Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bursa'da deri mont terzisi. Acayip ucuz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    çok olmuş açılalı.. terzi amca montlardan köşeyi dönmüştür artık aynı fiyata yapmıyodur ppp

istanbulda olup
    eğer isteyen arkadaşlar varsa, terziyle telefonla bağlantı kurup olur filan aldılarsa..

yenikapı iskelesinden 12ytl verip 2saatte mudanyaya
    ordanda şehir içindeki trene(metroya) binip 30dakikada
    terzi amcaya ulaşabilirler. yol çok masraflı değil..... fakat yenikapı mudanyahattı genelde saat 17.00de günde1defa....(sadece yolcu)
    feribotta var feribot yalovaya var motorla gidicekler için ;)
    ido nun sitesine bın arkadaşlar.. netten bilet almada var çok pratik.

yada otobüsle gidicekler istanbul>bursa18ytl 4saat sürüyor
    her yarım saate bir devamlı var.

kastım galiba
    arkadaşlar faydalansin hehe

saygılar.

not:ayrıntılı bilgi verebilirim isteyen arkadaşlara ulaşım için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bilgilendirme ve güncelleme için teşekkürler.
    Ayrıca ; Bursa'da askeri malzeme satan yerlerde yunus polislerinin pantolonlarından dikiyolar. Malzemesi iyi ve rüzgardan, sudan etkilenmiyo....

Motosikleti
    coming soon
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme ve güncelleme için teşekkürler.
    Ayrıca ; Bursa'da askeri malzeme satan yerlerde yunus polislerinin pantolonlarından dikiyolar. Malzemesi iyi ve rüzgardan, sudan etkilenmiyo....
    nasıl birşey giyiyorduki yunuslar..
    ben bursada buyudum şehrek ustu-fomara dakilermi ???

kumasmı kaç para ? pant da lazım

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bana tam bir adres verebilirmisiniz.bir arkadaşım orada uludağ üniversitesinde okuyor bana yollayabilir o.

Motosikleti
    coming soon
    Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bana tam bir adres verebilirmisiniz.bir arkadaşım orada uludağ üniversitesinde okuyor bana yollayabilir o.
    altıparmak caddesi ustunde,
    mariza hoby gibi büfelerin oldugu hizada (burc sinemasının karşısı)
    burcun ordan yukarı dogru yurusun, hemen cadde ustunde pasaj yeri kolay
    esnafa sorarsada hemen gosterirler.

s e x t o n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc900
    valla şaşrılcak bi olay ya bursa altparmakta bu ucuzlukta zor valla ya bişey sorcam şimdi ben nikimi falan monta yaptırabiliyomuyum montun arkasına büyük bi yazı yazabilirmi farkl renk bi deriyle bu tarihlerde gidip bi bakıyım ya hacı dayya :D

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    arkaşlar eğer ucuz mont isteyen varsa benim aldığım bi firma var dana derisi full korumalıklı---- ismini vermiyorum reklam olmasın.. 160ytl ye kredi karti mail order la ladım 2 gün içinde elime ulaştırdılar şu an için çok memnunum baya bi araştırma sonunda aldım görmeye denemeye değer şu an için siteleri yok ama isteyene elektronik kataloğunu atabilirim mail olarak....ozgur78@gmail.com

burda bahsedilen münü usta benm babam oluyo arkadaşlar kendisi sürekli benim adımı internetten bulup dediği için bi araştırma ihtiyacı hissetim sonunda ve bu nedenle sitenize üye oldum gerçi konu çok uzun zaman önce açılmış ama evet münür usta hala bursa altıparmak caddesi zilli barın olduğu pasajda işine devam ediyor bursadaki tek önemli firma olan kırcılara diken tek fasoncudur.(yani parça başı mal diken)evet bazı arkadaşlarında dediği gibi internetle pek hatta hiç ilgisi yoktur montların uygun olmasının nedeni kimsenin sipariş vermemesidr kazık yemeye alışmış olan milletimiz 10 taksitle 450 milyonla almayı yeğlemektedir çünkü babam 200 milyona nakit iş dikmektedir.hayatta en nefret ettiği şey taksittir.ilgilenenlere duyurulur.

Motosikleti
    2006 fazer a
    ilgileniriz tabi
    aslın da benim merak ettiğim
    tabaklanmamış ve işlenmemiş sadece güneşte kurutulmuş dana derisinden orjinal haliyle bi mont dikilebilir mi ?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    fiyatlar güzelmiş bi ara toplanıp gitmek lazım hem bursa mt ile buluşuruz hemde ustaya bakarız
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    arkadaşlar uzunca bir süre deri işiyle iştigal ettigim için bu konuda size yardımcı olmak isterim.şimdi ortalama bir adam için mesela kendimden örnek vereyim boy 1.80 kilo 80 kg gibi bir adama ortalama 40 ayak deriden bir mont çıkar .şimdi ayakta nediyeceksiniz bildiginiz desimetre biz ona ayak deriz yani dericilerin ölçü birimi.saglam bir mont dana derisinden yapılır motorda kullanmak için ve bu derininde ayagı 3$ dır ortalama fiyatlardan bahsediyorum.şimdi 3$x40 ayak=120$ eder tl ye çevirirsek 120$x1330=159.60 tl yapar.fermuar +astar+ solüsyon+işçilik hariç yani bu baglamda bir motor montu için 200 tl kafakafaya diyebilecegimiz bir rakamdır.zaten ne varsa böyle ustalarda var kardeşim adamlar işçilikden geldikleri için insan halinden anlarlar kapıdan giren herkese bir avuç dolar muamelesi yapmazlar.bursa ve çevresindeki arkadaşlara büyük bür imkan dogrusu.yanlız birşeyi tekrar etmekde yarar var söyledigim rakamlar tamamen degişken rakamlardır.mont dikilecek kişiye ve kullanılacak malzemeye göre fiyatı artabilirde düşebilirde.istanbuldaki arkadaşlara zeytinburnu ndaki dericilere bakmalarını öneririm.hadi size birde tiyo vereyim bu sezon rusyada havaların çok sıcak geçmesi yüzünden sezon korkunç derecede kötü gitti çogu firma iflasın eşiginde ve sezon bitti.mart başında biraz kıpırdama olursa olur olmazsa eylül 15 e kadar açlar yani pazarlık payınız yüksek nakit parayla etiketin yarısına bile düşürebilirsiniz tabi dediklerim orta ölçekli firmalar için geçerli
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    hyosung gv 249
    güncel kalsın bu mevsimde
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzunca bir süre deri işiyle iştigal ettigim için bu konuda size yardımcı olmak isterim.şimdi ortalama bir adam için mesela kendimden örnek vereyim boy 1.80 kilo 80 kg gibi bir adama ortalama 40 ayak deriden bir mont çıkar .şimdi ayakta nediyeceksiniz bildiginiz desimetre biz ona ayak deriz yani dericilerin ölçü birimi.saglam bir mont dana derisinden yapılır motorda kullanmak için ve bu derininde ayagı 3$ dır ortalama fiyatlardan bahsediyorum.şimdi 3$x40 ayak=120$ eder tl ye çevirirsek 120$x1330=159.60 tl yapar.fermuar +astar+ solüsyon+işçilik hariç yani bu baglamda bir motor montu için 200 tl kafakafaya diyebilecegimiz bir rakamdır.zaten ne varsa böyle ustalarda var kardeşim adamlar işçilikden geldikleri için insan halinden anlarlar kapıdan giren herkese bir avuç dolar muamelesi yapmazlar.bursa ve çevresindeki arkadaşlara büyük bür imkan dogrusu.yanlız birşeyi tekrar etmekde yarar var söyledigim rakamlar tamamen degişken rakamlardır.mont dikilecek kişiye ve kullanılacak malzemeye göre fiyatı artabilirde düşebilirde.istanbuldaki arkadaşlara zeytinburnu ndaki dericilere bakmalarını öneririm.hadi size birde tiyo vereyim bu sezon rusyada havaların çok sıcak geçmesi yüzünden sezon korkunç derecede kötü gitti çogu firma iflasın eşiginde ve sezon bitti.mart başında biraz kıpırdama olursa olur olmazsa eylül 15 e kadar açlar yani pazarlık payınız yüksek nakit parayla etiketin yarısına bile düşürebilirsiniz tabi dediklerim orta ölçekli firmalar için geçerli

işte bilgi bu adam ayrıntısı ile anlatmış .. helal olsun ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Hesaplida uzak bana yaf :D
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Bursalı oldugum için kendimi şanslı hissettim en kısa zamanda gidip bakıcam

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nadiren giydigim bir deri montum vardi.. Cok seviyordum ama tamirat yapilmasi gerektiginden giymiyorum pek. Bi ara dusunmustum bunu motosiklet montu yapsam diye, ama istedigim seyleri yapabilecek birini bulamayacagimdan vazgecmistim.. Sanirim artik buldum tesekkurler

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursalı oldugum için kendimi şanslı hissettim en kısa zamanda gidip bakıcam
    Yalova'li oldugum icin bende senden az da olsa sansliyim o zaman
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    bende bundan yaklaşık 5 sene kadar önce deri işiyle uğraştım ZONTA nın o tarihte yazdığı bilgiler hala geçerliliğini korumaktadır ben beyazıtta bi atölyedeydim almayı düşünüyosanız mağaza gibi yerlere değilde biraz daha ara sokaklara hanların içindeki ufak atölyelere bakmanızı tavsiye ederim çünkü o fiyata anca atölyeler yapar. ceket mağazaya girdiği anda fiyat katlanır :( gözümün önünde bizim yaptığımız ceketi 3 katı fiyata satmışlıkları vardır
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    deri mont resimleriyle zenginleştirsek diyorum var mı elinizde deriden montlar beyler ve bayanlar...

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Konuyu hortlatmış gibi olmıyım ama bilgisi olan varmı hala yaptırabilirmiyiz bu montlardan...
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler