Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Bayan CBR 250 kullanıcısı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Efecan o yorumdan dolayi her ne kadar uyari alacak yada banlanacak olsan da katilmadan edemiyorum. Hadi hayirli tiraslar..
    Afyonlu_Cash bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    sanırım cbr 250 ile motosiklete başladın hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    Didem17 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bağyan hala burda mı ??
    2014 modellerin bayiye gelmesini bekliyor.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    http://www.gisakademi.com/index.php/...gitimleri.html

Cbr hayırlı olsun. Ama eğitim şart. Bilenle bilmeyen bir olmuyor. Eğitimle hertür korku aşılır.
    Didem17 bunu beğendi.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Bir bayan arkadaşım geçen ay ikinci el bir cbr250 satın aldı. Onun da hayaliydi ve şimdi çok mutlu. Güvenli sürüş eğitimine katıldı. Bunu ben de tavsiye ediyorum. Cbr250 için öyle çok beklemene gerek yok. Satışı da kolay, ayrıca uysal da. Model vermiyim ama daha düşük cc commuter ve benzeri içine sinmeyen motorla vakit harcama. Motor dediğin insanı heyecanlandıracak. İçine sinmedi mi olmuyor o iş, az km yapıyosun, bakımlarını ihmal ediyosun. Zincir yağlamıyosun bile. Sevmeli insan.

Bunun dışında 250 cc de uysaldır ve hata affeder. Hatta biraz güçlü olması daha güvenli sürmene de olanak sağlar.
    Didem17 bunu beğendi.

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Merhaba Didem Hanım. Ben de Çanakkale' denim. Motosiklet kullanmak benim için de bir tutku. 18 Mart Motosiklet Derneği olarak yakında güvenli sürüş ve temel sürüş destekli eğitim programlarımız olacak. Sizi de aramızda görmek bizi mutlu eder ve sizin için de faydalı olacağı kanaatindeyim. Bunun yanı sıra kendi tecrübelerimden yola çıkarsam,kadın-erkek fark etmiyor başlangıç için scooter diyorum. Gerçekten de cc yükselteceğiniz veya vitesliye geçmek istediğiniz zaman size vahiy gelmiş gibi o anı hissediyorsunuz. Motor bağırıyo, "Yetmiyorum lan sana yetemiyorumm..." diyeee
    Didem17 bunu beğendi.
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadınlı (bayanlı) başlıklardaki yorum popilasyonunun erkekli başlıklara oranla daha yüksek olması motosiklet net tez konusu olabilir bence
    ccc67 ve cennetkizi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Bence Honda titan da biraz kendını geliştir hakımıyet konusunda 2,3 bin km yol yap sonra cbr 250 nı al yola çık. Eğitim al mutlaka !!!

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım cbr 250 ile motosiklete başladın hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    Haziran sonunda cbr 250'mi alıyorum inş. Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bayan arkadaşım geçen ay ikinci el bir cbr250 satın aldı. Onun da hayaliydi ve şimdi çok mutlu. Güvenli sürüş eğitimine katıldı. Bunu ben de tavsiye ediyorum. Cbr250 için öyle çok beklemene gerek yok. Satışı da kolay, ayrıca uysal da. Model vermiyim ama daha düşük cc commuter ve benzeri içine sinmeyen motorla vakit harcama. Motor dediğin insanı heyecanlandıracak. İçine sinmedi mi olmuyor o iş, az km yapıyosun, bakımlarını ihmal ediyosun. Zincir yağlamıyosun bile. Sevmeli insan.

Bunun dışında 250 cc de uysaldır ve hata affeder. Hatta biraz güçlü olması daha güvenli sürmene de olanak sağlar.
    Kesinlikle öyle ben cbf veya ybr alsaydım istemediğim bir kategoride oldukları için soğurdum ve motor kullanmaktan vazgeçerdim...Motorun bana hitap etmesi çok önemli olduğu için diğerlerinden vazgeçtim...Şu süreçte de honda titan kullanıyorum hem de rahat bir şekilde...Hazirana kadar bunu kullancm sonra da kendi motoruma kavuşacağım inş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Didem Hanım. Ben de Çanakkale' denim. Motosiklet kullanmak benim için de bir tutku. 18 Mart Motosiklet Derneği olarak yakında güvenli sürüş ve temel sürüş destekli eğitim programlarımız olacak. Sizi de aramızda görmek bizi mutlu eder ve sizin için de faydalı olacağı kanaatindeyim. Bunun yanı sıra kendi tecrübelerimden yola çıkarsam,kadın-erkek fark etmiyor başlangıç için scooter diyorum. Gerçekten de cc yükselteceğiniz veya vitesliye geçmek istediğiniz zaman size vahiy gelmiş gibi o anı hissediyorsunuz. Motor bağırıyo, "Yetmiyorum lan sana yetemiyorumm..." diyeee
    Facebook sayfanızı takip ediyorum zaten ama bildiğim kadarıyla çarşamba günü toplanıyormuşsunuz.Hafta içi Çanakkale'de olamadığım için onlara katılamıyorum :(
    novablue bunu beğendi.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Oh be bağlaç olan "de ve da"ları ayrı yazmayı becerebilenleri gördükçe içim açılıyor Bir de hiç bir nokta virgül koymadan 10 cümleyi arka arkaya yazana da kıl oluyorum, hele ki hepsini büyük harfle yazıyorsa. Konumuza dönelim; Şimdiden hayırlı olsun. Güzel bir motosiklet hayatı dilerim.
    cennetkizi ve erkanzdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    merhaba arkadaşlar. bence sadece motosikletin gücü önemli değil. önemli olan daha çok tecrübe. 50 bin km yapmış olsanız bile gerekli tecrübe kazanılmamışsa cc büyütmemek gerekir. cc büyütmekten kasıt kullanmayı öğrenmek değildir. hayabusayada binsen kullanırsın. önemli olan tehliye anıdır. birde ss (en azından ss görünümlü) motosiklete biniyorsan, acemiyken o motosiklet virajı dönmez. daracık gidon turu :( mct 250 den suzuki tl 1000 s e geçtiğimde çok net anlamıştım.kilometre hesabı ile tecrube kazanılmadığnı. bol bol kaza sohbetleri yap tecrubeli arkadaşlarla ki tecrubeni sına. ben öyle yapıyorum. ve altın elbiseli adamın videolarını izle. çok yararlı olacaktır sana. hayırlı olur motosikletin inşallah.
    novablue ve cennetkizi bunu beğendiler.

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı mecho86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. bence sadece motosikletin gücü önemli değil. önemli olan daha çok tecrübe. 50 bin km yapmış olsanız bile gerekli tecrübe kazanılmamışsa cc büyütmemek gerekir. cc büyütmekten kasıt kullanmayı öğrenmek değildir. hayabusayada binsen kullanırsın. önemli olan tehliye anıdır. birde ss (en azından ss görünümlü) motosiklete biniyorsan, acemiyken o motosiklet virajı dönmez. daracık gidon turu :( mct 250 den suzuki tl 1000 s e geçtiğimde çok net anlamıştım.kilometre hesabı ile tecrube kazanılmadığnı. bol bol kaza sohbetleri yap tecrubeli arkadaşlarla ki tecrubeni sına. ben öyle yapıyorum. ve altın elbiseli adamın videolarını izle. çok yararlı olacaktır sana. hayırlı olur motosikletin inşallah.
    AEA videolarının çoğunu izledim...böyle motoru iyi anlatan başka kişiler de var mı.Hep barkın bayoğlunu izledm şimdiye dek

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    2013 model cbr'ımı satıyorum ilan verdim, dün tıpkı siz gibi motor aşığı ama ailesi tarafından karşı çıkılan bir bayan geldi kredi çekip alıcam günde 10 kez ilana girip bakıyorum dedi inanamadım, sen bu motoru ayakta tutabilirmisin dedim, altımdaki ne ki üstümdeki ne olsun dedi birkez daha inanamadım sustum ben kendimi motor aşığı sanırdım ama demek ki motor aşkı gerçekten başka bişey
    Didem17 bunu beğendi.

Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar...

Babam motor sevdalısı ve birsürü motor değiştirdi şimdiye dek...Haliyle küçüklüğümden beri motor tepesindeyim ama hep artçı olarak Benim de hayalim çalışmaya başladığımda kendime motor almaktı.Geçen yıl iş hayatına atıldım ehliyetlerimi aldım filan...Şimdi sıra geldi motoraaa...

