Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 250 cc Cruiser olarak hangisi daha iyi?

Katılımcı sayısı
433. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung GV 250

157 36.26%
  • Kymco Venox 250

191 44.11%
  • Suzuki Intruder 250

85 19.63%
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Kymco Venox & Hyosung GV 250 Müsabakası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nasipse gv650 olacak
    arkadslar gv 250 ye lafım yok ama vıtes gecmeme ve gaz kesme problemlerı yasanmadı dııl.kymco kullananların yurt dısındakı topıklerıne baktıgımda pek sorun goremedim dogrusu.hatta dıkkatımı cekktı sadece eksoz muhabbetlerı wardı adamların.tek yapacagınız masraf her yıl yag ve bujı.oda nerdeyse her motor ıcn gecerlı.genel kaanatım su adamlar topıklerde sadece muhabbet edıp lay lay yapıolar.bu arada gv yıde yerden yere vurmayalım oda hakkını werır

he unutmadan kymconun tek eksıklıgı reklam ve tanıtım...yoksa avrupa zaten kymco kullanıo...aradakı metal yogunlugu farkıda dıkkat cekmıo dııl.nerdeyse 30 kıloluk bı fark war.bu metal kalıtesımı yoksa metal kalabalıgımı.mantıklı dusunursek 10-15 kılodan bahsetmedıgımıze gore metal yogunlugu ve kalıtesıde war...ama cekıse bakarsak gv yı aratmıyo...gerıe kalan tek farkta fıat... yakıtı gecelım zaten pek fark yok... paran varsa kymco derım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    venox 250 arayan varsa düşük kmli bayiden tertemiz siyah var ...Kızıltoprakta İstanbul Motorda...tam FB stadın karşısında..inanılmaz temi zkelepir...sahibinden.comda ilanıda var...ben geçen inceledim bayıldım...sanki dragstar 650 gibi ağırlıktaydı...250 cc o makinayı nasıl taşıyor anlamıyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    venox çok güzel ama tr de büyük bir risk ikinci elde 5.000 ytl ye kadar mevcut .
    bi ara çok düşündüm fakat vazgeçtim...
    güzel bakan , güzel görür.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Bir dahaki sefere alacağım motor venox 250 olacak.. Taş gibi !
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Kymco iyidir...............

Motosikleti
    Kymco Agility
    Venox 250'i Hyosung'la mı kıyaslıyorsunuz?.. Kimse kusura bakmasın ama ben buna gülerim!!

Venox'un karşılaştırılabileceği 2 makine var. Yamaha Dragstar 250 ve Suzuki Intruder 250..

Bu karşılaştırmalarda bile Venox 1-2 adım önde!!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venox 250'i Hyosung'la mı kıyaslıyorsunuz?.. Kimse kusura bakmasın ama ben buna gülerim!!

Venox'un karşılaştırılabileceği 2 makine var. Yamaha Dragstar 250 ve Suzuki Intruder 250..

::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

venox çok güzel kimsenin de kötü dediği yok ki zaten.
    ayrıca karşılaştırma yıllar önce işin uzmanları tarafından yapılmış.
    acaba tr de neden tercih edilmiyor. asıl soru bu ?
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    henüz yok...
    Aynı ikilemde kalan tek insan ben değilmişim demekki. Gv 250 ile venox arasında gidip geliyorum... Haziran ayına kadar bakınıp hangisine gücüm yeterse onu alıcam.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venox çok güzel kimsenin de kötü dediği yok ki zaten.
    ayrıca karşılaştırma yıllar önce işin uzmanları tarafından yapılmış.
    acaba tr de neden tercih edilmiyor. asıl soru bu ?
    bencede venoxu asla hysung ile karşılaştırmayın..kymco markası da çok bilinen japon markaları ile eş değerdir.
    venox uda hysung uda inceledim.en basitinden kullanılan civatalar celik hortumlar bile kalitesini ortaya koyuyor.
    zaten 250 cc motor gibide durmuyor..kaslı yapısından ötürü 600 cc lik heybetinde..

türkiyede tercih edilmiyor nedeni fiyatları.sıfırı 9000 ytl civarlarında.bunu verecek olanda bir kaç kez düşünüyor tabi.üste biraz daha ekleyip daha yüksek cc almak mantıklı duruyor

emrenergiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Hyosung ta bu aralar esen marka ve patent terörü açıkçası beni epey soğuttu markadan, kuralkan S&T kanuni olarak devam ettiriyor, global motor dava acmış falan, oraları beni ilgilendirmiyor, bir de tabi servis olayı epey düşündürdü beni, ortalıkta bi suru mesaj dolanıyo, eski hyosung servisleri kapanıyo, S&T servisleri de hyosunglara bakmıyo diye. Eskiden beridir hyosung alacağım diye düşünürdüm ama sanırım artık vazgeçtim, maalesef marka üzerindeki bu hareketlilik güvenilirliği sarstı, olan hyosungculara ve benim gibi hyosung almak isteyenlere oldu, dediğim gibi motorlar çok güzel ama iş parasını verip almakla bitmiyor.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    bugün gv 250 ye baktım bayiide. motor güzel fakat takliti o kadar çok çinli varki gv 250 yr benzeyen, açıkcası beni baya bir düşündürmeye başladı. venox ta sanırım honda nın bir modeli ile ile birebir aynı. hala kararsızım. 2. el bir kaç tane temiz gv 250 ve venox buldum. arada 2000 ytl civarında fark var. gv 250 3750 den başlarken venox 6000 ytl den başlıyor 2. elde. hyosung un 250 lik naked modelide hoşuma gitmeye başladı. bu arada yeni yamaha x-max 250i çıkmış farklı bir tarz olsada oda çok kullanışlı bir motor. kafam karışık bakalım ne alıcam...

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gv 250 ye baktım bayiide. motor güzel fakat takliti o kadar çok çinli varki gv 250 yr benzeyen, açıkcası beni baya bir düşündürmeye başladı. venox ta sanırım honda nın bir modeli ile ile birebir aynı. hala kararsızım. 2. el bir kaç tane temiz gv 250 ve venox buldum. arada 2000 ytl civarında fark var. gv 250 3750 den başlarken venox 6000 ytl den başlıyor 2. elde. hyosung un 250 lik naked modelide hoşuma gitmeye başladı. bu arada yeni yamaha x-max 250i çıkmış farklı bir tarz olsada oda çok kullanışlı bir motor. kafam karışık bakalım ne alıcam...
    Senin kafan cidden çok karışmış.Hyo ile kymco'yu anlarım da xmax 250i ne alaka 250'lik naked hyosung iyidir ben R modelini kullanmıştım.Xmax için yeni de olsa enjeksiyonlu da olsa sorunlu diye duydum...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    kimko hio kimko hio burada intruder 250 üvey evlatmı ya kimse bahsetmiyor kimkodan da hio danda iyi iken ayrıca

Motosikleti
    inş o günler kapıda
    yüksek cc olsa herzaman suzuki derim ama 250 cc kapışmasında kymco ,yedek parça sorunu olmasa daha ii olur
    aklımı başıma almaya çalışırken belki gerçekte aklım başımdaysa ve ben yanılgıya düşüyorsam...

Motosikleti
    Yahu suzuki 250 cc cruiser da su soğutmalı şaftlı tel jantlı cruiser olarak inanılmaz güzel bir makine ama burada hio kimko başka birşey yok sanki suzuki burada hiç sıralamaya giremez gibi olmuş diyorum ki iyi dikkat edin suzuki bu sıralamaya girer hemde fena girer ona göre

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgi sahibi olmadan fikir sahbi olunmaz .. hiç dragstar 250 veya honda rebel250 kullandınmı.. ben her iki motoruda kullandım hem venox hem gv 250 bu motorları sulu götürür susuz getirir..

250 kılasmanında eğer bi kıyaslama yapılacaksa venoxun rakibi hyo, hyonun rakibi ise venoxtur.. diğer japonlar ne fiyat nede performansarı ile bu iki motora yanaşamaz bile..

görünüşleri biraz değişik bu iki motorun ilk mesajımdada demişim .. fiyat/performans kriterigöz önüne alınarak hyo öne geçer . ama venox da yabana atılacak motor değildir. dragstar 250 120 km/h apığında titreşim rahatsız eder bu iki modelde hissetmessin bile..

Muğla Mt larak arkadaşlarımızda hem gv 250 hem venox hem dragstar 250 ile beraberce geziler yaptık. Mehmet omurcalı abimizin 250 lilik dragstarını baya bi kulandık. venoxla tanışıklığım gv den eskiye dayanır. mamaris fethiye arasını 2 kere yaptım bu motorla.. İstanbulda gv 250 yi 7 gün boyunca yaklaşık 700 km kullandım. arıca aha önce virago250 de bindim.. Hiç biri ktü makine değildir.. ama 7000 ytl civarna sıfır alacağın gv ile boy ölçüşemezler..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Yedek parça sorunu bunların hem hepsinde var hemde yok
    Adamın elinde o an yedek parça varsa sorun yok yoksa birkaç hafta beklersin bu hep böyledir değişmez

Kimkonun stoğu fena değil hyo da öyle sayılır ama eğer ellerinde parça yoksa 1 ayı unut derim

japonlarda farklı mı hayır aslında o da aynı yoksa 1 ayı unut yada paran varsa uçak kargosunu ve fazladan gümrük komisyonunu fiyata yansıtsınlar o zaman üç yada 4 günde elinde

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    arkadaşlar 2009 st kanuni ler gelmiş...aradım ve sordum enjeksiyonlu modellermiş. işte link...

http://www.sahibinden.com/2009_s_t_g...Qdisp layitem

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Anlamadığım nokta 2008 enjeksiyonlular sözde yarım enjeksiyonmuş(kimilerine göre öyle birşey olmaz,ya vardır ya yoktur)ki bir çok 2009 st ilanında dikkat ettim TAM enjeksiyon deniyor.ST nin yarım enjeksiyonlusu benim xt660tan fazla yakıyordu?Bana öyle geliyor ki kanuniciler yine tam yarım çeyrek gibi kelime oyunlarıyla işin tadını kaçıracaklar aynı devir kesici var diye tanıtıp millet yine krankı eline alıncaya kadar...enjeksiyonda aynı hikaye

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)