Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyetsiz yakalanan biri ve motorun hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Aç dava yı bak ne oluyor.!!! hehe alırsın kuruşuna kadar masraflarını....Üzerine polis ler birde sana çay ısmarlarlar...

bu arada
    serkan 79 arkadaşım yanlış konuşuyorsun düzelteyim...Devlet ve millet bu ülkenin baş tacıdır..Orada """""ülkemi ve devletimi seviyorum ama hükümetten nefret ediyorum"""" demen daha doğru olurdu....saygılar...
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _y_a_m_a_h_a_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinyaller allahına kavusmus yazık yaa ıcım cız ettı vallahı

ya çok ciddiyim adamın şikayetçi olması gibi bir durum yok mu böle durumda çok merak ettim:????? yuh ya yuh benim içim acıdı kendi motorunuz olduğunuzu düşünsenize bi ya otoparka gidiyosunuz motorunuz bu haldee

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor alt grenajın üstünde duruyor,bence en az 1000-1500 ytl masrafı var bu haliyle,yazık vallaha ,bence o arkadaş kesinlikle bu fotoğraflarla dava açmalıdır

ya hala düşünüyorum uygun ekipmanı yoksa ne hakla çekebilir ben motorumu yani mülkiyet hakkına saldırıdır bu düpedüz,benim malıma hangi hakla zarar verir yanii

durmustit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 750
    vedat kaya kardeşim doğru söylüyor.Kendisi veya ehliyetli birisi arkadan takip edebilirdi.Polis moturu kendi süremez başına bi kaza geldigi zaman sorumlu oluyor.Onun için risk etmeyip çekici çağırıyor.

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    valla yazık yaa yapılırmı bu motorun aq yuh artık

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    söylenecek tek şey burası [COLOR="Red"]türkiye[/COLOR]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bu motora da ehliyetsiz biniyorsa hiç bi bahanesi yoktur. parası vardır zaten.
    kurallara uysaydı her yönden en iyisi olacaktı. ben adama değil motora acıdım. gitmiş canııım suzuki.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    bir de şu var: 15-20 milyar verip bu motoru alan akıllı 250-300 milyon verip neden bir ehliyet almaz? acınacak bir yan görmüyorum açıkçası. acınacak tek şey motor.
    May the Force be with McLaren Mercedes

champion_ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 DRAGSTAR
    yuh be hatta yuuuuuuuuuhh
    benım motorumu ooole bı hale sokacak o tarfıkcıyı anında hakkın dava...
    bırde olayın ehlıyetsızlık yonu var boyle adamlar boyle motorlara bınıyor sonra ölüyor...bırak ölsün sen eğitim alma ehliyet alma cık sonra o motoru kullan olcak işmi bu yaa alla alllaa dedenın eskı mopetını kullanmıyon ki...yazık yazık motora da yazık motorcuyum dıye gecınen o zavallıya da yazık(bu elestırım ehlıyetı yok dıye varsa da motorda bır arıza varsa o zaman o da yargısız ınfaz yaptım dıye benı elestırebılır)

tuna_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazık valla motoro bızım ulkeyede bu yakısır mılet neler yapıyo bızımkıler neler le ugrasıyo

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Hani bi reklam vardı Colinsmiydi neydi. This is Turkish You Know diyordu kendisini ab partisine almayan cikslere.
    O motoru o Allahın cezası araca bu şekilde yükleyen adamın sen sıkıysa malına bir zarar ver. Aslan kesilir. Çok şey değil, şöyle arka cebi metal çıtçıtlı bir jean pantolonla kıçını bi daya bakalım arabasının kaputuna. Yedi sülalene söver bide kavgaya girişir. Hayvandan farkı var abi bunların. Hayvan zarar verir ama verdiğini bilmez. Ama bu herif zarar vermiş bile bile, belkide güle güle. Ehliyetini almadan heves etmiş çıkmış arkadaş, hata yapmış. Ama bu hata böyle cezalandırılmaz. 400 ytl+mahkemeye sevk+aracın çekilmesi bunun cezası bunlar.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    bu kadar da olmaz ayıp denen bi şey var. tamam ehliyetsiz kullanmak suç ama bu şekilde motosiklet nakliye etmek de şerefsizlik... Aslında trafik kanununda vardır diye düşünüyorum araç nakilleri ve nakilde hasar oluşumundaki durumlar tarzında bi mevzuat. araştırmak lazım sonradan da gözlerinin içine sokmak lazım rulo şeklinde.. yaw zaten adam o motoru çıkartmak için ve ceza için dünyanın parasını harcayacak. .. bir de adamın motoruna hasar vermek... şerefsiz bunların alayı kardeşim. kendilerinin 4-5bin ytllik doğan görünümlü şahinlerine bi şey olsa yaygara koparırlar ki parçaları sakız parası. adamın makinasının anasını ağlatmışlar ipleyen yok.. alayı şerefsiz bunların a.q.
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumlarda yazdığınız cümlelere dikkat edip,seviyeyi düşürmekten özenle kaçınınız!Sokak arası dilini burada kullanmayınız.

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayıp yaaaa okadar para vrıon makınaya gozun gıbı bakıyon elın dangosu gelı motorun anasını ağlatıyor ayıp beee motora saygıııııııı bıraz

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    yaw arkadaşlar dava açsa ne olur...
    en az 10 yıl sürer mahkemeyi adana da açarlar gider gelirken 2-3 motor parası harcanır...
    buarada ailelerde okuyor bunları lütfen dikkatli sözcükler secelim...

ErbayXP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST200
    Motora yazık olmuş ama sahibine değil bence... Sahibine de yazık yaw, düşümdüm de Ehliyetsiz kullanmayın lütfen.. Biz boşuna dolaşmıyoruz evin etrafında aylardır, bende istiyorum gerçek yollarda dolaşmayı ama.. Neyse, 1 ay içinde geliyor ehliyet
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="RoyalBlue"]there are 10 types of people in this world, those who understant binary and those who don't[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EEE be hayvan taşıyıcı! Adama acımadın,Motora acımadın! Hiçmi vicdan yok! Oda milli servet değilmi? Ona verilen şey para değilde incir yaprağımı? Eşş........k!!!!!!!!

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Ne yazığı arkadaşlar..o motoru ehliyetsiz kullanan birine müstahaktırr..azz bileee
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler