Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki Rs 130 cub alacağım bilgi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Arkadaşlar ben daha acemiyim allah nasip ederse başlangıç olarak bu yaz cub motosiklet alacağım marka, model, görünüş konusunda çok araştırma yaptım.Hepsi birbirinin aynısı(görüntü olarak). Ama ben Yuki motosiklet markasına rast geldim ve bunların arasında Yuki rs(yıldız) 100 ve Yuki rs(yıldız) 130 cc'lik motorları buldum. Benim önceki düşüncem vergi vermemekti. Ama bana 100 cc motor yetmez bende 130 cc motor alacağım. debriyaj sıkıntısı çekmek istemiyorum yoksa daha iyi debriyajlı motorlar var 5 vites. arkadaşlar bana bu motora verceğin parayla honda ybr filen al demeyin ben bu yuki rs(yıldız)130 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum yıllık 92 tl vergisi varmış.Bu motor hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli olan arkadaşlar yardım edin almalımıyım (+)ları ve (-)leri neler şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim saygılar....
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bir kere bence yuki markası başlı başına bir "-"

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben fuarda inceledim çok hoşuma gitti su soğutmalı diye görevliyle konuştum adam utana sıkıla o plastik süs su soğutmalı değil dedi ben şoktayım e arkadaş motor alıyorsun oyuncak değil böyle bir dalavereye ne gerek var cub un kralı modenas gt 135 tir 2500 tl verip bunu alacağına modenas al biraz fiatı yüksek ama
    250-MaCiT bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 125 R
    2-3 ay sonra sagından solundan ses gelecek tipine aldanıp alma durumun varsa illa cup alacam diyorsan ve şekli şemali yerinde olsun diyorsan mondenas en mantıklı seçim 2.500 tl çöpe vermiş olma diye söylüyorum yoksa sana gıcıklık olsun diye bunu al şunu al diyecek halim yok.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben fuarda inceledim çok hoşuma gitti su soğutmalı diye görevliyle konuştum adam utana sıkıla o plastik süs su soğutmalı değil dedi ben şoktayım e arkadaş motor alıyorsun oyuncak değil böyle bir dalavereye ne gerek var cub un kralı modenas gt 135 tir 2500 tl verip bunu alacağına modenas al biraz fiatı yüksek ama
    4500 tl
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    2500 yukiye vermek yerine 3000e crypton almalısın hem kafan rahat olur ne zaman bozulcak diye düşünmezsin modenas en iyi tabi ama bütçe meselesi seni crypton paklar hiç düşünme al geç

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Bisan roadstar cub nasıl arkadaşlar hem devir saatide var
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisan roadstar cub nasıl arkadaşlar hem devir saatide var
    Bunu al.

http://www.lifan.com.tr/urunlerimiz....&category_id=1
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Modenas alamıyorsan ,cryptonu düşün derim..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9832495/detay/

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    çok büyük ccli cup alma,cuplar zaten çok kıpraşıyor ,cc büyüdükçe daha çok titriyor ,tekerlekli masaj makinesi olur :D
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bi motorun benzerini Mondial satmıyorsa yedek parça konusu büyük sıkıntı, böyle egzotik tasarımlı cublar, önemli bir parçası kırıldığında, motor harici mekanik aksamında eskiyen parçaları temin etmek konusunda insana büyük sıkıntı yaşatabilir. Mondial harici markalarda yedek parça temini biraz zor oluyor. Servisler çok nazlı ve az satılan parçaları zor bulunan motorların parçalarını çok pahalıya satıyorlar. Cub alacaksan klasik tipte bi cub alman daha hayırlı olur, çin malı olsa bile ömürlük olur çünkü yedek parçaları bol ve ucuz.
    tr100a bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her ne kadar modenası beyensemde hayatın gerçekleriyle yüzleşince durum değişiyor yani MENGU16 çok doğru bir yorum yapmış kaliteli motoru yere düşürünce kırılan en ufak parçaya 30 dolar ödeyince bozulmadan yürümesinin bir anlamı kalmıyor bunlara yamaha honda ve diğer markalarda dahil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)