Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Salı günü Bajaj Pulsar 200RS Alıyorum. :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    2016 RS 200'de de ABS var, 2017'de gelen bir ozellik degil

RS'lere artik koruma takozu takilabiliyor ve fiyati montaj dahil 160 TL

RS ile NS arasinda baya bir fark var, bu farklar RS ana konusunda uzun ve detayli bir sekilde yazildi, ana konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Frenler, egzoz, aydinlatma sistemi, kronik sorunlar vs. her konuda RS avantajli

Parcalarin cogu NS ile ayni ama bazi farkli govde parcalari NS'den pahali. Yinede parcalari muadili japonlar arasinda en ucuzu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 RS 200'de de ABS var, 2017'de gelen bir ozellik degil

RS'lere artik koruma takozu takilabiliyor ve fiyati montaj dahil 160 TL

RS ile NS arasinda baya bir fark var, bu farklar RS ana konusunda uzun ve detayli bir sekilde yazildi, ana konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Frenler, egzoz, aydinlatma sistemi, kronik sorunlar vs. her konuda RS avantajli

Parcalarin cogu NS ile ayni ama bazi farkli govde parcalari NS'den pahali. Yinede parcalari muadili japonlar arasinda en ucuzu
    Yinede bir 200 NS gibi f/p ürünü değil

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Şimdiden hayırlı olsun başkan

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Rs nin egzos sesi sahane.göz ardi etmeyin luuufenn))

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yinede bir 200 NS gibi f/p ürünü değil
    Eski fiyatlara gore kiyaslayinca aslinda RS daha iyi bir f/p urunu. Sadece grenaj ve ABS unitesini NS'in fiyatina ekleyince RS'in satis fiyatinin uzerine cikiyordu ve RS daha baska ozel noktalari var, hemde kronik sorunu cok daha az

Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Abiler yarın kayalar motora 200rs almak için gidiyorum. Daha önce sıfır motor almadım. Motoru alırken nelere dikkat etmeliyim ve ehliyet ruhsat işlemleri nasıl ilerliyicek.
    Bu arada sarı rengini alıyorum. Malesef yeşil renge o kadar fark veremiyicem. Onun yerine rodajdan sonra lastiği değiştiricem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Uppppppppğğ

Motosikleti
    R25
    Alıntı Mr Joseph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler yarın kayalar motora 200rs almak için gidiyorum. Daha önce sıfır motor almadım. Motoru alırken nelere dikkat etmeliyim ve ehliyet ruhsat işlemleri nasıl ilerliyicek.
    Bu arada sarı rengini alıyorum. Malesef yeşil renge o kadar fark veremiyicem. Onun yerine rodajdan sonra lastiği değiştiricem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Uppppppppğğ
    Sana emrediyorum Git ve o RS yi al gel şaka bi yana rs alman daha mantıklı yaşın genç şekil şukul illaki olacak, hız ve ivmelenme rs daha üstün, gösterişli ve kalıplı motor çabuk sıkılmazsın, parça pahalı evet ama efendice kullanırsan kaza riskin minimuma düşer ve motoru satarkende alacak arkadaşa kazasız ve düzgün kullanılmış bir motor satar dua alırsın

Motosikleti
    RS200
    En son bu kadar heyecanı ilk kız arkadaşımla tanıştığım da yaşamıştım. Motor da böyle bişey. Daha gitmeme 3/4 saat var ama içim kıpır kıpır, ayaklarım titriyor

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para senin, keyif senin, ne istersen onu al, ama ben şu rüzgar işine takıldım, hani demişsin ya rüzgar yemek istemiyorum, sen bindin mi rs ye, rüzgar yemiyeceğinden emin misin. Bu saatten sonra vazgeçeceğini sanmıyorum, ama madem öğrencisin ve illaki bajaj alacaksın, git 2. el ns al, biraz kişiselleştir, okul bitip mesleğe atılınca alırsın daha güzellerini, ve emin ol ns yi çok daha kolay satarsın.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para senin, keyif senin, ne istersen onu al, ama ben şu rüzgar işine takıldım, hani demişsin ya rüzgar yemek istemiyorum, sen bindin mi rs ye, rüzgar yemiyeceğinden emin misin. Bu saatten sonra vazgeçeceğini sanmıyorum, ama madem öğrencisin ve illaki bajaj alacaksın, git 2. el ns al, biraz kişiselleştir, okul bitip mesleğe atılınca alırsın daha güzellerini, ve emin ol ns yi çok daha kolay satarsın.
    Hocam nakit param çok yok. O yüzden sıfır taksitle alıcam. Ns sürdüm. Eski motorumla 100 den sonrasına çıkamıyodum. 70 ten sonra rüzgar öldürüyordu. Ns de 100 ü geçince çok rahatsız oldum. Hafif değilim uççak gibi hissetmiyorum ama sevmedim yani. O rüzgarı yedikten sonra 90 la gitmek daha keyifli geldi. Rs de ise yine rüzgar alıcak ama ns kadar almaz eminim. Birde ikinci el çok önemli değil. Çünkü 3/4 sene kullanıcam. Satıncada motorum temiz olcağından eminim ve hemen satarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Motoru aldım 50 km sürdüm. Şimdi resim atmak istemiyorum, daha sonra atarım.
    Motor genel olarak güzel farlarına hasta oldum. Selesi sert aynaları bok gibi bi ara kırasım geldi. Arka fren bir çok kişi kötü dedi ama bana güzel geldi, belkide eski motorumdan iyi o yüzden öyle geldi. Ön fren gayet çok güzel. Zırıltı olarak motorda bazı devirlerde bi zırıltı geliyor arka frenin olduğu yerden o kafama takıldı acaba motor bloğundan mı geliyor diye. Adam arka frenin orda bişey bişey var dedi ordan geliyor dedi. Bir diğer yaşadığım sorunda sağa sinyal veremedim arada verilmiyor yada ben mi veremedim bilemiyorum ona bakıcam daha sonra. Motor böyle genel olarak memnunum gidişi duruşu, şekli hoşuma gitti. Zırıltı filan olsa da iyi ki almışım dedim. İyi akşamlar.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Hayırlı olsun hocam tekeriniz düz bassın.
    Resimleride bekleriz konuya

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hayırlı olsun. Dikkatli sür.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kardeşim,Allah kaza bela vermesin.
    Belki de biz harbiden yaşlanmaya başladık, ondan pek ısınamadık bu modele, keyfini çıkarmaya bak sen.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)