Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daytona 250 mi - Borelli Ledow cmx250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Arkadaşlar biliyorum bu aralar bayağı konu açıyorum affınıza sığınarak bu konu da bunu danışmak istiyorum V motorlu borelli Ledow mu yoksa paralel çift silindir daytona mı hangisini almalıyım birinin modeli düşük biri yeni model kafam karıştı borelliyi ilk defa duyuyorum ama makine kısmı dolu dolu duruyor fakat seyhan görünümlü kafam karıştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    leadow güzeldir.Regalin artık teknolojisi eskidiği gibi yakıt tütekimi çok fazla.Depo göstergesi bile yok onu diyim.

AMa benim asıl tavsiyem,daylim daystar 250 dir.bu model gerçekten örnek verdiğiniz 2 motordanda daha kalite ve performanslı bir motordur.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leadow güzeldir.Regalin artık teknolojisi eskidiği gibi yakıt tütekimi çok fazla.Depo göstergesi bile yok onu diyim.

AMa benim asıl tavsiyem,daylim daystar 250 dir.bu model gerçekten örnek verdiğiniz 2 motordanda daha kalite ve performanslı bir motordur.
    Benim gittikçe kafam karışıyor bu gidişle almayacam galiba hiç bir şey.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    chopper dünyasında seçmek zordur,hepsini almak istersin ama şaun için servis parça ve donanım kalitesi bakımından en güzel seçenek daylim daystar 250 dir.Bİr mağzada görüp bakmanız lazım aslında en güzel o şekilde karar verirsiniz.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper dünyasında seçmek zordur,hepsini almak istersin ama şaun için servis parça ve donanım kalitesi bakımından en güzel seçenek daylim daystar 250 dir.Bİr mağzada görüp bakmanız lazım aslında en güzel o şekilde karar verirsiniz.
    Hocam yalnız bütçe maksimum 7000

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yalnız bütçe maksimum 7000
    virago falan bulabilirsin belki bu paraya. acele etme iyice araştır hatta faceden chopper cruiser gruplarına da sor danış bence
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Borelliyi geç hocam.Dealim daystar pek tutlmadı neden bilmiyorum ama güzel motor bence üzüceğini düşünmüyorum.Keeway land cruiser kullanmış biri olarak tavsise ederim.Rks cruiser diyede getiriyolar enjeksiyonlu diye.Birde hyousung gv 250 bakabilirsin.

Sıralaman şöyle olsun bence
    Güç için hyosung
    Kıvrak minyon bişey için dealim
    Daha ucuz olsun üzmesin dersen rks veya keeway

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borelliyi geç hocam.Dealim daystar pek tutlmadı neden bilmiyorum ama güzel motor bence üzüceğini düşünmüyorum.Keeway land cruiser kullanmış biri olarak tavsise ederim.Rks cruiser diyede getiriyolar enjeksiyonlu diye.Birde hyousung gv 250 bakabilirsin.

Sıralaman şöyle olsun bence
    Güç için hyosung
    Kıvrak minyon bişey için dealim
    Daha ucuz olsun üzmesin dersen rks veya keeway
    Bunların hiç birinin duruşu bir Daytona değil ama daytonanında motor kısmı çok çıplak bunlarda dolu dolu ve daha atak diyorsunuz sanırım kafam karıştı motorların tipleri de çok hantal görünüyor ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)