"SEN KIZSIN ALSANA Bİ TANE ARABA,MOTORU NAPICAKSIN GÜCÜN YETMEZ DÜŞERSİN" diyen o kadar kişi var ki çevremde ...Babam da dahil;İlk önce en azından cbf 150 alıp öyle başla yoksa kaza yapacağın kesn diyor...Kafayı yemek üzereyim...Hafta sonu da babamın motorunu aldım kullandım biraz.Honda-titan...Gücümün yetmediği zamanlar oldu gerçekten.Moralim bozuldu biraz.Ama düşüp biryerimi kırma ihtimalim olsa da motor almak istiyorum.Sanırım ben motora aşığım Hiçbirşey vazgeçiremiyor beni.Doğru mu yapıyorum bilmiyorum...
    Size tek tavsiyem KTM DUKE 125 tabii ki. Bendr var hem dikkat çekici hem güçlü hem kıvrak

Ben çok yanlış gelmişim hayırlı olsun

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    "SEN KIZSIN ALSANA Bİ TANE ARABA,MOTORU NAPICAKSIN GÜCÜN YETMEZ DÜŞERSİN"
    Didem17 ve g1m71 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Dewam gençler, bu konu kapanmamalı.Birlikte nice seneleree..

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran sonunda cbr 250'mi alıyorum inş. Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Kesinlikle öyle ben cbf veya ybr alsaydım istemediğim bir kategoride oldukları için soğurdum ve motor kullanmaktan vazgeçerdim...Motorun bana hitap etmesi çok önemli olduğu için diğerlerinden vazgeçtim...Şu süreçte de honda titan kullanıyorum hem de rahat bir şekilde...Hazirana kadar bunu kullancm sonra da kendi motoruma kavuşacağım inş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Facebook sayfanızı takip ediyorum zaten ama bildiğim kadarıyla çarşamba günü toplanıyormuşsunuz.Hafta içi Çanakkale'de olamadığım için onlara katılamıyorum :(
    hocam bende çok araştırdım ve ybr ile başladım.soğumadım ama hemen satasım geldi.yetersiz motor olduğu için bence başlangıçta çok ideal çünkü sizin tarzınızın neye ihtiyaç duyduğunu anlıyorsunuz tork mu, hız mı, viraj mı,dayanıklılık mı,şehiriçi kıvraklık mı..?3-5 ay sonra araştırıp ona göre motor alıyorsunuz yeterli tecrübe edinmiş olarak hemde 2.eli su gibi satılıyor.herkes onun için cbf-ybr öneriyor fakat sadece öneri .tabi birazda bütçe meselesi.
    Didem17 bunu beğendi.

AGAWORM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot 103 IIC (El yapımı)
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ya...
    Sıkı durun beyler iki motor arasında tamı tamına 4 (dört) kilogram fark var.
    137kg'yi kaldıran bünye mazallah 141kg ile başa çıkamaz. İşte arada bu derece muazzam bir fark var.

Yorum yapacaksak biraz daha destekli atalım bari.
    DH Konudışı ile bi alakan var mı ?
    İstanbul Avrupa yakasında akvaryumla ilgili tüm sorunlarınıza ücretsiz cevap alabileceğiniz biriyim . İsteyin kapınıza kadar geleyim

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efecan o yorumdan dolayi her ne kadar uyari alacak yada banlanacak olsan da katilmadan edemiyorum. Hadi hayirli tiraslar..
    benim yorumu silmişle arkadeşşşşş.

Motosikleti
    mondial x treme, mondial 100 uag (calindi)
    rahmi barutçu var. oda güzel eğitmendir.uzman tv den izleyebilirsin ama a.e.a gibi değil. çok detaya inmez videolarında. bi tavsiyem daha var youtube ye girebilirsen, bileği bükmek diye bir eğitim videosu var. yaklaşık 1 buçuk saat sürüyor. onu izle alt yazılı. keith code adam 250 cc gp dünya şampiyonu. oda yetmezse türkçeye çevrilmiş kitabı var. yaklaşık 50 tl.ben bu dediklerimi kendim yaptım. videoyuda izledim, kitabıda aldım. bunlarla başlarsın gis akademi eğitimine veya hondanınkine gidersin. alt yapın sağlam olur. 10 bin 20 bin km den sonrada california superbike school eğitimi alırsan ki bütçe önemli (2 gün 5 bin tl) çok mükemmel bişey olur. ama ilk önce motosiklettende önce ekipman!!! motosikletin sıfır kilometre cbr 250 olmasın, ikinci el kurye çıkması cbf 150 olsun önemli değil ama ekipmanın tam ve sağlam olsun. her ay birini alırım deme kesinlikle.botu 5 ay sonraya atarsın ilk düşmende bileğini kırarsın. keşke ilk bot alsaydım dersin. bence konuşmamız gereken ilk önce alacağın yada alacağımız motosiklet değil ekipman olmalı. ekipmanların tammı arkadaşım? kusura bakmayın uzun yazıyorum. bana kimse tavsiyede bulunmadı 20 liralık kaskla çok gezdim.
    ronnytechno, Camper ve Didem17 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler