Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

5000km.'yi geçen Çin'li motorlardan raporlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ben çok kişi gördüm mesela benim bir arkadaşım motoruna çok iyi bakıyo 151 rs var onda motor 21000 de hiç bir sorun yaşamdı sadece eksozu değişti bide farlar falan ama hala da sıfır gibi biniyor geçende hava filtresini değiştirdi motorda 125 km yi görüyor 2005 yılında aldı bence motora ne kadar bakarsan okadar binersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    arkadaşlar hep söyledim yine de söylüyorum.. Motorunuza nasıl bakarsanız o da size öyLe bakar ! ÇiN Li JaPaN Farketmez !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ne 5000'i yaw ben 2. 5000'ni devirdim oldum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    arkadaslar bırazda kullanımla ılgılı benımde bır cın malı motorum wardı kanuni hussar 23.000 km yaptım bıraz dagıldı ama olsun yınede her yere goturdu benı.....
    bnce kullanımla cok ılgılı sımdıkı twister ımda 60.000 km de tık yok
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

Motosikleti
    regal-raptor
    arkadaşlar çin malı deyip küçümsüyoruz ama yuan marka (100 cc)bir motor var komşumun ve kullananlar evin gençleri oldukça da hor kullanıyorlar 14000 km.de.bir çiftçi arkadaşın mondial 150 kt.si var 28000 km.de.bu motorlar olmasaydı her yere traktörle gitseydik anamız ağlamıştı diyorlar.çiftçinin eli ayağı oldu bu motorlar ve kullanıldığı şartlarda pek iyi yollar değil.asfaltı var tarla yolları var köy yolları stabilize.eğer bakımı iyi ve zamanında yapılırsa kaza bela olmazsa fiatına göre pekala motor.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı balikesir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çin malı deyip küçümsüyoruz ama yuan marka (100 cc)bir motor var komşumun ve kullananlar evin gençleri oldukça da hor kullanıyorlar 14000 km.de.bir çiftçi arkadaşın mondial 150 kt.si var 28000 km.de.bu motorlar olmasaydı her yere traktörle gitseydik anamız ağlamıştı diyorlar.çiftçinin eli ayağı oldu bu motorlar ve kullanıldığı şartlarda pek iyi yollar değil.asfaltı var tarla yolları var köy yolları stabilize.eğer bakımı iyi ve zamanında yapılırsa kaza bela olmazsa fiatına göre pekala motor.
    sen de bendensin kardeşim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Benımkıde suanda 13.500 km bı sorunum yok cok sukur.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    8500km yi geçtim.benim ön fren möşürü patladı oda çok kullandığımdan heralde bide kilometre teli koptu ama onuda kilidi açmayı unutmuşum bide ayak marşında bi problem var ama onuda hiç kullanmıyordum geçen gün denedim takılı kaldı yakında servise baktırıcam.dahada bişeycik yok çok şükür
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    31 bin km de gayet sağlam temiz ve taş gibi....yarı çinli yarı macar olarak adlandırıyorum tabi

aLp_X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom
    cok sayfa var bakmadım ama gecen var yani mondial anasayfasındada var turkıye turunu bıtırmıs

buyurun resmı

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Ümmet abinin motoru olmasın buuu
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11000 km yi geçti MAAŞALLAH

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    mondi 150MC
    20.000 geçen
    çin motorlarının raporları
    mezar taşı oluyor galıba

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Çinli değilim ama yazayım birşeyler...İtalyanım..35000 kmdeyim..Yaklaşık 24000 kmsi şehirlerarası,11000 kmsi şehiriçi yol yaptım.Rutin bakımları haricinde arızam yok.İnanılmaz memnunum..Herkese tavsiye ederim.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    arkadaşlar benim bundan evvel bi mondial 50 cc motorum vardı 2 senede 10 bin kilometreyi gördü en son halindeki arızaları şöyle söylüyeyim1 motor yag kacırıyor 2 .çekiş güçü o başka bi arıza yapmadı ve o haliyle sattım

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20.000 oldu motosiklet .. her 500 km. buji değiştirmek gerekiyor yağ yakımı çoğaldı rektefe istiyor tamircimin söylediği masraf 200 ytl motosikletime toplam yaptığım tamirat masrafıda 400ytl civarı 2 senede herşey dahil keyifli sürüşler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    kanuni seyhan 125t''gördüm 50000'de ama motor bas bas bağrıyo beni gömün diye..cırkı çıkmış makinanın...

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    benim mondial kt 125 im 8700 kmde çogunlukla uzun yol da kullanıyorum.hiç durmadan 300 km yaptım tık demedi.bence kt parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor.tek sıkıntım 90 km/s den sonra vibrasyon çok.

Motosikleti
    fazer
    valla ben 6000 km kurtuldum ve mutluyum. şimdi japon motora biniyorum gayet memnunum.

pata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar

21.000km

Selam
    Motorum Çelik crown 250 2006 model aldığım gün yalovadan izmir e gittim ordan ankara ve bu şekilde karadeniz vs vs uzun yol yaptım son 6 aydır işten eve evden işe 21.000 km yaptım Hemen yaşadığım sorunları yazıyorum 1 arka fren balatası dişli zincir takım ve takozları Bujisi bile değişmedi yağını değiştirdim sadece periodik olarak. Bu arada 110 kiloyum. Motorumun en büyük sıkıntısı vibrasyon ve paslanma Ve vu vibrasyon a bağlı civata gevşemeleri düşmeleri Makinadan hiç bir sıkıntı yaşamadığım halde hiç bir arkadaşa çin malı tavsiye etmiyorum Motorumu daha dün takas ile verdim şu an XTZ Super tenerem var ama motor inik vaziyette Grank ve yatakları lazım Hayırlısı olsun bakalım toparlayabilecekmiyim Saygılar

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler