Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

başlangıç için yamaha wr 125-ktm 125 duke-ybr 125 tavsiyeyeriniz ?????

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar. Forumdaki ilk mesajim.. Motor sevdalısı bir öğretmen olarak iki tekere geçeceğim inş. Ama başlıkta yazdığım modeller arasında kararsız kaldım.boyum 183 kilo 85. Motorum ilk makinem olacak. O yüzden uzun yıllar kullanmak isterim.. Hem kaliteli hem ekonomik hem de yakışıklı olsun..hadi yardım edin.fikir ve tecrübeleriniz çoook değerli.. Haa unutmadan :HOŞ BULDUM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    HoşgeldinizBaşlangıç için sıfır km. motosiklet düşünmeyin derim..yazık olur.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    3 ü de güzel motor.
    ybr ekonomisi ile öne çıkıyor. sadece yakıt ekonomisi ile değil yedek parça ve yaygınlık olarak
    duke 125 veya wr 125 daha stil sahibi ve teknoloji olarak daha ilerideler. maddiyat yetiyorsa gayet güzel alınıp yıllarca kullanılır.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Abs için duke alınır.

NECOCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Tigrina Cup 100
    gayet iyi güzel seçimler ama aslında cup la başlamak daha doğru gibime geldi sanki

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Hiç birini kullanmadım, fakat bu motorlar hakkında hep iyi şeyler duydum ve okudum. Şöyle bir yorumum yapabilrim, 125cc'lik bir motoru yüksek ihtimalle uzun yıllar kullanmazsınız, bir iki sene sonra satmak isteyebilirsiniz dolasyısı ile bu şekilde düşünmenizde fayda var. YBR'nın alışverişi diğerlerine göre daha kolay olabilir.
    Kazasız, keyifli sürüşler diliyorum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence ybr güzel tercih olur ama ömür boyu ilk aldığı motosikleti kulanan birkaç kişi gördüm bu alet i sadece ulaşım aracı için kullanan insanlardı
    eğer zevk için alıyorsan son motorun bu seçeneklerden biri değil haberin olsun..

Motosikleti
    Wr250r
    Hoşgeldiniz, o boyla bir wr125r güzel gider diye düşünüyorum.

empa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial prince 150cc
    bu üçünün arasında tabi kide KTM 125 DUKE avusturyali on numara marka sağlam kaliteli ve yakışıklı motor 15 hp ve 6 vitesli keyifli kaliteli bir başlangıç motoru olur şiddetle tavsiye ediyorum hocam virajada girersin titresimsiz motor yakıtı ybr ile aynı az yakar pişman olmazsın bakımlarını yapıp uzun yıllar binersin

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Duke 200 al biraz daha fazla binersin. Motor isi gariptir dusuk cc alirsin uzun yillar bineceksin sanirsin sonra 4 - 5 ay sonra acayip SIKILIrsin.
    serdar22 ve umurcan bunu beğendiler.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dostum hoşgeldin Ben uzun süredir wr 125 x ile ilgileniyorum ve oldukça da araştırdım. Eğer asfalt dışı da kullanacağım diyorsan wr 125 son derece sağlam bir makine. Ama her daim şehir içinde kullanırım diyorsan duke

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ybr çabuk sıkıyor ama taş gibi motor tam bir başlangıç aleti. öbürleride tarz makinalar hız olarak bir yerden sonra tatmin etmiyecek olsada görünüş olarak tatmin edecek. Ben bütçeniz varsa wr alın derim yoksa ybr. ama ikisinide 2. el alın. bide 2. el piyasaları önemli ben motorumu 3 haftada sattım mesela

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bence yamaha WR X hem asfaltta hem arazide kullanılabilir zaten lastikleri asfalt lastiği süpermoto sınıfı bir alet zevkle kullanacağndan eminim. YBR artık çok çok demode oldu sallasan ybr, kundaktaki bebekler bile ybr kullanıyor çok sıradan bir motor, ktm de çok küçük ya arkadaşım sanki minik bir eşeğe binmiş gibi gözüküyorsun, zaten senin boy uzun , wr x de uzunlara göre seleside yüksekte üzerinde güzel durursun.
    ronnytechno bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Ben şahsen wr125 derim. İlerde motoru buyutsen bile satmayıp evde durması gereken bir motosiklet. Tabi bu işler bütçeye bakar.

Arkadaşlar, katkınız için tşk ederim. Şimdi durum şu : Konyada yaşıyorum ve burda ktm servisi yok.en yakın Ankarada var.Yoksa terddutsuz duke derim.Diger taraftan ise motorumu tamamen asfaltta kullanacağım, arazi değil yani.özetle wr x öne çıkıyor. Siz bu durumda 2. El mi tavsiye edersiniz.bir de wr saglam mi ekonomik mi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Sanırım haklısın kardeşim.ama en azından acemiliği atmak için birkaç yıl birerim diye düşünüyorum

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Sıfırından 4/1 ucuza bulacaksan ikinci el mantıklıdır.
    Sana bir öneri daha. Temmuz ayında mt 125 gelecek. Fiyatı 9500 ü geçmicek.kendileri duke ü haritadan silecek. WR ekonomik ki mt de aynı motoru kullanacak.

mt nin neye benzediği belli mi?

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    http://m.yamaha-motor.eu/eu
    http://www.motosiklet.net/forum/guncel-haberler/130841-yamaha-mt-125-modelini-tanitti.html

görselde gördüm .güzel motor düşünülebilir

doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırından 4/1 ucuza bulacaksan ikinci el mantıklıdır.
    Sana bir öneri daha. Temmuz ayında mt 125 gelecek. Fiyatı 9500 ü geçmicek.kendileri duke ü haritadan silecek. WR ekonomik ki mt de aynı motoru kullanacak.
    Temmuz'da gelir kesin evet hıhı (bkz MT07)

MT125 Duke125 in rakibi olur evet ama WR125X ile bunları karşılaştırmak da bence çok mantıklı değil. WR125X supermoto, bir canlısını görün, diğerlerine göre yüksek, heybetli bir motor. Boyu da hesap edersek, en doğru tercih zaten WR125X.
    fish does not think, cause fish knows everything

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)