Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda'nın yeni zamları hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    amacim paranin devlet buyuklerine gitmesi degil ak koyun kara koyun ciksin ortaya da su zamcik neden olmus gorelim, hadi oncesi tamamdi, seldi mal yoktu, kur yukseldi, su an burada cbr 150cc DOHC 4 valf hemide yaklasik 19beygir, birebir 125 kasa ile ayni ama cbr250 kovalar tipten su anki kur ile 4500TL, gecen sene turkiyede honda cbr125 5600tl iken o zaman burada 5000TLyi buluyordu ortada mal yok diye, simdi ortalik mal doldu ama honda da mala bagladi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Vardir bundada bi hayir.
    Belki zam gelnese paraniz yeticek ve bu motoru alip kaza yapip salat kalicaktiniz Hamdolsunki zam geldi ve alamiyorsunuz.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yeni model hondalar
    CBF 135cc kampanyali fiyati 4.990TL ( her an zam gelebilir )

Buyukbas model severlere Honda KoMuS 1000 cc ( zincirsiz 63.000TL, zincirli 66.500TL
    F54, Sepetçioğlu ve ebu ahmed bunu beğendiler.

cbr250r vs inazuma karşılaştırması başka bir boyut kazandı...
    shooteronur bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni model hondalar
    CBF 135cc kampanyali fiyati 4.990TL ( her an zam gelebilir )
    http://imgfvb.funvblog.com/funny-pic...honda-bike.jpg
    Buyukbas model severlere Honda KoMuS 1000 cc ( zincirsiz 63.000TL, zincirli 66.500TL
    http://cl.jroo.me/z3/8/l/r/d/a.aaa-N...Honda-Bike.jpg
    Offf Hocam bu BMW S1000RR , Kawasaki ZX-10R sollar geçerr bu 300HP güçünce dimi bu
    Sado

Motosikleti
    Honda cb125e
    son nokta iptal ettim yarın gidip verdiigm parayı alıcam ve apache alcam sımdı aradım 1 haftaya gelir diyor.4000 gibi bir rakkama yapıcak bırsey yok buna layık gorduler bizi...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son nokta iptal ettim yarın gidip verdiigm parayı alıcam ve apache alcam sımdı aradım 1 haftaya gelir diyor.4000 gibi bir rakkama yapıcak bırsey yok buna layık gorduler bizi...
    Boş ver be hocam Apachede iyidir kötü değil ki he SS tipinde değil o ayrı ama TVS nin ayrı karizması var
    Cbr ielde sidik yarıştırıyo zaten
    Sado

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Yuh arkadas ya bu ne.. gariban motoru cbf150 diyoduk fiyata bak 4550 plaka falan 4700den asagi olmaz ayiptir valla. Hele cbr250 ye ne demeli? inazuma gelince orjinal japon motoru varken daha dusuk fiyata...cbr250 km alacak bakalim?
    Mr.cihans bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    para biriktirir
    nisanda yagmurdan cok zam yagıyor,yakında melih abimizde otobuslere zammı kitler,malum otobusler dogalgazla calısıyor.
    benzine 5lira,125 lık motora 7 milyar vermek akıl isi diyen beri gelsin........
    Shrieker bunu beğendi.
    Dilim,sen benim hem servetim, hem felaketimsin.
    Beni abad edende sensin berbat edende....(Mevlana)

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    cumartesi gülerek girdiğim bayiden ağlayarak çıktım. Hala o şoku atlatmaya çalışıyorum.
    Hani öğrenci, hani memur motoru idi. Ucuzdu, Bizim memurlar maaşlarını suudi arabistan kralından mı alıyor.
    Valla hafif kısık sesle "what the fuck is going on here" diyerek bayiii terk ettim.
    Recep ivedik tarzı ile hondaya sesleniyorum. Ahanda nah bulursun benim gibi müsteriyi, al sana müşteri, al sana müşteri :D

Buralar tabii mozaikli RTÜRK sebebi ile siz hayal etmişsinizdir :D

Bu arada sabah hondaya mesaj attım. Adam yerine koyup hala cevap vermemişler. 1 müşteri 100 müşteri, nerde eski esnaf efendim :(
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    arkadaş her motora zam yapmamış yaptıgıda topu topu500tl zam ya demedik konulmamış
    ama honda hapsursa hemen konuşuluyo tartışılıyo
    sanki bu ticari değil hatta nelerin vergilerini veriyoz bu milletin huyunu suyunu daha çözemedim hayırlısı:D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş her motora zam yapmamış yaptıgıda topu topu500tl zam ya demedik konulmamış
    ama honda hapsursa hemen konuşuluyo tartışılıyo
    sanki bu ticari değil hatta nelerin vergilerini veriyoz bu milletin huyunu suyunu daha çözemedim hayırlısı:D
    6500 tl bır motor ıcın 500tl normal bır oran mı sızce tabı dewletımız sayesınde yuzde 20 zamları normal karsılar olduk sızde haklısınız...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    honda hayat onda
    ama cbf 150 alana 4 lt 10 40 yağ hediye yani kampanya yapmış haaa haaayyyyy
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yag kim icin, motora mi sahibine mi?
    KID333 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    honda zamcık yapmış.

önce zam yaptı sonra zamcık.
    Sepetçioğlu bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yavaş yavaş yayılıyor tüm dünyaya ne kadar koyun millet olduğumuz.Her gelen şirket veriyo zamı.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ninja 250'ya 12.000 TL verilmez.Fazer 600 2. el o paraya alınır yahu

Bence millet büyük makinalara geçmek için artık Çinli ya da Koreli kullanacak bu şekilde giderse.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    2 NISAN 2012 13:31
    Hondadan beklenen aciklama geldi : Bu zammi bizde beklemiyorduk, supriz oldu.
    2 NISAN 2012 13:30
    Tuketiciden beklenen aciklama geldi : Olsun, acimadi ki

Honda muduru Yamazaki bu nesli yetistiren, egiten ve bu kadar anlayisli yapan herkese sukranlarini sundu ve mujdeyi verdi, yeni zamlar ardi sira gelecek, zam manyagi yapacagim herkesi.

NOT: Tuketici bir kere daha zammi onceden sezdi ama giki cikmadi. TUKDER gene zam sonrasi TUH dedi ama GIK demedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Once Natasalar ile yokladilar, zam vermediler ama ne kadar mulayim, ne kadar para pula onem vermedigimizi gorduler, simdi de sirketlerini gonderiyorlar, bankaymis arsaymis mali alip gidiyorlar, gik yok, hayat bir kere, herkes yasiyor, elin amerikalisi rusu senin sirtinda ama sozde sen onu.... benzinde vergi cokmus, cok olsun ulkem kazansin helal olsun demek isterim ama hadi salla vergiyi, ulen biz ne diye vergisiz gene tum dunyanin en pahalisini aliyoruz, bizi kim bu ulkelere biptiriyor, hepsinin ....... Bizi bankalara biptirmekte emege gecen herkesin ........ Bu ulke icin birsey yapmak isteyen, ugrasan herkese de saygilar...

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş yayılıyor tüm dünyaya ne kadar koyun millet olduğumuz.Her gelen şirket veriyo zamı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Once Natasalar ile yokladilar, zam vermediler ama ne kadar mulayim, ne kadar para pula onem vermedigimizi gorduler, simdi de sirketlerini gonderiyorlar, bankaymis arsaymis mali alip gidiyorlar, gik yok, hayat bir kere, herkes yasiyor, elin amerikalisi rusu senin sirtinda ama sozde sen onu.... benzinde vergi cokmus, cok olsun ulkem kazansin helal olsun demek isterim ama hadi salla vergiyi, ulen biz ne diye vergisiz gene tum dunyanin en pahalisini aliyoruz, bizi kim bu ulkelere biptiriyor, hepsinin ....... Bizi bankalara biptirmekte emege gecen herkesin ........ Bu ulke icin birsey yapmak isteyen, ugrasan herkese de saygilar...

TUKDER de bir baska ilginc, ne bicim simge secmisler, dalganin alasi

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ben o şemsiyenin duruşunu hiç beğenmedim

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bizim milleti anlamıyorum...xj6 17000TL iken millet bakmıyordu...şimdi 19000 oldu,honda yerine bunu alalım oldu...
    shooteronur bunu beğendi.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)