Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklarımda sorun var ben mi sorunluyum :d

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    ARKADASLAR BELL VE LS2 KASKIM VAR. KASKLARIN ÜST HAVA GİRİŞ KAPILARI KAPALI OLMASINA VE BALAKLAVA KULLANMAMA RAĞMEN ÜSTTEN HAFİF BİR SOĞUK HAVA GİRİŞİ İLE GÖZLERİM İNANILMAZ DERECEDE SOĞUĞA MARUZ KALIYOR. BUNA ÇARE VAR MI YOKSA BÜTÜN KASKLAR MI BÖYLE. VALLAHİ SIKINTIDAYIM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bell kaskınızın modeli nedir ? Bende de Bell M3R var , herhangi bir şikayetim yok memnunum .

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    M1 REİS İYİ KASKTIR DÜŞMESİ FALAN YOK AMA ANLATTIĞIM GİBİ SANKİ ÜSTTEN UFAK BİR KAÇAK VAR. GÖZLER ÜŞÜYOR...

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    benim 2 tane bell m1 kaskım var.
    birini ben fuardan bizzat aldım, diğerini arkadaşım motorunu sattığında ondan satın aldım. 10 kez ya kullanmıştır ya kullanmamıştır.
    ben titizimdir, temizlik, bakım vs düzenli yaparım arkadaşım biraz daha savruktur.
    bunları neden anlattım;
    benim kaskta sorun yokken, arkadaşımınkinde sizin anlattığınıza benzer sorun var. vizörü değiştirdiğimde sorun kalmıyıor.
    size tavsiyem bir adet kullanılmamış m1 vizör alın ve onunla deneyin.
    bell iyi kasktır yapmaz öyle şey sıkıntı genelde vizör kaynaklı oluyor, belki ısıdan etkilenip belki vizör üstü bırakıldığından çok ufak miktarda yamulmuş olsa bile bahsettiğiniz sorun oluyor.

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi
    Kardeş üstte ki hava alma kanalı değil de acaba vizörün buğu yapmaması için önde olan hava kanalı mı açık ? Bende önceden ls2 ff375 vardı. Öndeki hava kanalını açınca vizörün sonuna gelen havayı direk gözüme üflüyordu.
    burakragaa bunu beğendi.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bende de bell m1 var, genelde vizörün oralardan bir kaçak oluyor. benim 2 vizörüm var örneğin biri tamı tamına oturmuyor ve yukardan hava kaçağı yapıyor. diğer vizör tam oturuyor üstten veya yandan bi kaçak olmuyor, ancak çene altından aldığı rüzgar olabiliyor.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ön alttaki hava kanalları vizöre hava çarpar ki buğu olmasın diye. büyük ihtimalle oradan geliyordur. bir de göğsünüze çarpan hava çene altından gelir yüzünüze vurur onun için de kumaş gerebilir ya da orijinal parça alabilirsin. kışın lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)