Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EŞİYLE MOTOR SEVDALISI OLANLAR VAR MI? yoksa herkesinki karşı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Evli ve eşinden muzdarip olmayan arkadaşlardan muzdarip olanlara bir teklif bir biryerde evli çiftler olarak (nişanlı vs.de dahil) bir faaliyette bulunursak motore negatif bakan yengeleri kandıramazmıyız bu bişr fikir tabii

ne dersiniz

şöyle toplaşırız muhabbet felan..hııı hade bakalım yorumları alalım
    ...tın tın giderim abi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    valla benimki hiç itiraz etmedi ( bayan artçı almamam şartıyla )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    vallaha ben de ilerde ciddi bi ilişkim olursa kesinlikle motosiklet sevmesi gerekir die düşünüyorum
    alırım sevgilimi cıkarız bi türkiye turuna beğenir hoşuna giderse basarım nikahı
    hehehhe
    haksızmıyım ????????
    [B]RR gençliği[/B]

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    annem ve ben..ikimiz de iyi birer eşiz sanırım bu konuda..
    di mi baba?
    di mi skull?
    Ducatista:)

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bizim ailede de sorun yok. ama eş seçiminde motosiklet tercih sebebim bile olabilir. bazıları insanla motoru karıştırmayalım falan demişler. biz here motora binişimizde onların yürekleri hopluyor. bir bakıma biçok şeyden vazgeçiyoruz. eşim benimle bu heycanı paylaşmalı. bence. ona göre birini bulcam kendime.
    live to ride, ride to live

şenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eşimle ikimizde motor sevdalısıyız... Hatta ben daha tutkuluyum
    Bir motorum yok henüz ama en kısa zamanda olacak...olmalı...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Evli değilim, ama çevremdeki bütün dişiler motosiklete karşı önyargılı. Ama bu önyargıları kendilerini arkama alıp gezdirene kadar sürüyor Yani bu fobiden onları kurtarmak biraz da bizim elimizde...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

arelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T
    Ben daha yeni aldım motorumu.
    Dün erkek arkadaşımla beraber ilk defa iki motor olarak dolaşmaya çıktık.
    Gözlerindeki mutluluğu görmek dünyalara bedeldi
    Hanımlar! O kadar da korkulacak, karşı koyulacak bir şey değil motorsiklet, merak etmeyin

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mksar77 adlı üyeden alıntı
    elbette ve tabiiki! Jagli 125 -- bendede 250 cc JaWa lazer var 3 yıllık evliyim ve evlendikten sonra aldım 1994-model. çok memnunuz ama artık model yükseltmek için eşimin desteğiyle.. asya t-1 düşünüyoruz ve eşim özellikle hem fikiriz.. bu tutku yeni evlilik gibi motor tutkusuda bir evlilik bence.. bu konuda yardımcı olacak 150T-1 hakkında ve tabiki ilk göz ağrımız bordo lazer'e binince satmaktan vaz geçiyorum oda ayrı bir tutku oldu.. karar veriyoruz tamam diyoruz bu seferde alıcıyla buluşamıyoruzz tabiki ozamanda 150T-1 alamıyoruzz.. tavsiyelerinize ihtiyacım var.. asyaT -1 kullanıcıları eşim le karar verdik.. memnun musunuz.. ? selamlar.. herkeze iyi sürüşler...
    gerçekten ayrı bi şey jawa motor sahibi olmak bende satılığa çıkardım ama bi yandan da satmıyım diyorum inşallah büyük bi evim olurda ilerde ilk göz ağrımı salonun baş köşesine dekor yaparım
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Eşim Motor Almadan Evvel Benimle çok Tartişti Hatta Iş Surat Asma Noktasina Geldi Ama Motoru Aldiktan Sonra 2. Binişinde Bayildi şimdi Eve Geldiğimde Yemekten Sonra Hemen Binip Gezmek Istiyor Bazen Yorgun Oluyorum Ama Dinlemiyor Buna Da En çok Ben Seviniyorum Tabi
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    annem babam saolsunlar.. onlar arabadan çok motorla ilgileniyolar.. tabi bende bundan faydalanıyorum..
    CBR 600F Honda,

Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    valla ben eşimi ikna edemedim, gittim motoru aldim, sonra kuyumcunun yolunu tuttum, altın takıları görünce motora ses çıkarmadı

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı
    sevdirmeniz için öncelikle ona güven vermelisiniz hız asla olmamalı, onada kıyafetler yanar döner kasklar bayanlar ışıltılı şeyleri severler doğal olarak ondan sonra herşey yoluna girecektir.
    Kesinlikle işin anahtarı burada bindiği zaman güvenmeli ve keyif almalı kasılıyor ve geriliyorsa işi çıkmaza sokarsınız. Ve en önemlisi motorunuzu temiz tutun kadınlar temizliği sevdikleri için gıcır gıcır parlayan bir motora daha başka bir gözle bakıyorlar
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Önce kızarlar sonra bayılırlar...
    Cüneyt Eralp

benim kız arkadaşımda sevmiyordu....o da karşıydı..ooooo ne kavgalar ettik..
    sonra dinlemedim gittim aldım motoru...o da çok beğendi tabi..ama hala karşıydı...ben ne yaptım gittim kendime çok güzel bi mont aldım korumalı filan çok şık bişey,tabi onada aldım ama başta göstermedim...montuma bi baktı çok beğendi çok özendi kıskandı ama belli etmedi...sonra dolaptan onun montunu çıkarttıme tabi yavaş yavaş ısındı gibi hani güvenlik filan ön planda tutunca..
    birgun honda bayii ne gitmiştik yine..tam biz oradayken 2 çift geldi 35yıldır motor üstündeyiz eşimle filan deyince sevgilim daha bi özendi onlara,diğer çiftte çocuklarına kask bakmaya gelmişlerufacık çok şirin bi kask aldılar kızlarına benimde çok hoşuma gitti sevgilim onuda görünce ipleri kopardı zaten orda....
    arkadaşlar bence sizde ikna etmek istiyorsanız daha önce uzun yıllar motor kullanan bi çiftin yanına götürün yada motorla ilgili ufak tefek aksesuarlar alıp hediye edin ama böle sosis çanta,disk kilidi filan değil

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    ne güzel bir topik açmışım yaw... insanlar zevkle yazıyor... hadi bende yazayım...

evleniyorum hayırlısıyla ve evlendiğimiz gün yeni bir motor almayı planlıyoruz... ondan sonra araba eşimin, motor benim olacak... ama bizimki benden daha hevesli motora... Tabi bu beni sevindiriyor...

Allah kaza bela vermesin... dikkatli sürün arkadaşlar

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    maalesef karşı ama yumuşatabilinecek seviyede bi karşı çıkma 250cc ye kadar izin var ama racing zor gözüküyo neyse scootera alıştı şimdi cruiser e de evet dedi sanırım racing ede bi süre sonra tamam diecektir
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    evli değilim ancak, umuyorumki motorumu aldıktan sonra eğer bi kız arkadaşım olursa(şuanda yalnız olduğum ortay çıktı eyvahh ) heralde beni seviyorsa motorumuda sevecektir ,yada motorlu muratı sevecek ve dolayısıyla motorumuda sevecektir..
    sevin bizleri yaa ,motorumuzuda sevin, biziböyle kabul edin..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 250
    Arkadaşlar bende eşimi zor ikna ettim (Aslında pek ettim sayılmaz emrivaki olayı ) ve henüz motoru alalı 1 ay olmadı. Onada kask ve bir kaç aksesuar aldım. Ama hala motoruma olumlu yaklaşmıyor. Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    dostlar şehir içi binmek için cbr 125r aldım. hanım tutturdu banada ehliyet alacaksın yoksa yakarım o motoru diye tabii sonrası ikinci bi motor. Açıkçası motor değil ama bizim cep bayağı yanacak galiba
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler