Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

[MT] - İstanbul ''Regal Raptor'' ÇETESİ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    [IMG] [/IMG]Marmaris motosiklet festivalinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Wayy Grave (Mehmet) Dostum çete yapmışssınız Hayırlı olsun valla geyik yapmayacam vakit cok gec olmadan size ANKARADAN bir teklif sunayım dedim....

NEDEN EMOK Festivaline gelmiyorsunuz ki
    27 si ile 02 si arasında

Bi bak http://www.motur.net/viewtopic.php?t=958

Sevgiler
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    kardeşim adil ya çok düşündüm ama malesef iş nedeniyle daha kısa süreli ve yakın bir plan yaptık.
    kardeş site motur'a sevgiler...
    Sons Of Troya (Gelibolu)

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    hunluata ve can. ben de belirttiğim üzere pazar sabahı gidicem. şimdiden pazar grubu olarak 3 kişi olduk işte. Sadece yola çıkmak için müsait bir buluşma noktası söyleyin, sabahın 7'sinde düşelim yollara.
    kardeşim sen kağıthanedemi oturuyordun.istersen seninle çevre yolunda buluşuruz. Benim msn sürekli açık ctesi ye kadar görüşelim. İstersen akşamdan da gider kamp ateşi yaparız

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    [QUOTE=İstersen akşamdan da gider kamp ateşi yaparız[/QUOTE]

yaaa evet ya cumartesi 19:00'da çıkın gece kamp ateşine katılın. bak çok iyi fikir bu. hem işler bitmiş olur direkt mangala geçeriz. bizi aç bırakma hunluata....

trader (murat) ses çıkmamış senden. baba sensiz gezi düşünemez oldu regalciler, en azından pazar katıl derim...
    Sons Of Troya (Gelibolu)

Motosikleti
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Hakan ve Nihat merhaba arkadaşlar.
    Benim Silivriden size katılma ihtimalim var. İstanbuldan gelirsem zaten birbirimize yakın olduğumuz için sorun yok ama Silivriden gelirsem sizle nerede buluşuruz onu da konuşalım şimdiden.
    can hocam alınma sen akşamdan gidersek silivri nasıl olsa yakın basar gelirsin değilmi?

Alıntı grave adlı üyeden alıntı
    yaaa evet ya cumartesi 19:00'da çıkın gece kamp ateşine katılın. bak çok iyi fikir bu. hem işler bitmiş olur direkt mangala geçeriz. bizi aç bırakma hunluata....

trader (murat) ses çıkmamış senden. baba sensiz gezi düşünemez oldu regalciler, en azından pazar katıl derim...
    muahahaha sen her ihtimale karşın balık tut bakarsın aksilik olur.Ama lütfen çaparini 15 li bağlama

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    kardeşim sen kağıthanedemi oturuyordun.istersen seninle çevre yolunda buluşuruz. Benim msn sürekli açık ctesi ye kadar görüşelim. İstersen akşamdan da gider kamp ateşi yaparız
    Arkadaşlar sürekli karar değiştiriyorsunuz. Cumartesi ve pazar kesin gidecekler belli olursa buluşma noktalarını belirleyim ne yapacağımızı kesinleştirelim. Ben pazar günübirlik gelebilirim ve tek başıma da orayı bulamam. Pazar gitmesi kesinleşen arkadaşlar haber verirse sevinirim.

Motosikleti
    Arkadaşlar sürekli karar değiştiriyorsunuz. Cumartesi ve pazar kesin gidecekler belli olursa buluşma noktalarını belirleyim ne yapacağımızı kesinleştirelim. Ben pazar günübirlik gelebilirim ve tek başıma da orayı bulamam. Pazar gitmesi kesinleşen arkadaşlar haber verirse sevinirim.
    kızma baba ya tamam yarın telden konuşuruz. Ben seni almadan gitmem yoksa Eyüp teki gibi trafik ışıklarında lamba olur seni bekleriz.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    yok be Hakan kızmıyorum. Burnumun dibindeki Eyüp'te lamba ettim sen gerisini hesap et artık
    Ben her şekilde yolunuzun üzerinde bir noktaya öncedem gelir sizi beklerim. Hatta sizin mola vermenize uygun bir yer seçelimki geldiğinizde birşeyler içip dinlenin biraz. Cumartesiden gitmek istersen de benim için pazara kalma sakın. Bekar adamsın keyfine bak sen. Başka geziye gideriz o zaman. Yeterki son anda karar değiştirme.

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    guzel bir gezi olacak gibi ama kamp isi bizi bozar galiba
    Evli barklı insanlar var ona gore dusunun arkadaslar ben bu kastroyu ilk defa duydum afgorun soyle sile agva falan yapsaydık daha iyi olmazmıydı
    Ben gelir miyim acıkcası bilmiyorum Cumartesi de Pazar da genelde musait oluyorum ama hafta sonuna kadar sizleri bilgilendiririm
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    Arkadaşlar sizinle bu geziye gelmeyi çok isterdim ama başka bir arkadaşa söz verdiğimi hatırladım. :( . Bu seferlik izninizi istyorum ama bidaha ki geziye %99 geliyorum )
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]RR250cc [/SIZE][/FONT]

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    mehmet ,çıkış saatimizi cumartesi için tabi ki kaydırabiliriz,kesin birşeyler görünsün de millet biraz işi ciddiye alsin diye yazdım ,trader,hboyraz ve rüzgarınoğluna da msj atalım da onlar da gelsinler

Motosikleti

hata edersin

Alıntı yasinsubay adlı üyeden alıntı
    guzel bir gezi olacak gibi ama kamp isi bizi bozar galiba
    Ben gelir miyim acıkcası bilmiyorum
    yasinsubay yapma be kardeş. ben castroya bir kere gitiim doğası manyak güzel bir yer. Önde göl var arkada deniz yeşillik desen bir dünya. Şileden güzeldir yani birde herkes şileye gidiyor. Ne güzel doğada eşinle beraber kahvaltı, deniz,yemek. Mehtapla deniz v.s v.s. Yaw arkadaşlar beni evlendirin lütfen.

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    yasinsubay yapma be kardeş. ben castroya bir kere gitiim doğası manyak güzel bir yer. Önde göl var arkada deniz yeşillik desen bir dünya. Şileden güzeldir yani birde herkes şileye gidiyor. Ne güzel doğada eşinle beraber kahvaltı, deniz,yemek. Mehtapla deniz v.s v.s. Yaw arkadaşlar beni evlendirin lütfen.

Arkadaslar sakın yanlıs anlamayın bende katılmak istiyorum bu geziye yani orayı begenmiyor burayı begenmiyor gibi bir dusunce olmasın hersey uyar
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Arkadaşlar;
    Bu geziye ben de gelmek ve ailemi de getirmek istiyorum.
    Ama malum bir motora 1 Ayı, 1 Bayan, 1 ahtapot kıvamında velet sığdırmak mümkün değil.
    Hanıma bizi araba ile takip et dedim. Ben kullanmam dedi. Ben de araba ile gitmek istemiyorum. Araba kullanacak olsam gider güneye akarım.
    Yani araba ile gelecek olan biri olursa hanımı ve veleti arabalı ekibe satıp ben de motor ile gelmek istiyorum.
    Var mı içimizde "araba ile ben gelirim, aileni de emanet alırım" diyen babayiğit?
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Şu ana kadar kesinleşen isimler:
    Cumartesi için:
    gyazici
    grave
    mac gywer

Pazar için:
    demonicdreams
    hunluata
    can.

Cumartesi için çıkış saati buluşma saati bir saat ileri kaydırılabilir.
    Pazar gidecekler de 7.30'da Mahmutbey Gişelerde buluşacağız.

Freak bir yolunu bul işte yaa!.. Arabayla gideceğimi hiç sanmıyorum ama gelmeni de çok isteriz.
    Bazı arkadaşlara mesaj attım ben ama atladıklarım olabilir.
    Güncel kalalım.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Forumdaki RR'cıların sayısı 100'ü çoktan aşmış durumda ama arkadaşlarımız kendini parçalıyor geziye katılım sadece 6 kişi. Neyse az olsun öz olsun diyelim keyfimize bakalım.
    Bu arada forumdan olmayan harleyci yakın bir arkadaşımı da getirmek isterim şayet sizler için sakıncası yoksa?

Motosikleti
    Forumdaki RR'cıların sayısı 100'ü çoktan aşmış durumda ama arkadaşlarımız kendini parçalıyor geziye katılım sadece 6 kişi. Neyse az olsun öz olsun diyelim keyfimize bakalım.
    Bu arada forumdan olmayan harleyci yakın bir arkadaşımı da getirmek isterim şayet sizler için sakıncası yoksa?
    Benim açımdan bir mahsuru yok.
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı Freak adlı üyeden alıntı
    Benim açımdan bir mahsuru yok.
    Benim açımdan var abi!.. Kompleksli adamım ben. Ne öyle Harley marley. İlle de gelecekse bir yerden bir Çin'li bulsun onunla gelsin.

Kontrolu her ne kadar benim elimde olmasa da kapımızın ardına kadar açık olduğunu düşünüyorum. Günümüze renk katacağı için şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Benim açımdan var abi!.. Kompleksli adamım ben. Ne öyle Harley marley. İlle de gelecekse bir yerden bir Çin'li bulsun onunla gelsin.

Kontrolu her ne kadar benim elimde olmasa da kapımızın ardına kadar açık olduğunu düşünüyorum. Günümüze renk katacağı için şimdiden teşekkür ederim.
    Yahu bende harley le gelecem belki. Niye kalbimi kırıyosun ki?
    Harley çinde yapıldı da ben almadım mı?
    ;)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler