Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

TEKNOTAKİP ALIP KULLANAN VARMI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Arkadaşlar takip cihazlar, motor çalındığında, birkaç dakika içerisinde polise başvurup, sinyalin geldiği yere ekiple beraber gidip motoru alabildiğiniz zaman geçerlidir.

"Benim motorum çalındı, sonra da polisle beraber sinyalin geldiği yere gittik, motoru aldım" diyen kaç kişi var?

Bir arkadaşımın amcaoğlu bilmem ne yapmış değil. Şahsen bu cihazı kullanıp, motorunu bulan var mı?

Benim, takip cihazına sahip motorunu çaldırınca "cihazdan sms geldi. Bir baktım motorum gidiyor. Peşine düştüm, motoru kaybettim. Sonra karakola gidip sinyalin geldiği yeri gösterdim. Ekip devriyede, dur çay iç, motor senin mi, plakası ne, ne renk gibi sorulara muhatap kaldık. Sonra sinyal kayboldu. Ekip gelince sinyalin en son alındığı yere gittik, motor yoktu" beyanatı olan tanıdıklarım var. Biraz hikaye gibi bu cihazlar.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Polisten ziyade kahveden bir kamyon adam toplayacak sosyal çevreniz varsa ya da Uruk Hai tipli akraba ve kankalara sahipseniz bu takip cihazlarının kullanımı daha efektif olacaktır. Polis iyidir,hoştur, başımızın tacıdır ama ben polisin sıradan vatandaş için çalıntı herhangi bir malı bulabileceğini düşünmüyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Gittiği yeri bilsek, oraya gidip sonra ihbarda bulunsak olmaz mı? Hele hele emniyette bildik / tanıdık varsa jet hızında işlem yapılır diye düşünüyorum.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurtdışında Teknotakip sayesinde motosikletini kurtaran arkadaşım var. Motosikleti çalınıyor, hemen peşine yola düşüyorlar o sırada polisi aramalar falan adama çökme sonuç motorun kurtarılması.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittiği yeri bilsek, oraya gidip sonra ihbarda bulunsak olmaz mı? Hele hele emniyette bildik / tanıdık varsa jet hızında işlem yapılır diye düşünüyorum.
    Biraz olay çıkarıp, tartışıp, polisi çağırmak düşünülebilir ama riskli iş. Yürek gerektirir.

Geçenlerde haberlere, çalınan motosikletini takip sistemi sayesinde takip edip, ardından polis çağırıp, motosikletini kurtaran bir kadın çıkmıştı.

Önceki yorumlarda gösterilen takip sistemi karşıtlığını anlayamadım. En azından motosikletini kurtarma ihtimalin var.

Ben de kullanıyorum. Çoğu zaman kafamın rahat olmasını sağlıyor. Gerektiğinde, içime aniden bir kuşku düştüğünde uygulamayı açıp motorun hala yerinde olduğunu görebiliyorum.

Bu arada karakola gidip, karakoldan dışarıya polis çıkaramazsın ne yazık ki. Motosikletin konumuna gidip 155'i ararsan 15-20 dakikada gelirler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    10dk'da sökemeyeceğin bi yere arvento taktım. yağ gibi çalışıyor. umarım asla ihtiyaç olmaz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)