Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

EŞİYLE MOTOR SEVDALISI OLANLAR VAR MI? yoksa herkesinki karşı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Bende şanslı olanlar arasındayım. Eşime her türlü koruma ekipmanını aldım ve artçı olarak binmeyi seviyor. Bebeğimiz olduğu için çok fazla artçı takılamıyor sorunumuz o. Ben akşamları çıkıp geziyorum sesini de çıkarmıyor.
    Haftasonu etkinliklerine eşimle katılacağım. Eşli katılımcı sayısı çok olduğu zaman eminim gezilere gitmek çok daha kolay olacaktır bizim için. Bayanlar tanışır kaynaşır kendi aralarında muhabbet ederler bizde erkek erkeğe daha rahat geyik yapabiliriz.
    Tabi eşli katılım için ortamın buna uygun olması, onların da bu gezilerden zevk alması çok önemli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Henüz almadım ama almak için hiç bir itiraz etmeyen karıma çook teşekkür ediyorum. Önce ehliyetimi sonrada motorumu tabiki o arada da kıyafetlerimizi tamamlacağımızı söyledim. Çok hoşuna gitti. " Saol Aşkım "
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    ne kız arkadaşım motor almamı istio ne de ailem. annem babam herkes karşı (gerçi babamı kandırdım ama ) ama yapacak bişi yok kısmetse bu yaz
    0 Rh +

ferjovi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    abi en güzeli varsa boşayın yoksa edinmeyin

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    benim eşimde karşı çıkıyordu,ama ne oldu aldım biraz kızdı (motorun kazasından korkuyor) ama yazımın alt kenarındaki mesajı aynen tekrarlıyorum____>motora bir binen pişman,birde binmeyen pişman<______ birkere bindirdim şöyle aheste aheste biraz gezdik şimdi ilk eline geçen fırsatta hadi bakalım boş vaktın var beni biraz gezdirsene "diyor durum ortada motora bir kere binmesi yeterli arkadaşlar.

eşime buradan teşşekkürü bir borç biliyorum sagol aşkım iyiki varsın..seninle birlikte dolaşmak gerçekten hoşşşş.
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

hakandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Motosikleti sevmem eşim vede kayınpederim sayesinde olmuştur Eşim olmasa idi hala motosikletlerden nefret eden bir kişi olmaya devam edecektim.Karşı çıkmak bir yana bugün motosiklete binmeyecek misin? diye sorar

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    valla kısaca ozetlemek gerekırse cok konusandan korkmayın ben bınmem tehlıkelı araba alsaydın ya dıyenden korkmayın onlar daha cabuk yola gelıyor esas sessız kalandan korkun

naapsam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250
    Ben bir araba sevdalısı, hız tutkunuydum... Yıllarca araba kullandım ve bu sevdam hiç bitmedi. Yıllar sonra o hayatıma girdi ve bana motor sevdasını aşıladı. Şimdi ben de artık bir motor sevdalısıyım. Motorumuzu alalı 6 ay olmasına rağmen 12.000 km yol yaptım. Yağmur, çamur, kar dinlemeden kullandım. Eşim de öğrendi sayılır. Ehliyetimi aldım, o da istiyor. Bir yandan da daha güçlü bir motor alma hesabı içerisindeyiz. Tabi eşim de kullanmayı iyice öğrendikten sonra.
    Sizlere diyeceğim: Motor sevdalısı ve hız tutkunu bir eş bulun. Öyle olunca benim gibi motordan korkan, iki tekere güvenmeyen biri bile olsanız sevdalanırsınız.

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Arkadaşlar gazı yavaş yavaş açacaksınız.....Siz motor almaya karar verdiginiz zaman...hatun ben motor alıyorum diye damdan düşer gibi söylemeyeceksiniz...

Öncelikle beraber dışarı cıktıgınızda araba ile veya otobüsle biyere giderken aaa ne güzel motorlar dimi hiç trafige takılmıyorlar park yeri sorunu yok diye cümleler atıcaksın ortaya...

Korumalar falan da cok sık duruyo...hem zaten bunlerı giydikten sonra kolay kolay bişey olmaz falan diyecen...lafları yavaş yavaş onaylatmaya başlıyacan...yani gazı yavaş yavaş açıcan....

Ondan sonra yola girer benece herşey........

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Allah sukur bızımkılerde bır sorun yok gercı ewli degılım ama soz konusu annem olur bu durumda oda cok sevıyo walla hele babam !!!
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    He,he jetix taktiği bulmuş... Bende öyle yaptıydım, artık iş, Gazete okuyom mesela, hatun bi gel bak dediimde, "genemi motor" a kadar gelmişti, bi gün yanlışlıkla ısrarlarıma dayanamayıp, peki al dedi, 3-5 gbün içinde motorumu aldım. 2 Gün sonra bi kere al dedik diye hemen alınırmı diye şikayete başladı. Neyse ben motorumu aldım, sırada ekipmanları toparlayıp onuda gezdirmek var, yavaş yavaş sevdircez, o da olur ilerde.

kurallar:
    1-Atlattığın hiç bir badire eşe anlatılmaz.
    2-Motosiklet kelimesiyle Hatun isimleri aynı cümlenin içinde kesinlikle kullanılmaz, illa kullanılcaksa, araya en az 5-6 kelime daha konmalıdır.
    3-Motorla çıkıyosan, geleceğin saati söylemelisin ve dediğin saatte dönmelisin, bi dahaki gezileri tehlikeye sokmanın anlamı yok dimi.
    4-Eşinin şahit olduğu ortamlarda, kesinlikle tehlikeli hareket yapılmnaz. (yaw, aslında bunu hiç yapmasanız daha iyi)
    5-Motorunuzu ondan daha çok sevdiğinizi belli etmeyin... ))
    6-Aldığınız motor ve aksesuarlarının fiyatının en fazla %50 sini söyleyin, (bedavaya aldım, hediye ettiler filan demeyim, yemiyorlar)
    7-Önemli ghünleri filan sakın unutmayın. (tanışma,evlilik yıldönümleri, doğpum günleri, kabotaj bayramı filan.)
    8-Onun yanındayken diğer hatunlarla ilgilenmeyin, bakmayın (sinemada veya TV de dahi olsa.) Az önce konusu geçse bile kesinlikle bayan sanatçılar ve mankenlerin isimlerini hatırlamayın.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Ben ilk zamanlar döve döve!! bindirmiştim. Şimdi arabayla gidelim desem niye motorla gitmiyoruz diyor.
    Yaşa ve Yaşat

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    oduncu ..arkadaşım odunmusun sen niye dövüyon olurmu öle şey.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    bende de yok hiçbir sorun.
    tek problemim evdekilere hissettirmeden usulca kaçmak..yalnız dolaşabilmem için yani..

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    Walla yaş 21 , şu anda bir eş veya sevgilim yok.
    Ama ilerideki planlarımdan biri , eşim veya kız arkadaşımla beraber , ENDURO ile TURKİYE turuna çıkmak...
    İşallah olur!!!

Evet arkadaş, biz de aynı şeyi bir cruiser'le eşimle düşünüyoruz. Bu hayatta herkese nasip olmayacak bişey bence. Bizi bu fikre iten en önemli faktörlerden biri de "Motosiklet Günlükleri" filmi olmuştur. Tabii kendi adıma "Easy Rider" ın da benim motorla uzun yol fikrime fazlasıyla katkısı olduğunu söylemeliyim.

Motosiklet seven bi eşim olduğu için çok şanslıyım sanırım.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    yaw bizimki baştan çok karşı çıktı ama şimdi seviyo alıştıra alıştıra bindirin aldıktan soora fazla kullanamadığı için sizden çok hevesli oluyolar ilerleyen zamanlarda ama bebiş olunca syyahat hayalleri hayalden öteye geçemiyo

ama aklımda bizim cunyıra bisiklet yerine motor alacam küçük cooper lardan bitane
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    oyoy evli olup motoru olmak iki eşliliğe benziyor yarın pazar evden kimseyi uyandırmadan nasıl kaçacağımın hesabını yapıyorum allah bana yardım etsin

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    oncelerı kızıyordu ama sımdı oyle alıstıkı bır yere gıdecegı zaman benı yollarda ugrastırma,motorla bırak dıyo.bıde en kotusu motoru begenmıyo adam gıbı motor alalım dıyo.para da yok ne yapıcaz bılmem kı
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    oyoy evli olup motoru olmak iki eşliliğe benziyor yarın pazar evden kimseyi uyandırmadan nasıl kaçacağımın hesabını yapıyorum allah bana yardım etsin
    al benden de o kadar abı... anam bır yandan hatun bır yandan ıkısı de ates puskuruyor.Anama yalan soyledım .125 lıgı satıp uzerıne 500 koyup 600 f aldım dedım. kadın ınandı mı bılmıyorum. bır 500 de ben vereyım bana da aynsından al derse hapı yuttuk

Esım bu satırları yazarken olaya el koydu ben ates puskurmedıgını zorla kabul ettırdı. memnunmus motordan ben de her ıkısınden de memnunum.. yanı motorumdan ve karımdan....
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    arkadaslar bu konuda en sanslı benım herhalde. Esım benım motora olan duskunlugumu bılıyor (kendısıde sever) ve hıdırellez'de bır HARLEY DAWIDSON motorum olması ıcın dılekte bulundu. tum motorculara boyle dusunen es dılıyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler