Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu ceket nasıldır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Selamün aleyküm ,

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu3173

Bu ceketi almayı düşünüyorum. Kullanan varsa yorum yapabilir mi ? Fiyat/performans açısından nasıldır? Sizi üzen özellikleri var mı ?
    Ali1903 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Aynen bu ürünü bende merak ediyorum. Ürün ve marka hakkında yorumları bende bekliyorum.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    ustune koy sunu al demek gıbı olmasın :D ole olucak gercı 400tl daha verebılıyorsan hörgüçlüsunu al bence neyse bende yorumları beklıyım guzel ceketmıs

Motosikleti
    YZF R125
    Verebileceğim maksimum para bu . Bu parayı da hak edecek gibi duruyor . Kullanan biri çıksa da hak edip edemeyeceğini anlatsa keşke
    Ali1903 bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Hemşerim aynısını yaklaşık 5-6 ay kadar önce bir abimize motosiklet alırken aldık. Tatmin edici bir görüntüsü var cok yeterli koruma olmasada korur diye bir ifade veriyor insana. Ama allaha şükür daha bi kaza haberi alıp denemişliğimiz yok. Eğer düşünürseniz Prohel Columbia var onada bi bakın derim hörgüclüdür. (Prohell'i ben kullanıyorum gayet memnunum)

Motosikleti
    YZF R125
    Ceketi aldıktan sonra şöyle bir sırtlıkta almak istiyorum bu ceketin altına giyilebilir mi ?
    Sırtlık alırsam hörgüçlü cekete gerek olmaz diye düşünüyorum haksız mıyım?

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Knox-Sirt-Koruma_13059.html

Motosikleti
    pulsar 200ns
    gercekten colombıalar uygun yanı ama sorması garıp onunla dusmuslugunuz vs varmı veya koruması tatmıne edıyormu guvende hıssettırıyormu

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Merhaba hayırlı akşamlar

4Riders Dublin ceket i kullanmaktayım ama motorda daha kullanamk nasip etmedi Kaza yaptıktan sonra geldi

Allahın izniyle mart gibi motoruma kavuşucağım ozaman tam bilgi verebilirim ama scooter im var onla test ettiğim kadarıyla hava geçirmiyor soguk olduğunda içinize bir kazak giyerseniz donmadan gidebilirsiniz ama sırf mont la bitmiyor pantolan da gerekiyor üşümemek için

Korumaları gayet korumalı ilk korumalı ceket'im

Sırtında - omuzlarında - kollarında - korumaları mevcut

kollarda fermuarla açılıp kapanıyor en ucuda cırt cırtlı

ana fermuarın arkasında fermuar var rüzgar geçirmiyor

Yağmur geçirmiyor tam anlamıyla denemedım ama kısa bir süre için yağmura yakalandım ıslanmadı içerisi

Korumaları En 1621 - 1/97

Resimleri aşşağıda dır

Görüşü bu ilk aldığımda paket yüzünden kırışıktı şimdi kırışıklıklar yok

buda üzerimde olmuyan hali

Bu ise koldaki fermuar ve cırtcırt

Omuzlarda extra olarak bu plastik aparatlar var biraz extra koruma sağlıcağını düşünüyorum

Telefon cebi

Yazın için fileli halide böyle oluyor yazın belki biraz terlete bilir

Buda arka sırt korumasının kalınlığı

Buda sol tarfta fermuarlı olan yer kışlığı çıkarsanız bile kalıyor su geçirmez ceb diye geçiyor ben ruhsat para , kartları filan oraya koyuyorum sıkıntı olmuyor

Arkadaşlar bunlar benim Görüşlerimdir amatör görüşlerimde bir hata varsa affola yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Motomax ve 4riders isminin gectigi yerlerden uzak dur bence. Bes para etmez urunleri.1 sezon bile dayanmayan dandik urunler. Aliexprese gir o fiyatlara zebille urun var. Hicbiseyden anlamiyorsan venom falan al bari.

Motosikleti
    YZF R125
    Umuterdogdu yorumun icin çok teşekkür ederim . Kafamdaki soru işaretleri biraz netleşti . Sen aldığın icin memnunmusun ? Bunu almasam sunu alirdin dedigin model var mi ?

Motosikleti
    Cbr 250r
    Prohel columbia öneririm 3 aydır kullanıyorum memnunum. Fiyatı daha uygun

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...57485853/detay

Bende bu ceketten var 30-35 km hızla kaza yaptım çok şükür güzel korudu.Biraz sürüklendim ama cekette yırtık vs dahi yok koruduğuna inanıyorum ama yağmurda su geçiriyor bilginiz olsun.Tipi de bu fiyatlardaki montlara göre çok, güzel kesimi spor duruyor kolları cırtcırtlı, 4 mevsim.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Mr.Duke;3804464]ustune koy sunu al demek gıbı olmasın :D ole olucak gercı 400tl daha verebılıyorsan hörgüçlüsunu al bence neyse bende yorumları beklıyım guzel ceketmıs[/0QUOTE]

Arkadaş üstüne az daha koy şunu al denirde 400 Tl'lik monta 400 daha koy diğerini al demek :D
    Mr.Duke bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten colombıalar uygun yanı ama sorması garıp onunla dusmuslugunuz vs varmı veya koruması tatmıne edıyormu guvende hıssettırıyormu
    yaklaşık 45-50 km hızla düştüm. Gayet iyiydi hiç sıkıntı olmadı montta
    Mr.Duke bunu beğendi.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Arkadaşlar beb dublin ceketi 280 tl ye aldım.

Motomaxda indirim vardı 280 tl ye oldukça iyibir mont

Ama 400tl ye oldukça iyi bir mont denmez niye derseniz 400 ve 500 arası çok daha iyi montlar vardır diye düşünüyorum

Ben oldukça memnunum mart ayında tekrardan cbr ye kavuşmuş olurum inşallah .

Tekrardan bi konu açıp mont hakkında + ve - lerını yazarım almak istiyen arkadaşlar içinde fikir olmuş olur.

Ama tavsiyemdir indirim yakalarsanız alın yada mağzada indirim yaptırarak alına bilicek bi mont .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)