Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Polis motoru bağladı. Tecrübeli arkadaşlar bir kaç sorum var...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    selam millet
    bugün polis motoru bağladı.....daha alalı 1 ay oldu....hepsini yavaş yavaş yaptıracaktım....e sınıfı ehliyetim var a2 yok diye yazdı....sigorta yok diye yazdı....bir de ruhsat yarım ruhsatmış.....noterin bana verdiği kağıtları yanıma almamıştım...ve trafikte bana belge falan yollamadı ben gidip alacakmışım.....motoruda anahtarıyla beraber yediemin otoparkına bıraktım inşallah kullanıp harap etmezler......bu arada otopark motor dolu..kimsede gidip almamış.....pazartesi veya salı sigorta yaptırıp..ondan sonra istanbul zeytinburnu ambarlardaki şubeye gideceğim...
    1- İstanbul avrupa yakasında tanıdık sigortacı arkadaşı olan var mı?
    2-bi arkadaşımın a2 ehliyetini şubeye göstermem gerekiyormuş bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
    3-genel olarak bana yardımcı olabilecek yada herhangi bi fikri olan var mı? daha motoru alalı 1 ay oldu şunun şurasında 1 ay daha kullanıp çalıştığım sitenin kapalı otoparkına koyacaktım kışında para biriktirip hepsini yaptıracaktım....çok gördüler....
    Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Valla kardeşim motoru aldığın zamanki topiği hala hatırlarım..nalburdan kilit vs almıştın hadi ehliyetin yok anladıkta..sigortasız motora biniyorsun mübarek bu durumdan senin rahatsız olman o motoru kullanmaman lazımken yemeyip içmeyip sigortayı yaptırman lazım en fazla 100-150 lira arası..bence çok görmemişler sana iyi bile etmişler diyecem ama bilinçsizde olsan gene motorcusun arkadaşlarıma böyle diyemiyorum..Şimdi nerden baksan ehliyetsizlikten motorun bağlanmasından ordan burdan bin gayme gitti..
    Mengu16, tr100a, sgurdal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Geçmiş olsun konuyla bilgim '0'
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    sedat_57 tamam haklısın sigortayı yaptırırdım da ehliyet olmadıktan sonra sigortanın olmasının ne anlamı var ki? kaza yapsam polis gelse zaten A2 yok direk suçluyum.....polis çevirse sigorta olsa bile A2 yok yine suçluyum....ehliyet olmadıktan sonra sigorta ne işe yarar ki?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat_57 tamam haklısın sigortayı yaptırırdım da ehliyet olmadıktan sonra sigortanın olmasının ne anlamı var ki? kaza yapsam polis gelse zaten A2 yok direk suçluyum.....polis çevirse sigorta olsa bile A2 yok yine suçluyum....ehliyet olmadıktan sonra sigorta ne işe yarar ki?
    En azından sigortan olsa polis motoru bağlamaz A2 ehliyetli bi yakınına teslim eder.
    Ercument bunu beğendi.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ehliyet, ruhsat, sigorta vb evrak eksiği ile trafiğe çıkmamalıydın. Kendi düşe ağlamaz. Her şekilde suçlu olduğunu bilerek neden kullanıyorsun peki ? Şimdi çok daha fazla zarar edeceksin.
    sgurdal ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    2000 ford
    böyle bi mantık olmaz kardeşim sigorta herşeyden önce gelir. ehliyetli birini bulur alırsın motoru geri yada kaza yaptın sigortan gene işe yarar ehliyetsizlikten girer o ayrı..

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    haklısınız arkadaşlar....ama işte şurda 1 ay daha yakalanmasaydık cok süper olacaktı yaa.....neyse beterin beteri vardır diye kendimi teselli ediyorum.....polis 300 tl ceza yazdı.....100 tl ye de sigortayı yaptırırım...yediemin otoparkada 50 tl falan gider maximum 500 tl ye çıkarım herhalde.....

Motosikleti
    2000 ford
    haklısınız arkadaşlar....ama işte şurda 1 ay daha yakalanmasaydık cok süper olacaktı yaa.....neyse beterin beteri vardır diye kendimi teselli ediyorum.....polis 300 tl ceza yazdı.....100 tl ye de sigortayı yaptırırım...yediemin otoparkada 50 tl falan gider maximum 500 tl ye çıkarım herhalde.....
    ehliyetsizliğin cezasi 300 liramıymış.. valla ucuzmuş öyleyse..yanlışlık olmasın..

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    298 yazdı kanka

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    ehliyetsizliğin cezasi 600 tl diye biliyorum bir arkadaşa 600 tl kitlemişlerdi gecen yıl .

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Benim arabadan bildiğim 800 küsür olması lazım. Bir de ehliyetsiz araç kullanıldığı için trafikteki insanların hayatını tehlikeye attığından kamu davası açılıyor

Motosikleti
    2000 ford
    298 yazdı kanka
    500 liraya bu işi halledeceksen hemen hallet ört pas et..ehliyetede yazıl taksit taksşt veririsin kurs ücretini madem motopisikletten ekmek yiyeceksin

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Para yok madem motoru neyle aldın

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    serkanunal motor noter kask vs derken maalesef para kalmadı......planımda ekimde falan da binerim dedim ondan sonra yazdıgım gibi motoru kaldırır ilkbahara kadar para biriktirip herşeyi yaptırırım diye düşünmüştüm....aslında hata nerde biliyor musunuz? motorla gittim istanbul içi edirnekapıya girdim.....halbuki avcılardan sonra doğru düzgün polis bile yok.....türkiyede kaç kişinin tüm belgeleri tam?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Şansızlık olmuş

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Soğudum zaten motoru düze çıkarayım satacağım.......
    millettende yardım istedik,istediğimize pişman olduk.....yukarıdan aşağıya şöyle bi bakıyorumda herkes olumsuz bişeyler yazmış....

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Soğudum zaten motoru düze çıkarayım satacağım.......
    millettende yardım istedik,istediğimize pişman olduk.....yukarıdan aşağıya şöyle bi bakıyorumda herkes olumsuz bişeyler yazmış....
    Biraz sert olacak ama olumlu yazılacak birşey yok haketmişsin, yazdıklarına bakılırsa da küçüksün sanki, bu işlerin şakası yok ciddiyet ister.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Trafik polisinin itirazı varmış o da yazmış cezayı .
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Ahalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1100 GS
    Sevgili kardeşim,
    sadece sigortanı yaptır.Çok para tutmuyor. Diğer cezaları hemen ödemen gerekmiyor.A2 ehliyetli bir arkadaşınla trafiğe git. Sigortayı göster. Trafiğin verdiği motoru bağlama kağıdını göster. Polis yeddi emin parkına vermen için bir kağıt veriyor sana. Yediemin günlük otopark parası alıyor. Çekici ile götürmüşlerse bir de çekici parası ödemen lazım. Motorunu hemen yeddiemin den kurtar.
    Geçmiş olsun! Çok da üzülme! Ortada kaza yok, canına bir şey olmamış! Selamlar!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)