Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bayan Ekipmanları Hakkında . .

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seduje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL ABS
    Herkese Merhabalar;

Ekipman araştırması yapıyorum bir kaç karar verdiğim parça var fakat yine de yorumlarınızı almak istiyorum açıkçası çünkü, ilk defa ekipman diziyorum belki benim düşünmeden seçtiğim bir parçanın eksi yönü vardır değiştirmem daha iyi olur yorumlarınız sayesinde.
    Haftaya alacağım kısmetse.

Almayı düşündüğüm kıyafetler şu şekilde;

shoei-nxr-motosiklet-kaski-mat-siyah

dainese-arya-d-dry-bayan-motosiklet-ceketi-siyah-gri

dainese-d-system-evo-d-dry-bayan-pantolon

dainese_freeland_gore_tex_womens_boots_black

dainese-clutch-evo-bayan-d-dry-motosiklet-eldiveni-siyah

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Sırtlık eksik.

Motosikleti
    Haklısınız onu eklemeyi unutmuşum çok pardon

DAINESE WAVE G1 Sırt Koruma
    Don't believe me, just watch . .

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Seduje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız onu eklemeyi unutmuşum çok pardon

DAINESE WAVE G1 Sırt Koruma
    http://i.hizliresim.com/l3QV8X.jpg
    Bu urun bellikle kullanılmıyor mu?

Motosikleti
    Sırt korumaları hakkında çok bir bilgim yok ama şuna da baktım 2 parça mı almalı tek mi almalı kuyruk sokumu için
    bu daha mı iyidir sizce ?

bir de extradan kalça koruma falan almak gereklimidir bilemedim pantolonun bu modelinde dahil değil çünkü

DAINESE MANIS D1 Sırt Koruma
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Sırt korumaları hakkında çok bir bilgim yok ama şuna da baktım 2 parça mı almalı tek mi almalı kuyruk sokumu için
    bu daha mı iyidir sizce ?

bir de extradan kalça koruma falan almak gereklimidir bilemedim pantolonun bu modelinde dahil değil çünkü

DAINESE MANIS D1 Sırt Koruma
    http://i.hizliresim.com/njbZVa.jpg
    Esım ilk attıgın sırtlıgı belligiyle bırlıkte kullanıyor. Saglam urun ve memnun ama ben 2. Attıgın gıbı tam sırtlıktan yanayım ve tam sırtlık kullanıyorum hatta keske gögus korumalı olandan alsaydım dıyorum bi daha öyle alıcam gercı monta sıgar mıyım o zaman bilemıyorum. Denemedım. Kalça koruma olsa ıyı olabılır tabı ama kullanmadım hiç bilmiyırum.

Motosikleti
    Ben de çok bakındım göğüs korumaya da monta sığmama gibi durum söz konusu olabilir :D
    koruma olayını iyice araştırmam gerek sanırım diğer parçalardan yana sorun yaşamam gibi geliyor.
    En iyisi o zaman ben de kıyafetleri aldıktan sonra korumalar için deneyeyim sığarsam kıyafete dediğiniz gibi alayım bende

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Güzel seçimler. Markalar ve ürünler piyasanın en kaliteli ve güvenli ürünleri. Nxr kullandim cok beğendim ben. Montu bilmiyorum ama eldiven ve ayakkabı secimi cok iyi. Bellik te güzel. Ne diyelim ablacim hayırlı olsun. Kullanmak nasip olmasın

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Ekipmanlar çok güzelde böyle en iyi ekipmanları alacak durumunuz varken sl 250 ye binmeniz enteresan geldi bana.
    geldikleri gibi giderler 1918

Motosikleti
    DUKE 200
    Ben de çok bakındım göğüs korumaya da monta sığmama gibi durum söz konusu olabilir :D
    koruma olayını iyice araştırmam gerek sanırım diğer parçalardan yana sorun yaşamam gibi geliyor.
    En iyisi o zaman ben de kıyafetleri aldıktan sonra korumalar için deneyeyim sığarsam kıyafete dediğiniz gibi alayım bende
    Bende dainesenın derı montunu kullanıyorum. Sırtlıkla anca sıgdıgım için bırde gögus koruma olsa fermuar kapanmaz gıbı gelıyor ama hafıf esnemede yapıyor yanı montu ılk sırtlıkla gıydıgım kadar sıkmıyor sımdı mesela. Bilemedim kullananlar var montun altına demekki sıgılıyor. Denemek görmek lazım.
    Hayırlı olsun sımdıden.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 parca olan sırtlık fıyatına baktım , o paraya kendıme yenı bı sırt alırım :(
    Kübra006 bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmanlar çok güzelde böyle en iyi ekipmanları alacak durumunuz varken sl 250 ye binmeniz enteresan geldi bana.
    Hangı motora bınenler ıyı ekıpman kullanabılıyor?
    pea ve killingroad bunu beğendiler.

Motosikleti
    İnşallah çok teşekkür ederim.

Valla ekipmanlar konusundan kısmak istemiyorum çok fena borca soktum kendimi kredi ile dedim nasılsa ben ödüyorum al :D İ
    İyi bir seviye ile başlayayım ki Allah korusun düşerim kaza yaparım da tüh 200 300 fazla verseydim de biraz iyi ekipman alsaydım böyle olmazdı dememek için. Geçen yaz bir kaza geçirdim dizlik dirsekliğim yoktu motor kazası değildi ama yine de düşmem dediğim yerde tahmin edemeyeceimiz diğer sürücülerin hamleleri kötü sonuçlar doğurabiliyor. Dizlerimdeki izler hala geçmiş değil o nedenle motorun hızı ile oluşturabileceği tehlikeyi göz önüne alırsak ekipmandan yana bütçe düşürmek istemiyorum Ve üstüne de yazın kardeşim motor kazası geçirince el ve ayak bileği parçalayınca 40 km hız ile herhalde ailem beni kati suretle ne motor aldırmama ne de koruyacağına inanmadıkları ekipmanla yollara çıkmama izin verirler diye düşünüyorum.

250 SL hem çok tecrübem olmadığı için hafif ve ince oluşundan diğer model markalara nazaran hem de abs opsiyonunun olması sebebi ile cezbedici etkilerindendi. Şimdilik uzun vadede borcumu da bitirip yükseltmeyeceğim için bu modeli aldım :D
    Ekipmanları fullemeden zaten teslim almadım motoru mağazada bekliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dainesenın derı montunu kullanıyorum. Sırtlıkla anca sıgdıgım için bırde gögus koruma olsa fermuar kapanmaz gıbı gelıyor ama hafıf esnemede yapıyor yanı montu ılk sırtlıkla gıydıgım kadar sıkmıyor sımdı mesela. Bilemedim kullananlar var montun altına demekki sıgılıyor. Denemek görmek lazım.
    Hayırlı olsun sımdıden.
    Çok teşekkür ederim bakalım artık alırken deneye deneye karar vereceğim ya da ben de esneyip rahat giyilene kadar biraz zorlansamda sabredeceğim .
    inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur hepimiz için

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alpinestars stella bir bakın derim

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpinestars stella bir bakın derim
    Bakıyorum inceleyeyim biraz ne kadar bir fiyata toplanır karşılaştırayım
    Teşekkür ederim.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    BMW R1200 GS alayım mı ? diye sorar gibi olmuş içerik eklediğiniz ürünler sınıfında en iyilerinden,yerine tavsiye verecek olan çıkmaz,benim tavsiyem ise kask rengi konusunda olabilir,açık renkleri tercih ederseniz hem yazın aşırı sıcaklarda çok rahat edersiniz hemde görünürlük yani emniyet adına iyi bir seçim olacaktır..
    zaferce bunu beğendi.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Eldiveni tavsiye etmiyorum. Çok sevdiğim bir abimde var aynı marka-model ve anormal koku yapıyor. Temizliğe'de imkansız gibi..

