Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

ehliyetsiz yakalanan biri ve motorun hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı
    aboooooooo bu hayabusa degılmı abı motor gıtmıs ben varya bole olacak kafayı yerdım yaa bu hayabusa kolaymı abı yaa acıdım motora
    Hayır bu Hayabusa değil, ama bu da kolay alınmıyor.
    Kaldı ki bir mobilete bile yapılması yanlış böyle bir taşımanın.Ama kınamaktan başka yapacak şey yok şu durumda....
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE

yazık

öncelikle geçmiş olsun. madem yakalandın onların dilinden konuşsaydın.gerçi kaçımız moronca biliyozki. işallah başına bida gelmez.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    alper elıne saglık.....bu haberı okumustum foto.beklıyordum....
    gercekten motora yazık olmus....
    ____it's my life_1982____

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    iyide kardeşim bu devletin insanların kendi rızkından fedakarlık yapıp para ayırarak aldığı motoruna bunu yapmaya ne hakkı var..Ayrıca yine bu rezil devlet utanmadan yaptığı yankesiciliğe ek olarak birde bunu yapıyor doymuyormu yahu ne istiyor bu şerefsizler bu halktan biri allah aşkına söylesin..Bugün K-1 belgesi adı verilen belgeleri inceledim kamyoncuların sırtına binmiş bu seferde hırsız devlet 350 tl karşılığında bir karton parçası vermişler herbirinin eline..ama olurmu canım 350 tl anca eder zaten onun maliyeti...Geçen gün aldığım motorun satışını üstüme almak için notere gittim ve bakın notere ne ödemişim.....

Asıl için: Harç 25,10 tl damga vergisi 49,20 tl...değerli kağıt 10,00 tl...ptt giderleri 7,00 tl...sair tahsilat 30,33 tl

Örnek için: Harç 3,00 tl...damga vergisi 1,50 tl.... değerli kağıt 15,00 tl...sair tahsilat 35,10....

toplamda kdv'si ile birlikte 189,27 tl.........Şimdi ben sorarım.... Ey namussuzlar... değerli kağıt denilen ve karşılığında benden 25,00 tl alınan kağıt normal bir a4 kağıdı değilmidir???..
    Sair tahsilat adı altında benden alınan 65,43 tl hangi vekilin çocuğunun şirket kurması için alınan paradır???
    bütün bu soygunların yaşandığı ülke halkının yıllık kişi başı milli geliri nedir?????Benzin niye dünyanın en pahalı benzinidir???motorumu muayeneye götürdüğümde benden neden 50,70 tl alırsın???o muayenenin maliyeti nedirki sana ben 50,70 tl veririm???Kendi ülkemde köprüden geçmek için neden 3,00 tl vermek zorundayım????ve ben ne kadar bir gelirle yaşıyorum????asgari ücretin nedir senin????kısacası Bayrağımı severim,coğrafya olarak ülkemide....Ama bu düzenden ve yönetimden nefret ediyorum ve bu hırsız köpeklerin hep karşısındayım kim gelirse gelsin hepsi aynı..
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    iyide kardeşim bu devletin insanların kendi rızkından fedakarlık yapıp para ayırarak aldığı motoruna bunu yapmaya ne hakkı var..Ayrıca yine bu rezil devlet utanmadan yaptığı yankesiciliğe ek olarak birde bunu yapıyor doymuyormu yahu ne istiyor bu şerefsizler bu halktan biri allah aşkına söylesin..Bugün K-1 belgesi adı verilen belgeleri inceledim kamyoncuların sırtına binmiş bu seferde hırsız devlet 350 tl karşılığında bir karton parçası vermişler herbirinin eline..ama olurmu canım 350 tl anca eder zaten onun maliyeti...Geçen gün aldığım motorun satışını üstüme almak için notere gittim ve bakın notere ne ödemişim.....

Asıl için: Harç 25,10 tl damga vergisi 49,20 tl...değerli kağıt 10,00 tl...ptt giderleri 7,00 tl...sair tahsilat 30,33 tl

Örnek için: Harç 3,00 tl...damga vergisi 1,50 tl.... değerli kağıt 15,00 tl...sair tahsilat 35,10....

toplamda kdv'si ile birlikte 189,27 tl.........Şimdi ben sorarım.... Ey namussuzlar... değerli kağıt denilen ve karşılığında benden 25,00 tl alınan kağıt normal bir a4 kağıdı değilmidir???..
    Sair tahsilat adı altında benden alınan 65,43 tl hangi vekilin çocuğunun şirket kurması için alınan paradır???
    bütün bu soygunların yaşandığı ülke halkının yıllık kişi başı milli geliri nedir?????Benzin niye dünyanın en pahalı benzinidir???motorumu muayeneye götürdüğümde benden neden 50,70 tl alırsın???o muayenenin maliyeti nedirki sana ben 50,70 tl veririm???Kendi ülkemde köprüden geçmek için neden 3,00 tl vermek zorundayım????ve ben ne kadar bir gelirle yaşıyorum????asgari ücretin nedir senin????kısacası Bayrağımı severim,coğrafya olarak ülkemide....Ama bu düzenden ve yönetimden nefret ediyorum ve bu hırsız köpeklerin hep karşısındayım kim gelirse gelsin hepsi aynı..

aman abi yavaş benim mahkemem sürüyo halen

Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    ne mahkemesi?para verince susar onlar parayı göster yeter...de şu sıralar bende o para denilen sihirliden pek yok haklısın galiba...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı

evet arkadaşlar yazdıklarımız kurum ve belli bir zümreye bire bir hitap etmemeli..unutmayalım bu ülke bizim.. insanlarımız iyiside kötüsüde bizim öz ve öz türküz bundanda hep gurur duyacağız...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    önemli bişi deil devlet görevlisine hakaret ve mukavamet

vergi dairesinde beni çileden cıkarmıslardı bende çileden cıkınca bi acayip oluyom orda bişiler olmuş sinirliydim hatırlamıyom dava açmışlar

babam kalp krizi gecirmişti işi bırakıp hastaneye koştum güvenlik beni içeri almadı yasak dedi ordada sinirlendim neler oldugunu hatırlamıyom ama olay hastane içinde oldugu için güvenlik görevlisine erken müdahale edip kurtarmışlardı bi davada orda açmışlar

Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    ulan bi kişide açsın şu gözlerini yok be kardeş kime ne anlatıyorsun hala zümre,öztürk,köktürk muhabbete bak...derin uykuya devam derin devletinizde...

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    bu tür zarar için mahkemeye verebilirsin. Malına zarar veremez. Boşunamı otoparka yedemin parası alıyorlar bağlayınca.
    Sadobey

Motosikleti
    SYM GTS 250
    valla dogru söylüyosun devlet alışmış milleti sömürmeye ölmek bile parayla
    benim gözüm açık hayatta haksızlıga gelemem kim olursa olsun kavgamı ederim isterse en başımızdaki köpek gelsin zaten türkiyeye geldigim güne lanet okuyorum sırf bu hırsız devlet yüzünden..
    ülkemi seviyorum ama devletinizden nefret ediyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bu tam bir vicdansızlık ,, insafsızlık ve hatta gavurluktur..Ben olsam makinemi böyle götüremezler buna musade etmem.Bir motorcu polis gelir götürür...Zamanında 1995 te kızkalesinden gelirken bi tanesine söylemiştim zamanın kıralı ZZR 600..kendini sa....neyse boş verin çekememezlik te var..acımasızlıkta

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r

yyyuhhhhhhh diyorum....

Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı
    Merhaba Arkadaşlar,
    Malesef gene ehliyetsiz olayı...
    Çekilen araçlardan alınan ücret karşılığı verilen makbuzlarda eğer aracınıza çekme sırasında herhangi bir zarar gelirse karşılanacaktır der.Ancak uygulamada ne açılmış bir dava nede bi olay görmedim duymadım.Ama bu arkadaş eğer uğramak isterse ve bu resimler delil olarak kabul görür ve zararı olursaki vr gözüküyor çok rahat alır.Burda sorumlu trafik vakfıdır...
    aynen öyle tamam bu aracın sahibi bir hata yapmış olabilir sen de cezasını verirsin... AAAMMMMAAAA sen hiç kimsenin malına canına hata yaptı diye zarar veremezsin....dünya üzerinde buna gevurluk derler buna şerefsizlik derler...olamaz yani böyle birşey....tarih bile yazmaz böyle bir şeyi...
    kesinlikle dava açılmalı böyle bir olay için....değil Türkiye de dünyanın neresinde olusa olsun dava açılmalı.... UYAN TÜRK MİLLETİ DEVLETİN SOYUYOR SENİ....
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kemal ,,,Kemal Ulan soya soya Don kaldı lan..Amaç tek cebden para çekme operasyonu..

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    eşşeği bile bundan iyi taşıyorlar

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    evt arkadaşlar gerçekten kötü bir durum ayrıyetten bunun 600 YTL gibide bi cezası mı neyi var işte mahkemelik olaylar oluo sanırım.Ankara KIZILAY'da çekiolar habire.Tavsiyem kızılaya sakın ha sakın motorla girmeyin

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    adama ceza kesmelerine gerek kalmamış...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    yazık gunah walla

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bana yapsalar önce cezamı öderim, sonra gider o çekicinin sürücüsünün ağzını burnunu kırarım, üzerine de maddi-manevi tazminat davası açarım. Trafik Vakfı denilen ****** her şeyi hakediyorlar.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    söyleyecek tek söz bulamıyorum,bunun adı vatan hainliğidir.Ben bu ülkenin parasını verip o motoru alıyorsam eğer,sende onu hor kullanıyorsan kaldırıp atıyorsan bu düpedüz vatan hainliğidir.Bazen türklüğümden utanıyorum
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler