Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daytona alıyorum bilir kişiler yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Beyler motorumu bugün sattım kredi çekiyorum kısmet olursa Regal Raptor Daytona 250 alıyorum. Yakından hiç görmedim beyaz mı almalıyım siyah mı sizce ayrıca bunun dışında tavsiyelerinizi alabilirim maksimum 7000 lira bütçem var. ilanda atabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motorumu bugün sattım kredi çekiyorum kısmet olursa Regal Raptor Daytona 250 alıyorum. Yakından hiç görmedim beyaz mı almalıyım siyah mı sizce ayrıca bunun dışında tavsiyelerinizi alabilirim maksimum 7000 lira bütçem var. ilanda atabilirsiniz.
    Chopper mı istiyosun?

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    regal raptormuş falan bunlara bulaşcağına 7bin liraya tertemiz bi hyosung gv250 alırsın bence hem daha kaliteli hem daha hızlı ve güçlü regal raptorla uzun yolda dahi görüceğin hız 120-130dur hyosungla canın sıkıldığında basarsın 150ye kadar

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Alıntı unvrld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopper mı istiyosun?
    yok regal raptor dayrona RR istiyo supersport modelinden grenajlı.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim, benim de ilk almayı düşündüğüm motor regal'di, bi arkadaşım kullanıyodu o ara, açıkçası dikkat etmen gereken bi model acele etme derim. bazı sorunlar yaşamıştık o motorda, uzun yolda rahatsız olduğunu söyleyebilirim, önce bi gör zaten, naked'a devam etcektin sen ya :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Amortisorler kaya gibi ve titresim var diye duydum, şekil motoru sadece

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakından hiç görmedim diyorsun. Bence yakından görmeden herhangi bir düşünce yürütmek mantıksız. Zaten bahsi geçen motosiklet sizin olacak, siyah/beyaz al diyenleri ne kadar dinleyebilirsin? En sağlıklısı, yakından motosiklet görülür, zevkine güvendiğin kişi/kişilerce konuşulur ve kazasız belasız binilir. Hayırlı olsun şimdiden

Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok regal raptor dayrona RR istiyo supersport modelinden grenajlı.
    Kesin mi chopper mi yoksa başka türler de olur mu manasında sormuştum. Direk hakaretle dalarsan olaya ikimiz de forumdan atılırız bilmiş ol.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    daystar bakabilirsin bütceyi aşabilirsen hocam

spyder alıp satmış biri olarak tavsiye etmem,görüntüsü çok güzel ama görüntü herşey demek değil.bütün dezavantajlarını kabul edip alacaksanda bence siyah al,cruiser dediğin siyah olur.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bence naked motor seviyorsanız gt250 comet alın. O fiyatlara temizinden bulabilirsiniz. Hem uzun yola gelir hem şehir içi rahat ettirir. Regal raptor falan hoş dursada çok sağlam motorlae değil. Cruiser motor istersenizde eski model gv250ler regalden 10 kat daha sağlamdır. Bence biraz daha düşünün ne de olsa para sizde. İyi akşamlar.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Daytona deyince triumph sandım..diğerlerini bilmem...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O motor bloğunun oraya 3 tane kafa girecek kadar boşluk motorun bütün çekiciliğini götürüyor bende.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim, benim de ilk almayı düşündüğüm motor regal'di, bi arkadaşım kullanıyodu o ara, açıkçası dikkat etmen gereken bi model acele etme derim. bazı sorunlar yaşamıştık o motorda, uzun yolda rahatsız olduğunu söyleyebilirim, önce bi gör zaten, naked'a devam etcektin sen ya :D
    Abi naked devam edecektik ama ortam bağlılık tutku chopper'da ve kulüp hayatındaymış tadına bakınca vazgeçemedik motorumuzu değiştiriyoruz işte o derece Tavsiye ederim

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    bence daelim daystar 250 seni üzmez... çinli olayına hiç girme derim...
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)