Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motoran Spada xfire 200 efi enjeksiyonLu radyatörLü 6 vitesLi 2017 modeL

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoda çok az benzin olduğundan söz ediyorsun o motor bayır aşağı giderken vs benzini çekmediğinde zorlamanın manası yok kendinde söylüyorsun stop edecek vaziyette diye ''benzinim yoktu hiç motor çalışıp stop ediyodu 5 liralık attırmıştım alırken 1 haftadır kullanıyorum 38 km''
    fabrikadan geldiğinde evet hiç yoktu depoda şöyleki kapağı açıp kokladık içini gram koku bile yoktu sonra 1 litre koyduk ve 3.marş basmada çalıştı ne yani direk mi çalışması gerekiyodu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun top speed meraklısı olmayın derim iyi kullanıp virajları iyi dönüp stoppie yapabilecek kadar iyi fren yapmaya bakın.

Bende de sorun var sanırım tamam cüsseli biriyim ancak sürekli bu kadar farklar olması bir yerden sonra acaba dedirtiyor !
    Pulsar sahibiydim 140'ı anca görüyordum. Millet 160 yapıyorum diyor.
    Rx3 evo ile 145 civarı gördüm. Kime sorsam 150 den aşağı düşmüyor.
    Cbr250 kullandım millet 180 yapıyor benim makina 140 tan sonra nefesi kesiliyordu 160-170 civarlarında kalıyordu.

Valla artık nasıl oluyor bu işi çözemedim.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun top speed meraklısı olmayın derim iyi kullanıp virajları iyi dönüp stoppie yapabilecek kadar iyi fren yapmaya bakın.

Bende de sorun var sanırım tamam cüsseli biriyim ancak sürekli bu kadar farklar olması bir yerden sonra acaba dedirtiyor !
    Cbr250 kullandım millet 180 yapıyor benim makina 140 tan sonra nefesi kesiliyordu 160-170 civarlarında kalıyordu.

Kaç basıyo muhabbeti abes bişey artık ama söyleyim sana top speed denemesi yapacaksan lastik havaları tam olacak zincir yağlı olacak hava filtre temiz olacak ayrıca sen 100 kilo civarısın galiba zaten yüzü geçincede öne doğru eğilmen gerekir ki bu sana son hız 15 km/h kazandırır ortalama ayrıca üstünde bol elbise olmayacak içine rüzgar dolarsa motor zorlanır paraşüt gibi düşün

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Adam ozetlemis gencler.
    Dagilabiliriz.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-gitmiyor.html

İnsanlar yalan söylüyor açık ve net yukarıdaki konuyu ben açtım sitemim var orda böyle mahlukatlar yüzünden kendimizi sorguluyoruz.

Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-gitmiyor.html

İnsanlar yalan söylüyor açık ve net yukarıdaki konuyu ben açtım sitemim var orda böyle mahlukatlar yüzünden kendimizi sorguluyoruz.
    Çok haklısın zaten herkez rampa aşağı basıyo son hıza ulaşıyo mesela 157 gördü adam oda 1 2 saniyeliğine hemen 160 basıyo diyo sattığı adamda düz yolda deniyo hemen 140 küsürlerde kalıyo e normal 36 beygir yamaha R25 bile rampa aşağı 190 küsür basıyo cc ile beygir ile kıyaslama yapmamak lazım top speedler için

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş 60 kmde şu devir olursa son devirde 180 olur diyor. tork ve güç eğrisinden haberi yok galiba.

genç bi arkadaşımızsın belli. o motorun yapacağı uçsan kaçsan top 130kmh. dahasını yapmaz. yapamaz. 15 beygir. sen 15 beygirle 180 yaparsan ben de benim pulsarla 24 beygirle en az 250 yapmam lazım
    Ayrıca sen kimi kandırıyosun daha bugün 23 buçuk beygir senin benimkide 15 buçuk beygir daha bugün pulsar ns200 kullandım arkadaşınkini sahilde bastım hatta 150 yapana kadar yırttı motor kendini BİDE UTANMADAN 3 BUJİ KOYMUŞLAR koduğumun hintlileri ama sen 250 basarsın emin oL yani ben sana güveniyorum tmm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Bu arada pulsar200ns 155 te kesiciye giriyo orjinal haliyle bizzat denedim rampa aşağı
    dişli değişimi gibi saçma bişey yapılmamış tabi

şuan 260 km deyim hız denemesi yaptım hızlanması çok iyi top speed düz yolda bastım 148 149 gidip geldi RADARDA HIZINIZ 141 km yazdı yol meyilli olsa 13 14 km daha fazla yapardı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bekle bir rodaj bitsin sonra denersin. Millet ne derse desin boşver, bir kere denemeden bir şey olmaz deyip motoru zorlama. Ayrıca süratten bağımsız, gaz kolunu da rodaj döneminde fazla açma.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekle bir rodaj bitsin sonra denersin. Millet ne derse desin boşver, bir kere denemeden bir şey olmaz deyip motoru zorlama. Ayrıca süratten bağımsız, gaz kolunu da rodaj döneminde fazla açma.
    Kesiciye girmeden vites attırmadım yani hep dip gaz şehiriçi 23 tl yaktı zaten 10 dakikadan fazla kullanmıyorum ev iş arası tek kötü yönü lastikleri ıslak zeminde gaz açınca arka yanlıyor

0909halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacak kısmetse )
    Bu motorun 2017 modeli yok . Yeni model gelmeyecek diyorlar. Bilgisi olan var mı . Yedek parça bulamam korkusuyla alamıyorum . ((

Alıntı 0909halil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun 2017 modeli yok . Yeni model gelmeyecek diyorlar. Bilgisi olan var mı . Yedek parça bulamam korkusuyla alamıyorum . ((
    nasıl yok ruhsatta 2017 yazıyo model yılı

1600 Küsür kmdeyim sadece 2 kere yağ değiştim başka kuruş masraf olmadı çok çok iyi bi motormuş kullandıkça anlaşılıyo lastikleri hiç tehlike yaşatmadı bana yağmurda bile basa bas gidiyorum ne kaydı ne savurdu yakıtıda max 4 litre az basarsan 3 litre yakıyo normal bence tek yapmayı düşündüğüm ön dişi bir diş büyütmek

Motosikleti
    salkano wolf
    Merhaba hopali motor nasil bizde almayi dusunuyoruz olumlu olumsuz yonlerini yazarmisin kac kilometre oldu bide en önemlisi titreşim nasil varmi yokmu cevaplarsan seviniriz eyvallah

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hopali motor nasil bizde almayi dusunuyoruz olumlu olumsuz yonlerini yazarmisin kac kilometre oldu bide en önemlisi titreşim nasil varmi yokmu cevaplarsan seviniriz eyvallah
    Arkadaşımda var. Konfor olarak çok memnun. Ama onun motorda bi sıkıntı var 6. vitesi yemiyor bayılıyor. Bir başkasında 160ı gördüğünü duymuştum.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Motosikleti
    salkano wolf
    Biz hiz istemiyoruz daha çok konfor mesela 160 değilde 130. 140 yapsa bize yeter titreşim varmiydi 200 cc göre hp düşük 15 bg sanırım titreşim olmamasi lazim bizim asil merak ettigimiz bu bide yedek parça olayi tabi sıkıntı çıkarırmi teşekkürler

15 beygir nasıl yazmışlar hayret 2 kişi 4. Vites rampa çıkıyorum bildiğin rampa yani titreşim yok yedek parça en fazla 15 günde elinde yakıt şehir içi 3 buçuk 4 litre yakıyo normal kullanımda 9. Ayını dolduracak daha bi usta eli değmedi iyikide almışım diyorum

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yakıt konusunda gerçekten çok iyi. Geçen ay arkadaşla hesaplamıştık 13 kuruş mu ne çıkmıştı sonuç.

Motosikleti
    salkano wolf
    O zaman 1 tanede biz alalim beni en çok merak ettiğim titreşimdi son hiz kaçı gördün hopali

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Bu fiyata en iyi alinabilecek motor şuanda bu motor adamlar 2 inci el ybrye 9000 tl isteyen var şaka gibi 125 cc rampa 2 kişi cekmiyor uçmuşlar bunlar

Usta millet uçuyo doğru ama şunu söyliyim top speed herzaman meyilli yolda görülür ilk başta 155 ti şimdi ön diş büyüttüm denemedim ama 160 olabilir belki 3viteste 100 oturtuyo 2 kişi ile

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    Abs varmı ?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)