Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hep aynı yerleri dolaşmaktan sıkıldım :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 ybr 125
    selam merhaba motor sever arkadaşlarım benim bir sorunum var, bildiğiniz gibi havalar ne çok sıcak nede çok soğuk yani tam motorla gezme zamanı, ancak ben bölgemde hep aynı yerlere gidip gezmekten sıkıldım farklı yerlere gitmek istiyourm ama çok fazla vaktim de yok çok uzun yola çıktığımda arabalar sıkıştırıyor beni karşıdan benim geldiğimi görmelerine rağmen araba solluyor kendimi kenara atmasam beni ezip geçecekler hep aynı yerleri gezip dolaşmaktan bıkan bir insan motosikletinle ne yapabilir benim bir kaç tane arkadaşım var en iyi arkadaşım benim motorum çünki o hep yanımda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    valla hedef olmadan gezmek sıkıcı olur bir uzun yola yada yaşadığın yerin doğal güzelliklerini gezmeye gidebilirsin internetten araştırıp kendine bir hedef koyup yola çıkarsın

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Arkadaşım aynı yerlere 8-10 motor gidin bak nasıl zevkli oluyor. Biz denizli de bunu denedik grup gezinin tadından gittiğin yerin sıkıcılığı filan kalmıyor. Uzun yol içinde bi 250 sekmentine geçmen gerek. YBR ile olmaz benden söylemesi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım aynı yerlere 8-10 motor gidin bak nasıl zevkli oluyor. Biz denizli de bunu denedik grup gezinin tadından gittiğin yerin sıkıcılığı filan kalmıyor. Uzun yol içinde bi 250 sekmentine geçmen gerek. YBR ile olmaz benden söylemesi.
    bizim kelkitte motorcu gurupları yokki :( anca benim bir arkadaşım var onunla gidiyoruz, evet aslında 250lik motora bende geçmek istiyorum ama fiyatlar ateş pahası iyi bir japon 250lik alayım desem 7000tl yi gözden çıkarmam gerek. 120 lira haftalıkla çalışıyorum ben 250lik alamam :( ybr az yakmasına rağmen o bile beni zaman zaman aşıyo :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hedef olmadan gezmek sıkıcı olur bir uzun yola yada yaşadığın yerin doğal güzelliklerini gezmeye gidebilirsin internetten araştırıp kendine bir hedef koyup yola çıkarsın
    sağol arkadaşım ama ben gümüşhaneliyim burada kelkit, köse, şiran, torul, haci emin hepsine gittim desem yeri var buraları zaten doğa güzelliği olan pek yer yok :( ben en iyisi istambula göç edeyem

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabaların saygılı olmasını istiyorsan fosforlu sarı yelek giymen faydalı olacaktır, polis mi acaba düşüncesi yeter araba sürücülerine biraz saygı için Aynı yerleri gezmekten sıkıldıysan daha uzağa gitmeyi dene
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendini kenara attığın için ezilme tehlikesi yaşıyorsun!
    112ciyiz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Offroad takıl çok eğlenceli, motorun canını biraz çıkartıyo ama halledilmeyecek şeyler değil, gevşeyen 3-5 vidadan başka bişey olmaz.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    şeridini korumazsan seni tabi kenara atarlar. sağ şeritte bile gitsen şeridin soluna yanaşacaksın. üstüne gelen olursa da arka fren lambanı yakacak kadar frene basarsan yaptığı hatayı anlar.

tabi kafası uçmuş 3-5 psikopata denk gelmezsin inşallah.
    Acil112 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Bende bıktım otomobillerle uğraşmaya madem onları yenemiyorsun onlara katil felsefesi gelişiyor bende az kaldı satıcam galiba motoru

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ile neden olmaz açıklar mısınız ?
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)