Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda'nın yeni zamları hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cb125e
    Evet dedikodu olarak duyduğum zam haberleri resmi oldu sabah ilk iş honda sitesine girdim ve beklenen acı son birazdan gidip kaporamı geri alıcagım 125 6900 hee yzf laf soylerdik aynı olma yolunda devam ediyor ama bence hata yaptılar.
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Herhalde artik tvs apache denilen motora talep daha cok artar.
    Syanur bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    vay be 6 ayda motora 1500 liraya yakın zam yaptılar,ayıp gerçekten.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Cbf 150 kaç para olmuş ulen 4150 tl ye aldık 4500 e mal oldu benim aldığım fiyat bile pahalı geldi bana bu fiyatlara alsak ne p...h yiyecektık beaaa!!

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Honda bu abicim boru değil adı yeter helal olsun yapsınlar tabi zammı yakışır.Nasıl olsa Türkiye'de satılan tek marka olsa da almıycam,alacaklar düşünsün.
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    cbf 4550 plakasız fiyatı.artık fakir adam motora binemeyecek.hep birlikte bisiklete geçeriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

cihan sen kaparo'nu (doğrusu kaparoymuş yeni öğrendim) 6500 ken verdiğin için sana o fiyattan satmalılar.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 4550 plakasız fiyatı.artık fakir adam motora binemeyecek.hep birlikte bisiklete geçeriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

cihan sen kaparo'nu (doğrusu kaparoymuş yeni öğrendim) 6500 ken verdiğin için sana o fiyattan satmalılar.
    Yok.
    Satmiyorlar.
    Paranın tamamını ödemiş olursan eski fiyat üzerinden satiyor bir çoğu.
    Araba alirkende öyle yapiyor bayiler.
    Yoksa haklisin. Ne konuştuysan o olmasi lazım.
    Ama yapmiyorlar.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Honda cb125e

Ben faturayla alıcaktım plaka ruhsatsız yani 6200 konuşmustum az once aradım once zam yok falan dediler sitede dedim tekrar bak net konuşalım baktı 6900 gorunce 400tl farkı yansıtırız dedi plaka ruhsatsız 6600 yani.Anes aradıgımda hem motor yok dedi hemde 6900+ plaka ruhsat suan iptal mi değil mi düşüncesi içindeyim.Tamam altı üstü 400tl diyeceksiniz nolcak diye de.Ee öyle düşününce 1000 daha koysam ikinci el cbr 250 alınıyor.(ne kadar ss tipi olarak görmesemde) NOT: 250 kafayaı yere düsürünce guzel gorunuyor zormuydu o işlem:D :D :D

Motosikleti
    5 dkkalık işlem benim cbr da düşük,çok basit bir işlem.eğer alabilecek durumun varsa cbr 250 almanı tavsiye ederim.yoksa 2 ay sonra cbr125 gitmiyor diyeceksin.400 liralık zamı da sana yansıtıyorlarsa bence vazgeç sonuçta anlaştığın fiyat bu değildi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

sitede bi açıklama okumuştum fiyat teslim tarihinde değişirse yeni fiyat uygulanır gibi bişeydi...onun için kapora falan yemezler...

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Ah şu zamlar olmasa......gül gülistan.....
    Raphae1 bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Honda cb125e
    5 dkkalık işlem benim cbr da düşük,çok basit bir işlem.eğer alabilecek durumun varsa cbr 250 almanı tavsiye ederim.yoksa 2 ay sonra cbr125 gitmiyor diyeceksin.400 liralık zamı da sana yansıtıyorlarsa bence vazgeç sonuçta anlaştığın fiyat bu değildi.
    fiyat garantisi vermiyorlar ordaki satıs danısmanı arkadasada birsey diyemedim bu işi yaptım kukla gibisin elinde hiçbir imkan yok çünkü sanırım 250 alabilirim aileye biraz baskı yapıp 3 5 koparırsak :D ikincile 250 arama zamanı yılan hikayesine döndü.... Arkadaşlar Nisan 15 de gelicek cbr 125 hakkımı belli bir nakit karşığı devredebilirim

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    doğalgaza yüzde yirmi elektriğe yüzde dokuz honda yine vicdanlıymış yüzde 4 gibi bişi oluyor heralde yaptığı zam
    Tekir ve _w_ bunu beğendiler.
    PULSAR NS 200

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her sabah yapılacak ilk işler;

-el yüz yıka
    -bilgisayarı aç
    -www.honda.com.tr'ye gir fiyatları kontrol et
    ...

Slayerrr, GP500-1st, _w_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    www.motorumla.net

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamlar gerçekten biraz fazla oluyor ama son gelen enerji zamları(doğalgaz %20 artı oha!) ve enflasyonun eskiye göre çift haneli rakamlara ulaşması Benzin zamları Motosiklet ve Oto zamların birazda sebebi oluyor.

Ninja250 ------- 12.000

Duke 200 ------ 12.000

CBR 250 ------- 9.900

Duke 125 ------ 9.600

YZF 125 ------- 9.150

CBR125 -------- 6.900

Cbr 125 yine kesesini düşünen adamın motoru olmaya devam ediyor. En iyi fiyat/ferformans yine Hondada Son zamlar biraz moral bozucu ama demem oki 400 liraya kızıp vazgeçme binmek istediğin motor cbr 125 se.. Bu ib...lerin yüzünden zevkinden vazgeçme deymez. Varsa durumun patlat 250 yi hatta..
    Tekir ve EverHarD* bunu beğendiler.

şaka gibi motora başlamamizi istemiyorlar sanki

arkadaslar honda cbr125 7 milyar oldu yuh yani değişen ne oldu cok merak ediyorum.lanet olsun lutfen herkes hondaya bir mail atsin.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    zorlamı aldırdılar size hondayı? Silah zoruyla falan.madem vermeseydiniz okadar para. Honda artık lüks e kaçtı.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6,5 bile çoktu ki..

Bence o paraya çok güzel gt250r alınır. Cbr 125 e o kadar parayı vermek fuzuli geliyor bana...
    EverHarD* bunu beğendi.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    CBR 250 R da 9900 TL olmuş. Eh son zamanlarda çok tutuldular ayrıca sezon açıldı. Ancak 250 için 9750 bekliyordum ben, 400 TL biraz fazla olmuş sanki..

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    şimdi 5790a alınan 2011 cbr125e 6500-6750 isterler sahibindende. Karlı işmiş bilseydim 2-3 tanede ben alırdım zamanında bunlardan..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)