Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bakış açısına bakın.....!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    selam arkadaşlar.. ben istanbulda kuryelik yapan bir kardeşinizim(bazılarınızın da abisi tabiiki)günde yaklaşık 250-300 km ortalama yol yapıyorum...senelik iznimde memlekete gitmeye karar verdim (tabiiki motorla)ve çevremden gelen tepkilere inanamadım...herkes benim kafayı yediğimi düşünüyor yapacağım km de gidiş dönüş 1110 km kadar....şimdi buraya kadar ne var bunda bu tepkiler doğal diyebilirsiniz... ben yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir kuryelik yapıyorum...
    kimse bu istanbul trafiğinde karda yağmurda motor sürerken deli olduğumu düşünmüyorda neden memlekete giderken adım deliye çıkyor neden.....?
    yorumlarınızı bekliyorum....
    hepinize keyifli ve kazasız sürüşler......
    [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4986/untitled29jl.gif[/IMG][/URL][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL_MoRguE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    abicim 10 yıllık bir motor geçmişin war ama halendaha motoru olmayan insanların bile bıldıgı şeyi bilmiyosun.
    bizim güzel[!!!] memleketimizde halendaha motor'a şeytan aleti die bakılıyo ve hatta bu tabuyu yıkmak o kadar zorki.
    sen en ıyısı hıckimseye kulak asmadan giyin kuşan ve sadece rüzgarı dınle !!!
    saygılar&sevgiler
    ''her şey zehirdir,mühim olan dozdur.'' kızıldereli atasözü
    Alttan Motorgaçli Çifttekersel Dengelik Götürgeci.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Morgue'nin söylediklerine eklicek birşey bulamadım aklımdan geçenleri yazmış.
    Okan ACAR

Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı
    Morgue'nin söylediklerine eklicek birşey bulamadım aklımdan geçenleri yazmış.
    eywallah kardeşim

Motosikleti
    kanuni
    Alıntı MeTaL_MoRguE adlı üyeden alıntı
    abicim 10 yıllık bir motor geçmişin war ama halendaha motoru olmayan insanların bile bıldıgı şeyi bilmiyosun.
    bizim güzel[!!!] memleketimizde halendaha motor'a şeytan aleti die bakılıyo ve hatta bu tabuyu yıkmak o kadar zorki.
    sen en ıyısı hıckimseye kulak asmadan giyin kuşan ve sadece rüzgarı dınle !!!
    saygılar&sevgiler
    bence dostum motor kullanmak her baba yiğidin harcı olmadığı kullanamayan zümre tarafından bu tabunun oluşturulduğunu zannediyorum....malum kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş....

Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    Alıntı cantillman adlı üyeden alıntı
    bence dostum motor kullanmak her baba yiğidin harcı olmadığı kullanamayan zümre tarafından bu tabunun oluşturulduğunu zannediyorum....malum kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş....
    aynen öyle abicim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    "Yaw tamam adamın mesleği, mecburen biniyor bu cin arabasına. Anlamadığım tatilde neişi var ki motorla" Bakış açısı.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    kanuni
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    "Yaw tamam adamın mesleği, mecburen biniyor bu cin arabasına. Anlamadığım tatilde neişi var ki motorla" Bakış açısı.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana iyi yolculuklar arkadaşım,o kişilere kalsa sen motora da binmemelisin...Yani bu kültüre sahip olmayan insanlara ne dersen de anlayamazlar.Bence yolun gayette güzel geçecektir,sana hayırlı yolculuklar dilerim

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    selam arkadaşlar.. ben istanbulda kuryelik yapan bir kardeşinizim(bazılarınızın da abisi tabiiki)günde yaklaşık 250-300 km ortalama yol yapıyorum...senelik iznimde memlekete gitmeye karar verdim (tabiiki motorla)ve çevremden gelen tepkilere inanamadım...herkes benim kafayı yediğimi düşünüyor yapacağım km de gidiş dönüş 1110 km kadar....şimdi buraya kadar ne var bunda bu tepkiler doğal diyebilirsiniz... ben yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir kuryelik yapıyorum...
    kimse bu istanbul trafiğinde karda yağmurda motor sürerken deli olduğumu düşünmüyorda neden memlekete giderken adım deliye çıkyor neden.....?
    yorumlarınızı bekliyorum....
    hepinize keyifli ve kazasız sürüşler......
    Senelerdir motor kullanyosun motorun ne marka abicim.Sen anlarsın motordan.

Motosikleti
    kanuni
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Senelerdir motor kullanyosun motorun ne marka abicim.Sen anlarsın motordan.
    mz 251 arkadaşım......1996 model ilk sahibiyim ve hala aynı motorum...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    mz 251 arkadaşım......1996 model ilk sahibiyim ve hala aynı motorum...
    Abi ben senden baya bi ufağım galiba

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ya motoru sevmeyen kişiler bunu söylüyor bence dinleme onları. senin için en iyisini yine sen bilirsin. benim ufacık motora bile tehlikeli neden aldınız yılmaza bunu diyolar. seneye büyültünce bakalım ne dicekler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    kanuni
    bu sitedeki gibi bilinçli arkadaşlarımızın sayesinde ben bu ön yargını zamanla kırılacağını tahmin ediyorum....inşallah o zamana kadar jübilemi yapmam...

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    "hee hee,tabii tabi, yav tabii ,yahu tamam haklısın.. elbet tabi.. haklıısn , hade len.. " deyip geçeceğin tipler onlar takma hocam sen.anlatmaya çalış anlamıyorlarsa hee de geç . sana iyi yolculuklar ,fakat bazı kuryelre gibi kasksız ,dikkat siz değilsindir umarım. bu yolculukta da kazasız belasız sürüşerl dilerim
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Uyma sen onlara,bir yere yetişme telaşı olmadan keyfini çıkara çıkara doğanın bir parçası olduğunu hazmederek gülegüle git sağsalim gel.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    yüreğinin sesini dinle ve içinden geleni yap...giyin, kuşan motoruna atla rüzgara hakım ol..kazasız belasız git ve gel..

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    İyi yolculuklar

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    beni de eleştiriyorlar ki yenimahalleden gebze ye giderken yapıyorlardı vaktinde.
    mesafe 9 km falan yani git-gel 18 hede 20 olsun ama dikkat ettimde. böyle konuşan insanlar motoru sadece görmekle yetinenler. hiç binmemiş olanlar hisstmemiş olanlar. bu yüzden kafana takma abicim b(iz)en destekliyoru(z)m seni.
    Bir söz vardır. eşekten düşmüşü ancak eşekten düşen anlar. Biz seni anlıyoruz. çünkü rüzgarı biliyoruz

Yaw damarıma bastınız yaw virajı yatarok dönüyom diye gelipanneme şikayet eden var yaw. sinir oldum viraj alıyorum diye fırça yedim evde
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı freexander adlı üyeden alıntı
    beni de eleştiriyorlar ki yenimahalleden gebze ye giderken yapıyorlardı vaktinde.
    mesafe 9 km falan yani git-gel 18 hede 20 olsun ama dikkat ettimde. böyle konuşan insanlar motoru sadece görmekle yetinenler. hiç binmemiş olanlar hisstmemiş olanlar. bu yüzden kafana takma abicim b(iz)en destekliyoru(z)m seni.
    Bir söz vardır. eşekten düşmüşü ancak eşekten düşen anlar. Biz seni anlıyoruz. çünkü rüzgarı biliyoruz

Yaw damarıma bastınız yaw virajı yatarok dönüyom diye gelipanneme şikayet eden var yaw. sinir oldum viraj alıyorum diye fırça yedim evde
    Aynısını bana da yaptılar
    "Kocaman adam olmuşsun, hala virajda motoru çocuk gibi yatırıyorsun" dediler.

Sanki başka yolu var gibi
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler