Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İstanbula motosiklet almaya gidiyorum, dönüş için rota tavsiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Merhaba arkadaşlar. Bu gece izmirden uçağa biniyorum. istanbul'dan yarın veya cuma motosiklet alacağım. Lâkin oralardan nasıl döneceğim bilmiyorum. Yol yordam bilmiyorum. Sizden ricam; daha az kar/yağmur olan, yolları daha iyi olan bi rota tavsiyesi. Aydın'a döneceğim. Teşekkür ederim.
    Ayrıca uygun fiyata windstopper nerden alabilirim istanbul'dan? cevap bekliyorum çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etmeeeeaa!

Yarın belki ama Cuma-C.tesi yoğun kar yağışı veriyor hava durumu Balıkesir yolunu düşünme bile, risk alma ambara ver veya otobüs firmalarıyla görüş derim, ölüm tehlikesi yüksek.
    Gani Cırık bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    anadolu avrupa yakası olarak hangi taraftan alacaksınız zaten iki yol var, bu iki yola çıktınızmı topculardan feribota biner yalova bursa üzerinden aydına gidebilirsiniz.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yol konusunu bilmiyorum ama mümkünse yarın işlerini halledip yola bir an önce çıkmaya bak, İstanbul'a cuma günü kar geliyor, hava da 10 derece soğuyor. Sıkıntıya girme derim ben de.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    En temizi telefonunun navigasyonundan otogarı bul. bir kendine birde motora bilet al. Sıcak sıcak, güzel güzel git.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    merhaba
    eğer zorunda değilsen motosiklet alma işini ertele derim. yok eğer zorundaysan ambar bul ya da bi otobüs firmasıyla anlaş getir derim. bu hava şartlarında sakın böyle bir maceraya atılma. kolay gelsin

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bu gece izmirden uçağa biniyorum. istanbul'dan yarın veya cuma motosiklet alacağım. Lâkin oralardan nasıl döneceğim bilmiyorum. Yol yordam bilmiyorum. Sizden ricam; daha az kar/yağmur olan, yolları daha iyi olan bi rota tavsiyesi. Aydın'a döneceğim. Teşekkür ederim.
    Ayrıca uygun fiyata windstopper nerden alabilirim istanbul'dan? cevap bekliyorum çok teşekkürler.
    Nereden alacaksın motosikleti İstanbul'da?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Mamba ne yaptin, hava kosullari sertlesiyor... alacagin motor ne? Elcik isitma varmi? Iyi arastirdinmi bu sefer? Yeni bir macera olmasin

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yarın sabahtan itibaren neredeyse tüm rotalar yağmur altında olacak. Yine de alacaksan buna dikkat etmeni öneririm. Aksarsa, akşam geç saatlere falan kalırsa kara yakalanma ihtimalin yüksek, Eskişehir dolaylarında yarın başlama ihtimali var kar yağışının.
    İki rotan var, İstanbul'un hangi yakasında ise onu kullanman senin için faydalı olur. Anadolu yakasından - Bursa - Balıkesir üzerinden yol bir çıtır daha kaliteli olur, Tekirdağ rotasında da kalabalık daha az olur.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anadolu avrupa yakası olarak hangi taraftan alacaksınız zaten iki yol var, bu iki yola çıktınızmı topculardan feribota biner yalova bursa üzerinden aydına gidebilirsiniz.
    Kemal abi daha dün geçtim yalova gemlik bursa yolunu .. yollar komple buz kar kış. nereye gidiyosun ordan motorla yaz zamanıyla karıştırma o virajları
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    abi bu sefer motoru ekspertize sok gözünü seveyim

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Otobüsün altında getir. Bu havada en mantıklısı o bence. Tamama maceralı olmaz ama Allah korusun diğer türlü de macera size pahalıya patlayabilir.

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Bu havada en kestirme yol hocam motorun huyunu suyu bilmezsiniz yeni alındığı için
    Dönüşte motoru otobüse verip izmir otogarda karşılarsınız.
    Ben de gelirim )

Bu arada motor ne ? Kimse sormamış 😁

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Yahu akıl var yakın var, aklını peynir ekmeklemi yedin ? Sürerek getirirsen kahraman mı ilan edileceksin ilerde motorcu muhabbetlerinde karda, kışta, buzda kaymadan, düşmeden nasıl getirdiğini mi anlatacaksın, bütün formdaşların dediği gibi, otoüsle getir ''TRAVEGO'' model otobüslerin altına çok rahat sığıyor, sen üstte motor altta, molalarda inip bir göz atarsın fıstık gibi olur, sakın haaaaa vazgeç bu fikirden selam ve hürmetler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bilmediğin motorla bilmediğin yollarda bu bilinmez havalarda uzun yola çıkmak? pek akıl kârı bi hareket gibi gelmedi bana.

Motoru merak ettim bende

Motosikleti
    cıks
    bende aydın a gelicem motor almak için :D

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Avrupa yakasından alacaksan Bandırma feribotuna atla.
    Gönen yolu üzerinden Susurluk, Balıkesir,izmir, Aydın güzergahını takip edersin.
    Fakat kar yağışı olursa Bandırma Susurluk kestirmesi kapanır.
    Bu durumda Bandırma'dan, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Susurluk istikametini alman lazım.
    Bursa-İzmir yolu en işlek yol kapanacağını sanmam.

Fakat tavsiyeleri dinleyip bir otobüse atlaman en iyi seçenek.
    Yağış olmasa bile bu soğukta motosiklet kullanmak her türlü belaya davetiye çıkarmak demek.
    ogzcngdk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)