T3Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16 Yamaha YZF-R6
    Ekipmana önem göstermenizi takdir ettim keşke herkes bu kadar bilinçli davransa.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Eh yani bir motor parasi vermissiniz zaten ekipmanlara iyi de yapmissiniz. Tum bunlar motorunuza bindiginizde sizi guvende hissettirecek etkenler. Ilk motorunuz sanirim ve sl250 guzel bir secim olmus. Ben de dusunmustum motorumu almadan once ama bana gore biraz hafif ve ufak kalmisti. Sizin icin cok iyi bir secim olmus. Yine de tabi ciddi bir motor o nedenle daha oncede cok tecrubeniz olmadigini soylediginizden dikkatli olmanizda fayda var.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW R1200 GS alayım mı ? diye sorar gibi olmuş içerik eklediğiniz ürünler sınıfında en iyilerinden,yerine tavsiye verecek olan çıkmaz,benim tavsiyem ise kask rengi konusunda olabilir,açık renkleri tercih ederseniz hem yazın aşırı sıcaklarda çok rahat edersiniz hemde görünürlük yani emniyet adına iyi bir seçim olacaktır..
    Evet haklısınız ama eğer uzun süreler kullanmak istiyorsam ve ufak tefek kazalarda"ben sana demiştim" ler duymak istemiyorsam ekipmana özen göstermeliyim.
    Eçen sene bu dönemler foruma yazarken işsiz güçsüzdüm 1 senedir deli gibi para biriktiriyorum gende öyle böyle değil tüm lüksleri kaldırdım işe git gel uyu kalk işe git )))artı deli gibi mesai yapıyorum çok nkü bu iş aşkı ne kadar çok motora binmek istediğim ile alakalı. Ve daha ucuz yollu kıyafetler de denedim fakat tabii ki bu seçtiklerim gibi güven hissi vermedin bir de dediğim gibi geçen sene önce ben sonra kardeşim kaza geçirince açıkçası can acısı yaşamasan insanlar ekipmana önem vermiyorlar. Kardeşimin el ve ayak bileği tuz buz olacak kadar kırıldıysa atakkkabısı olmadığı ve eldiveni sadece sıradan bit eldiven olduğu için. Şunu diyenlere çok kızıyorum "ben scooter kullanıyorum ne gerek var o kadar ekipmana şurdan şuraya gidiyorum nasılsa" kardeşim de 30-40 km ile gidiyordu. O kadar borca soktum ki kendimi tekrardan aa bu sağlam drğil ya da aa bu ekipman çok üşüttü çok terletti gibi lüksler demeye hakkım yok :D
    Renk olayına gelirsek siyah asla almam dedim motora uygun kask falan bakıyordum shark da vardı sanırım Texas modeliydi doğru hatırlıyorsam. Ama istediklerimi bulamadım bir kaç yere baktım sonra dedim düz alayım ben nasılsa süslerim düz siyah bırakmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:22 ----------

Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiveni tavsiye etmiyorum. Çok sevdiğim bir abimde var aynı marka-model ve anormal koku yapıyor. Temizliğe'de imkansız gibi..
    Hmm eldiveni değiştireyim madem öyle biraz bakınayım. Teşekkür ederim fikriniz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:10 ----------

Alıntı T3Z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmana önem göstermenizi takdir ettim keşke herkes bu kadar bilinçli davransa.
    Ben elimde imkan varken kendimi sağlama alayımda kaza olacaksa her türlü oluyor çünkü. ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:12 ----------

Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eh yani bir motor parasi vermissiniz zaten ekipmanlara iyi de yapmissiniz. Tum bunlar motorunuza bindiginizde sizi guvende hissettirecek etkenler. Ilk motorunuz sanirim ve sl250 guzel bir secim olmus. Ben de dusunmustum motorumu almadan once ama bana gore biraz hafif ve ufak kalmisti. Sizin icin cok iyi bir secim olmus. Yine de tabi ciddi bir motor o nedenle daha oncede cok tecrubeniz olmadigini soylediginizden dikkatli olmanizda fayda var.
    Teşekkürler sıfır parayla yola çıktım ve hedefimi yüksek tuttum çünkü can acısı hiç bir şeye benzemez. Bir kaç sene sürdü ama olsun en azından kendimi güvende hissedip olabilecek kazalara karşı bir nebze de olsa korunabileceğim. Cbr 125 alacaktım başlangıç için fakat yine bu forumda fikrim değişti bana sl250 yi önerenler sağolsun �� Motorun borcunu uzun vadede bitiremeyeceğim için yükseltmek gibi bir ihtimal şu sıralar yok. Ki bu İstanbul trafiğinde yüksek cc ler çok da cezbetmiyor çalışınca uzun yola da çıkmaya vakit zaten. İçime sinen bir araç almış oldum. Yeşil renk de hiç sevmezdim zaten

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)