Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Aliexpress'deki Ucuz Faydalı Motosiklet Ürünleri (GÜNCEL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    U.Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 250R
    Bir tavsiye vereyim aliexpress'ten alıp n.11 gibi sitelerde satış yapan çok satıcı var. Bunlar dolar düşükken stok yapmış ve zamanla ellerinde ürün kalmış satıcılar olarak aliexpress'ten bile uygun fiyata ürün satabiliyor. Scoyco yarım parmak eldiveni aliexpress'ten daha ucuz fiyata almıştım. Çapraz kontrol yapmakta fayda var.
    chetaq ve sevketkaya bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    eken h6s aksiyon kamerası incelemesi https://www.youtube.com/watch?v=BGWzMYwOyZg aliexpressten aldığım ürününe bakabilirsiniz.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Şunuda şuraya koyayımda bilgi olsun.
    Alacağınız varsa davranın arkadaşlar.

https://m.ensonhaber.com/alibaba-ve-aliexpress-alisverislerine-vergi-geliyor.html

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Maliye bakanı olmuş aliexpressi daha geçen hafta mı duymuş?

Motosikleti
    Artık Yok...
    o olay kaçak mal getirtenleri arttırır hemde çok artıtır hatırlayanlar bilir eskiden tahtakale de kaçak ürünlerin satıldığı pazarlar olurdu. insalar oralardan bir sürü kaçak şey alırdı ucuza aynısı olur ... bavulculuk artar kaçak mal getirtenlerin sayısında patlama olur..

şu anda bile var zaten adam aliexpress den yada çinden alıp getirtiyor bir şekilde n11 de sahibindende satıyor üstüne komisyon ekleyip hatta ilginçdir bazılarının fiyatları aliexpress den bile uygun olabiliyor..

bunu ben düşünüyorum sade bir vatandaş olarak bu ülkenin ekonomi danışmanları hiçmi düşünmüyor...

Motosikleti
    Ktm duke 250
    2 kg altında gümrüğe tabii olmayan her paket için 5.20 tl vergi eklendi, artık 1 dolarlık birşey alınca 1 dolar da devlete ödeyeceğiz, katiyyen birşey üretelim de ülkeye para gelsin yok habire ceplerindekini nasıl daha çok alabiliriz. Yazık bu ülkeye yazık

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Vergi değil o. Her paket incelenecek, veya incelendi gösterilecek. İnceleme parası o.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

Yılda 26 milyon dolar kazanacak devlet, kötü mü? O parayla yol yapacak, köprü yapacak.

Hatta gümrük özelleştirilsin, 50 milyon paket garantisi de verilsin.

19 Şubat tarihinde VNETPHONE V& Interkom siparişi verdim 35USD'ye. 8 Mart'ta paket elime ulaştı ve gümrükte problem de olmadı. Her şeye vergi konan dönemde heralde şansım yaver gitti.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siparis verdim beklemedeyim, yakinda ürün alıp vergi ödeyen, ödemeyen var mı? Ufak tefek ürünlerden maktu tutarları postaneye mi ödüyoruz artık?

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparis verdim beklemedeyim, yakinda ürün alıp vergi ödeyen, ödemeyen var mı? Ufak tefek ürünlerden maktu tutarları postaneye mi ödüyoruz artık?
    Nereden aldın ?ali ekspres mı başka biryer mi.bazi siteler tüm vergiler dahil satış yapıyor banggood gibi ben 470 tl lik imbik aldım vergiler dahil.adrese kadar geldi sıkıntısız.Bu damat vergileri çıkmışken almıştım.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereden aldın ?ali ekspres mı başka biryer mi.bazi siteler tüm vergiler dahil satış yapıyor banggood gibi ben 470 tl lik imbik aldım vergiler dahil.adrese kadar geldi sıkıntısız.Bu damat vergileri çıkmışken almıştım.
    Bikaç gün önce aliexpresten aldım, duruma göre koruma takozu, egsoz koruma,çanta falan alacağım fakat algı vergi işlerini netleştirmeye çalışıyorum..

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Aliexpres bilmiyorum,tüm vergiler dahil satınalma seçeneği varsa direkt gelir.yoksa prosedür u bilmiyorum.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapına getiriyorlar, kapında ödüyorsun. Ne alırsan al, 1TL'lik ürün bile alsan 5.2TL ücret ödüyorsun, MİNİMUM. Bir de üzerine %20 ÖTV.
    Taklitler Aslını Yüceltir!

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Daha dün 9$'lık ürün için kapıda 13tl vergi ödedim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapına getiriyorlar, kapında ödüyorsun. Ne alırsan al, 1TL'lik ürün bile alsan 5.2TL ücret ödüyorsun, MİNİMUM. Bir de üzerine %20 ÖTV.
    %20 ÖTV değil, %20 Gümrük Vergisi ödüyorsunuz. Ne farkı var derseniz; %20Gümrük Vergisinin üstüne ekstra olarak %20 ÖTV ödenecek ürünler de var(Araç multimedya sistemi, projeksiyon vs gibi, ilgili kanunda detayları yazıyordu).
    Hani haberiniz ola.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %20 ÖTV değil, %20 Gümrük Vergisi ödüyorsunuz. Ne farkı var derseniz; %20Gümrük Vergisinin üstüne ekstra olarak %20 ÖTV ödenecek ürünler de var(Araç multimedya sistemi, projeksiyon vs gibi, ilgili kanunda detayları yazıyordu).
    Hani haberiniz ola.
    Doğrudur karıştırmışım, sonuç olarak söylediklerimin fazlası var azı yok

Gülüyoruz ağlanacak halimize vesselam.
    maktama bunu beğendi.
    Taklitler Aslını Yüceltir!

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    artık ücretsiz kargo yok yeterki reis sevinsin

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamasaki mi ? 50cc mi ? Doktor bu ne ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbuls34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamasaki mi ? 50cc mi ? Doktor bu ne ?
    çekicen nargile kafenin önüne , üff be bi de ara gaz atıcan kızlar hasta

yüzü makyaj dolu kadın gibi motosiklette de dolandırıcılık var. tasarımları biraz cc'e uygun yapmaları lazım.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)