Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

başlangıç için yamaha wr 125-ktm 125 duke-ybr 125 tavsiyeyeriniz ?????

Motovento
    REKLAM ALANI

dostum yamaha yzf 125e sen bir bak. tasarım gör

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Yaşınızı yazmamışsınız,fakat 30 civarı olduğunuzu varsayarak yazıyorum. 125'lik ile hele bu yazdıklarınızla başlamayın.
    2.el 250cc motor alın ve uzun yıllar olmasa da en az 2 sene kullanacağınızı temin ederim.

noqturno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660za Tenere
    Sevgili meslektaşım, öncelikle seni tebrik ediyorum. Bizim camiada malesef durağan, monoton bir hayat tarzı benimseniyor. Istanbulda çalışıyorum, 10 larca okuldan 100 lerce öğretmen tanıdım. Benim dışımda sadece 1 motorcu var, 1 dalgıç, 1 de paraşütçü. Seçimini gelirsek, Ktm duke çok şık ve kaliteli bir motor olmasının yanında, çok minyon bir motor. Altında kaybolacaktır, seçeneklerinin arasında wr125x daha isabetli olacaktır. Ya da sana alternatif: önce eğitim almak ve ekipmanlarını tamamlamak şartıyla 2. el temiz bir crf250l bulup, lastiğini sava mc24 gibi %70 yol %30 arazi bir lastikle değiştirebilirsin. Böylece hem şehirde rahat edersin, hem haftasonu piknik patika orman yollarının keyfini sürersin hem de seni epeyce idare edecek 250cc bir güce sahip olursun.

hocam sağol..tavsiyeni dikkate alırım mutlak..ayrıca dediklerin çok doğru..motor diyorum gülüyor herkes.. Bu zamana kadar alamadıysam kredi borcu vs gibi ekonomik sebeplerden. Ama zamanı geldi diye düşünüyorm.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)