Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bakış açısına bakın.....!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tsahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Kardeşim,Allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin.Aldırma sen onlara .Herifler dünya turu yapıyor.Ben bile 1400 km'lik yolu motorla gitmeyi düşünüyorum bu yaz.(gidiş-geliş 2800 km.Erzurum)Ben bile diyorum çünkü daha 2 sene öncesine kadar bisiklet bile süremiyordum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ışık ercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    al haritanı atla motoruna bas gaza hayırlı yolculuklar
    yaşasın rüzgar kardeşliği

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @Akira abi nedir bu çektiğimiz bizim mahalle sakinleri(sakin görünüp adamı zıvanadan çıkaranlar) Bakalım BMW ile gezerken ne yapcaklar. bi laf söylesinler walla kıllığına egzostu söker de gezerim.
    Akir abi bu arada senin motora bişy mi oldu ben bişy mi kaçırdım databanway oldu yazmışsın?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    yollara dikkat et yeterli her yere gidilir . birde bariyersiz anadolu yollarında yanlardan tarlalardan traktör çıkma olayları v.s. bunlar bezdiricidir. sürat kontrol önemli . onun dışında hep ana yollar tercih edildikçe bir problem yok . umarım çift yollar biter tüm türkiyede .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    arkadaşlar...verdiğiniz destekden dolayı hepinize teşkkür ederim...sizler sayesinde motorcu olduğuma bir kat daha sevindim.....hepinize kazasız belasız
    yolculuklar dilerim.....

arkadaşlar...verdiğiniz destekden dolayı hepinize teşkkür ederim...sizler sayesinde motorcu olduğuma bir kat daha sevindim.....hepinize kazasız belasız
    yolculuklar dilerim.....
    [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4986/untitled29jl.gif[/IMG][/URL][/IMG]

er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    bence mz yapılcak kılometere degıl o sehır ıcı belkı ama sehır dısını pek onermem .motor zevk ve tutku ısı pek mı zevk alıcanı zannetmıyorum o kadar kılometre kat edersen

Motosikleti
    kanuni
    [QUOTE=er5]bence mz yapılcak kılometere degıl o sehır ıcı belkı ama sehır dısını pek onermem .motor zevk ve tutku ısı pek mı zevk alıcanı zannetmıyorum o kadar kılometre kat edersen[/QUO
    arkadaşım bence sen mz i pek öyle yabana atma sen hiç mz kullandınmı bilmiyorum ....ama fena motor değildir...uzun yolda da kahrını çeker insanın....
    daha öncede aynı km yaptım onunla ve müthiş de bir zevk aldım...tabii bende isterim altımda daha güçlü bir makina olsun ama sonuçta maddiyat meselesi...
    adamlar bisikletle dünya turuna çıkıyorlar bir motosiklet için 1000 km nedirki..?
    kendine iyi bak yolun daima açık olsun..

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Abicim delirmişsin sen diyenler dar düşünenler... Çikolata yememiş birine onu tarif edemezsin.. bu da ööle... TANIMSIZ ZEVK
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Arkadaşlar ne güzel yazmışlar yukarılarda,sen motosiklet alırsın amcam gelir yanına Kaç basıyoo buuuu,bizim komşunun oğlanında vardıydı aynından Hondamı bu........aaaaaa abiiiii üfffbe motor a bak 240 basıyomu bu....evladım sen delimisin canını yoldamı buldun.......abibe surdan bii tur versene vallahi direğin yanından dönüp gelcem...( hayatında mobilet ten başka bişi kullanmamış senin 600 cc 1000 cc lik makinanı ister......alır 125 liği korumasız biner artistlik patinajda güm yerde ölmez ise haşat olur kol bacak kafa göz,sonra onun çevresinden birisi sana der tabiiiii SEN MANYAKMISIN KAFAYIMI YEDİN benden sana tavsiye,sallama sen nereye istersen oraya git, ister 5 km ister dünya turuna
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hata sende! Ne diye soruyosunki? Bas git biraderim.Hayırlı yolculuklar....

Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anahtar elinde değil mi? Bas git.. takma onları
    ***A H M E T***

valla anlatılan banada acayip geldi her gün istanbul gibi bir yerde o kadar yol kadediyorsun uzun yol yapmak bişey değil snein için
    Kask tak!

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı cantillman adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar.. ben istanbulda kuryelik yapan bir kardeşinizim(bazılarınızın da abisi tabiiki)günde yaklaşık 250-300 km ortalama yol yapıyorum...senelik iznimde memlekete gitmeye karar verdim (tabiiki motorla)ve çevremden gelen tepkilere inanamadım...herkes benim kafayı yediğimi düşünüyor yapacağım km de gidiş dönüş 1110 km kadar....şimdi buraya kadar ne var bunda bu tepkiler doğal diyebilirsiniz... ben yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir kuryelik yapıyorum...
    kimse bu istanbul trafiğinde karda yağmurda motor sürerken deli olduğumu düşünmüyorda neden memlekete giderken adım deliye çıkyor neden.....?
    yorumlarınızı bekliyorum....
    hepinize keyifli ve kazasız sürüşler......
    doğru söze ne denir
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    benim bir komşum var iki dingilli bir kamyon kullanıyor ve taşımacılık yapıyor. kamyon eski model olduğu için kamyonunu kullanmak tank kullanmaktan farksız. ne hidrolik direksiyon ne de klima falan var. tam bir devasa alet. benim motora da çok hevesleniyor. bin bi üstüne diyince tırsıyo. çünkü hem korkuyor, hem de gerçekten motor kullanmak o kadar da kolay değil. başta bir denge olayı var ve kaza yapma ihtimalini göz önüne aldıklarında hemen vaz geçiyorlar.

kwd2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeni Sattık Şimdilik Yok
    abi 10 yıllık sürücüsün be milletin dediğinemi bakıyorsun gözün kesiyorsa basıp gideceksin
    Plakam Olsada Yazsam Ahh işte Motorsuzluk çok kötüymüş bea

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    Abicim sen kimseyi dinleme dicem ama yolda Allah göstermesin en ufak bişey gelse başına o insanları haklı çıkarmış olursun. Ben 125cc scooter la Denizli'den İzmir'e gittim. Takma sen onları he de geç. Motor kültürü olmayan bi memlekette yaşıyoz. Hatta o kadar cahilizki bu konuda Türkiye'nin sayılı gazetelerinden birisi race motora enduro diye yazıyo herşeyin en iyisine sen karar vereceksin. Bizlere yada diğer kişilere söz düşmez sadece fikir verebiliriz. Çünkü hayat senin hayatın
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bas gaza dostum 10 sene Istanbul tecrubesi az mi yaa , sana vizz gelecek bu gezi emin ol.Kazasiz belasiz surusler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    kanuni
    eyvallah arkadaşlar....karar verilmiştir..pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.....
    haaa... bu arada yolculuğum haziran sonu başlıyacak yolu aynı istikamete düşenlerede eşlik edebilirim...
    istikametim :gebze izmit adapazarı düzce bolu gerede kurşunlu ılgaz tosya kargı
    şeklinde olacaktır bu istikamete gitmeye niyetli olan varsa (tabiiki haziran sonu )yol arkadaşlığı için... mail adresimi vereyim
    ademaydin19@gmail.com
    maillerinizi beklerim.....hepinize hayırlı sürüşler dilerim

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Milletin dediğine bakacak olsak ..Burada adamlar sadece otomobili yani 4 tekerlekliyi ulaşım aracı olarak görüyorlar..Ama ben Diyarbakırdan ,,Kilise devamlı olarak Motorla gidip geliyorum ve kimsede umrumda değil..Ağzı olan konuuşuyoooo...

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Dostum bende 47 yaşındayım istanbulda ilk kurye sayılan sinemalar arası film taşıma işini yaptım 2 sene boyunca, motor bende bir tutkuydu ama evlenince eşim ya ben ya motor deyince hanımı seçtim ve tam 15 senedir motora binemedim ama her gördüğüm motorun arkasından bakıyordum, ta ki 2 gün öncesine kadar artık canıma tak etti ve gidip bir regal-raptor aldım su soğutmalı ve hanıma dedimki artık motor ne halin varsa gör, gitmedi hala evde ama benle konuşmuyor ben yarın motoruma atladığım gibi bursa ya gideceğim, arkadaşım uzun yolun tadı başkadır şehir içine benzemez mutlaka git sakın ihmal etme bak nasıl mutlu olacaksın, ALLAH KAZASIZ BELASIZ GİDİP GELMEYİ NASİP ETSİN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler