Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bu motor neden bu kadar pahalı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Fabrikalar Çin'de olsa ne olur önemli olan parça kalitesi sağlamlığı , 2006 model ybr 125 le dünya turu yapan adam var. Yukiyle salcanoyla mondialle yapan var mı ?
    ahmetttttt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Al hemen al ilerde kazın ayağının öyle olmadığını zamanla anlıyacaksın
    Ertugyigit bunu beğendi.

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    [QUOTE=ismeter;3357061]Selam arkadaşlar malumunuz yeni motor alıcam beğendiğim modeller ise lifan kp150 ve bajaj pulsar135ls ikisininde tr ye gelip gelmeyeceği muamma...
    Motorda aradığım özellikler şekil şemal ve sağlamlık..
    Bu motoru tipinden dolayı çok beğendim sağlam olacağınıda düşünüyorum ama fiyatı beni düşündürüyor
    Sadece 11hp ve 150cc ama fiyatı çok pahalı acaba neden?? yani bu motor çok mu iyide bu kadar pahalı??

gn 250 yi satıp salcano almakmı kendi motoruna bakım yapsan heralde salcanodan verimli olur. yanlış anlaşılmasın bendede salco var sağlamlık yönünden memnunum yazları 1600 -1800 km lik geziler yaparım tık demedi ama senin motorunda bi ruhu var bilader be nette retro tarzı yapılmış pek çok gn var. ve bence güzel motor bulsan alırım heleki gn 350sini

Motosikleti
    Suzuki gn250
    [QUOTE=hgdr;3453351]
    Alıntı ismeter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar malumunuz yeni motor alıcam beğendiğim modeller ise lifan kp150 ve bajaj pulsar135ls ikisininde tr ye gelip gelmeyeceği muamma...
    Motorda aradığım özellikler şekil şemal ve sağlamlık..
    Bu motoru tipinden dolayı çok beğendim sağlam olacağınıda düşünüyorum ama fiyatı beni düşündürüyor
    Sadece 11hp ve 150cc ama fiyatı çok pahalı acaba neden?? yani bu motor çok mu iyide bu kadar pahalı??

gn 250 yi satıp salcano almakmı kendi motoruna bakım yapsan heralde salcanodan verimli olur. yanlış anlaşılmasın bendede salco var sağlamlık yönünden memnunum yazları 1600 -1800 km lik geziler yaparım tık demedi ama senin motorunda bi ruhu var bilader be nette retro tarzı yapılmış pek çok gn var. ve bence güzel motor bulsan alırım heleki gn 350sini
    Motorumu çok sevdiğim bir arkadaşıma hediye ettim Yüksek cc motorları sevmediğim için bu tür modeller düşünüyorum

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Nur motor sattığı için

Değmez hondadan şaşma abicim...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)