Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

5000km.'yi geçen Çin'li motorlardan raporlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

boş ver çin motorunu atın gitsin yada dolap motoru yapın oluyosa.alın bi japon örnek benm honda titan ellibin km de taş gibi yes yeni motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş ver çin motorunu atın gitsin yada dolap motoru yapın oluyosa.alın bi japon örnek benm honda titan ellibin km de taş gibi yes yeni motor.
    bak buraya acık acık yazıyorum senın duygularınla oynamıslar soyledığın lafa bak sen ne anlarsın bu işten dedirtcen kendıne ılla. . . .
    hadi sen git japon topiclerine o zaman. . . .. .
    titanınla mutlu hayatlar....
    allaım ne arar bu adamlar bu topiclerde yaaaa. . ..

arkadaşım 50000 km yi ben yaptım

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende de zealsun 150-19 çinlü chopper var 9500km de daha hiç bir sorun vermedi taş gibi maşallah
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

ressam8181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL RT 125
    Bende mondial 125 rt var..şu anda 7800 km yaptım daha alalı 11 ay oldu çok önemli bir arızası olmadı,bir kere gösterge tablosu değişti komple,birde km teli kopmuştu o kadar ...yanlız bir şikayetim var ilk aldığım günkü gibi değil yakıt sarfiyatı ve birde sesi çok fazla çıkıyor...pancar motoru gibi maşallah

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    ya geçen forumda bi arkadaş cup türü motorlarda benzin deposunun çatladığını söyledi sanırım aynı şey bendede var. selenin altındaki 2 vidayla bağlı olan yerden benzin alırken benzinci farketti ve bana gösterdi hayret ettim sağlam gibi duruyor ama sızdırıyor cup türü motor olanlar bu yerlere iyi bakın ne olur ne olmaz
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Çinliler iyidir, iyiiii. 13600 km oldu ve standart bakımların dışında 1-2 ampul değiştirdim.
    nasipse bu yıl 20000 ve üzeri olacak

Selamlar
    Özer

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    arkadaşlar motorun normal bakımlarını geçirmeyin. Herseyi yerinde zamanında kontrol ettirin.Bi sorun verecegini sanmıyorum...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı 72kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hor kullanmadıktan sonra çin mallarından da verim alınabilir...ben çin motorlarını seviyorum..onlara bakabaka aklıma motor almak geldi...ben de gittim burgman aldım..çinler piyasaya girmeseydi...belki de hiç bir zaman motor aşkım olmazdı....ben burgmanla yolda kaldım...bakım yapmazsanız ve sakin kullanmazsanız...hangi motorla olursa olsun yolda kalıcağınız aşikar....be çin mallarından tek şikayetim şu: çok ucuz olduğu için çoluk çocuk bilen bilmeyen motor sahibi oldu...arkasına fast and furious yazan kendini yolların kralı zannetti...işler bu şekil de seyrederken yolda bir çok kazalar oldu...hiç suçu olmayan 4 tekerlilerin canları yandı... ben 2 yıldır motor kulanıyorum ..çıkarrtığım şunlar...yerine göre hız...bakım...ve herzaman beyefendilik...

herkese iyi sürüşler
    Bu da farklı ve doğru bir bakış açısı
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    arkadaşlar bu topic çin motoru kullananların değil mi? ozaman ne diye üzerine oturmayanın yorumlarına cevap veriyosunuz ki at sahibine göre kişner, bakarsan bağ bakmazsan dağ olur. ben henüz topicin kotasını doldurmadım doldurduktan sonra asıl yorumlarımı yazıcam. 1800 km kaldı ama hala sorun yok ufak tefek sorunlar dışında onları da kendim periyodik bakımlarda hallediyorum. kimse alınmasın ama pastırıp parayı japon, alman, italyan motor almakla tam anlamıyla motorcu olunmuyor(lütfen bunu yanlış anlamayın. kimseyle ters düşmek istemem). garajda 94 model 23000 kmde kawasaki en500 vulcan bekliyor beni. biraz sıksam alabilirm vulcan'i ama vulcan' e geçmeden önce elimdeki motorun hakkını vermeye çalışıyorum. jant bile akort edebilecek hale geldim nediyeyim daha daha yapmam gereken çok km var vulcan için. ben kendi motorumla bandırmaya kadar durmadan gittim ve akşam döndüm ve hiç bir problem de yaşamadım. sadece sol ön sinyalimin lambası patladı. aynı akşam değiştirdim.

sağlıcakla.

sürç-ü lisan ettiysem affola
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

KANUNI almayında naparsanız yapın Ben yandım siz yanmayın
    Hatta paranızı hayrına bağışlayın genede almayın tırt bu narkalar..

Motosikleti
    salcano 250-4

çinliler ne kadar iyi

sevgilidostlar bende salcano 250-4 var.2006 temmuzda aldım şimdi 4300 km.de .her gün binerim yaz kış.hiç bir sorun çıkarmadı.herhelde 2 sene içinde 10000 i görür.inşaallah 20000 i görürse size anlatırım.şöyle bir söz var ya bakarsan bağ bakmazsan dağ saygılar.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    9500 km mondial 125 mt, 6150 km keeway sl 150 ve son olarakda keeway super shadow 250 cc aldım 1300 km ye geldim. hiç birinde de üzücü bir sorunla karşılaşmadım. Çift silindir olmayan tüm motorlardaki titreşim rahatsızlığı en büyük sorun olabilir diyorum.

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendeki makina 20. 000 yaparsa parasını çıkarmıştır herhalde!
    kango multix yamaha 125

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşımın ehliyeti olmadığından 40 km bir uzaklıktan Çin malı motoru eve getirelim dedik Yolda egzost civataları düştü, TEM deyiz birde. Tutturduk ama fazla gitmez diyerek. Sonra sallanan egzost blok üzerindeki manifolt bağlantısını zorladığından çatlattı. Sinir bozukluğu ile eve geldik. Ertesi gün servisini bulduk, yine ben sanki suçluymuşum gibi atladım tepesine halletmeye gideceğim, Kontak anahtarı bozuldu Servisi aradık, geldi aldı, tabii nakliye parası karşılığı. 2 hafta parça bekledik, parça geldi, ama uymadı sorun değil 2 hafta daha bekledik. Halledildi sonuçta. Eve getirdik. Sabah bir gezi yapalım da keyfimiz yerine gelsin dedik, Çalıştıramadık, akü bitmiş. Söktüm doldurttum kan ter içinde. Biraz gezdik bu sefer. 100 km yol yaptık ama fren balataları sanki 500 km yapmış kadar aşındı Ayarladım neyse sorun değil ilk başlarda olur diyerek. Ertesi sabah yeniden pinelim dedik, akü yine bitmiş. Yenisini alıp kendimiz taktık. Çalışmadı! servise transfer ettirdik nakliye ücreti ile beraber. Konjektörü bozulmuş, orjinal hastasıyız ya, bekledik 2 gün, bir başka servisten getirdiler taktılar oldu
    arkası yarın
    Poturdak

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm bakımları yapılan.İlgilenilen koruma demirlerine sis farı monte ettiğim ve deri takımları yapılan bir çin malı.
    ZEALSUN ZS 150-19
    Resimlere bakıp da kaç tane japon malı motorcu arkadaşımın iç geçirdiğini tahmin bile edemeyiz sanırım...

Saygılar Dostlar....

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Kazasız belasın bin işallah Harika olmuş, her şey harcanılan emekte
    Poturdak

Alıntı motor sevdalısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motorum olmadığı için ( olmasınıda istemem zaten)yorum yok
    Şuanki motorun olan CBR 125 in ne malı olduğunu sanıyorsun?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi bende 2 el ilanlarına bakıyorumda ençok çin malı değil ama yamaha bws 1999 model yapmış ama ben bi kaçtane buldum 20 bini geçmişler...
    bunlar aşağıdakilerde var..

keway arn http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3494027

teşekürler

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bu cin motorların cigerleri cok saglam gerisini bosverin...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler