontak acik sensoru bulunuyor.web sayfasindan istediginiz counter a istediginiz alarm i atayabilirsiniz.Motoru stop start komutlariyla yonetebiliyorsunuz.sitesinde gerekli aciklamalar var biraz arastirin

Motosikleti
    Gece uyuyosunuz sizin internet paketiniz bitti. Ve oldu ya evde de wifi var. Elektrik kesildi.
    O zaman mokoko bu cihaz.
    Olmaz olmaz demeyin. Neler geldi olmaz diyenlerin basina.
    Ama güzel cihaz. Data sim ile çalisiyor.Sadece pahali. Herkes alamaz.
    frankestayn1 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    application kendi notificationlarinin haricinde SMS olarak gonderiyor. sıkıntısiz cihaz butceniz varsa tavsiye ederim
    GT250rAlanya ve cbr1100 xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    application kendi notificationlarinin haricinde SMS olarak gonderiyor. sıkıntısiz cihaz butceniz varsa tavsiye ederim
    Tavsiyeniz icin tesekkurler hocam.
    Ben çin mali kullaniyorum. Hoş hepsi zaten çin.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Eldiven, kask gibi ömrü olan bir alet değil. 1 kere al ömür boyu kullan.Motor değiştirdiğinde diğerine geçirebilirsin. En ucuz egzoz 2.000Tl iken ve motorların yarısında binlerce aksesuar varken neden alınmasın? Bence fiyatı gayet makul.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllık kaskonun fiyatlarına bakıcak olursak bence cok para değil asgari ücretle calısan bir insanında alabileceği bi fiyat lakin her sene vermiyorsunuz zaten ama şirket iflas ederse ne oluyor
    Sirket iflas ederse rusyadaki sirket size yardimci oluyor.
    Mr.Duke bunu beğendi.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla en ucuzundan bir akıllı telefonu koltuk altına sabit şarja bağlayıp içine de en ucuzundan bi internet paketi ve gerekli uygulamaları yükleyerek bir çok bildirime erişilebilir. O yüzden çok cazip gelmiyor bu fiyatlara

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla en ucuzundan bir akıllı telefonu koltuk altına sabit şarja bağlayıp içine de en ucuzundan bi internet paketi ve gerekli uygulamaları yükleyerek bir çok bildirime erişilebilir. O yüzden çok cazip gelmiyor bu fiyatlara
    SMS te yap mesalasırsınız veya whatsapp indir arasıra görüntülü konuşur fotoğraf gonderırsınız birbirinize

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)