Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Hyosung'mu Honda'mi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ben Honda CBR 600 kullanan biri olarak kesinlikle onu al derim tek kelimeyle mükemmel bir makina...Takasla Suzuki GSX-R 1000 aldım ...Tek kelimeyle çok pişmanım...Kendimi yaktım...Honda kalitesi bambaşka..Mesela CBR 125 makinanın kralı Valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Honda CBR 600 kullanan biri olarak kesinlikle onu al derim tek kelimeyle mükemmel bir makina...Takasla Suzuki GSX-R 1000 aldım ...Tek kelimeyle çok pişmanım...Kendimi yaktım...Honda kalitesi bambaşka..Mesela CBR 125 makinanın kralı Valla
    baba hayrola neden böyle oldu...1000 lik makina daha iyi değilmi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    7 Kaat verdim üzerine Benim makina 2005 ti 2004 suzuki ...Sanki uzaya çıkacaz ..Değermi ,,,,,bence kesinlikle değmez.senede 2 --3 defa binmek için bir makinaya o kadar para vermek kesinlikle ahmaklık mış...Kendimede hakaret etmiş oluyorum ama gerçeği bu.Ben zaten çoğunlukta 125 lik hondaya--yamahaya biniyorum..600 ün üzeri bence fazlalık...her vites değiştirmede kafa diken lastiği cıyır cıyır yiyen bir makina..Arka Pirelli lastik 420 kaat bize çok fazla..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi bu işin sonu yok...hayırlısı olsun...ama sen kendini aştın artık...büyük ligde geziniyorsun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Daha öncede dediğim gibi Honda CBR 600 F çok istiyorum ama mantığıma yatmıyor. Sanırım sağlıklı ve mantıklı düşünüldüğü zaman Hyosung benim için en ideali. 8 sn.de 100 km hız yapan bir makine, hem yariscii arkadaşında dediği gibi 180-190 km hız şimdilik yeterli, çünkü honda 280 km civarı hız yapar.Ben bu hıza nerede ualaşacağım yol yok yol olsa yeterli tecrübe yok ve kaldiki devirli motor şehir içinde geziye müsait değil. Hata kabul etmez ama Hyosung alırsam ufak tefek hataları kapatırım.2-3 yıl biner sonra büyütürüm. Hem bu zaman zarfında yakıttan da kurtarırız Yinede fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.Saygılar...
    0-100 8 saniyemidir bilemem ama;Son sürat olarak 180-190 km hızı bulmak diye bir durum yok...Benim Comet 250 160 km civarı son sürate ulaşıyor...Aynı tip motora sahip GT-R aerodinami avantajıyla max. 180 - 190 yaparmı dersen soru işareti derim...

Motosikleti
    ARN 125
    GT250 ile GT 600 ün boyutları aynı mı ? bilen var mı?

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Özer024
    Sanırım sağlıklı ve mantıklı düşünüldüğü zaman Hyosung benim için en ideali. 8 sn.de 100 km hız yapan bir makine, hem yariscii arkadaşında dediği gibi 180-190 km hız şimdilik yeterli, çünkü honda 280 km civarı hız yapar.Ben bu hıza nerede ualaşacağım yol yok yol olsa yeterli tecrübe yok ve kaldiki devirli motor şehir içinde geziye müsait değil. Hata kabul etmez ama Hyosung alırsam ufak tefek hataları kapatırım.2-3 yıl biner sonra büyütürüm.
    Arkadaşım, sonunda mantıklı düşünmeye başlamışsın. Dediğin gibi 600F hatayı affetmez. Hyosung gibi bir makinaya 2-3 sene bindikten sonra 600cc supersport makinaya geçmen senin için en sağlıklısı olacaktır. Ama Hyosung'a üç sene binebileceğini sanmıyorum, birkaç ay içerisinde "bu makina beni kesmemeye başladı" düşüncesine kapılacaksın. Ama bence acele etme, iyice sindir bu motoru kendine. Emin ol 2-3 sene Hyosung deneyiminden sonra 600F gibi bir motoru çok daha iyi şekilde kullanacaksın.

@boooorky
    GT250 ile GT 600 ün boyutları aynı mı ? bilen var mı?
    Yaklaşık aynı...

GT250R
    U x G x Y : 2080x760x1120mm

GT650R
    U x G x Y : 2060×730×1060mm

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Yorumlar için teşekkür ederim...

hmmmmmm

bende hyosung gt 650 r var.motor çok hızlı seri ve rahat.honda daha i ama hyosungada kötü diemezsiniz.bence çok süper bişiy

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    mondial derim bu soruya
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial derim bu soruya
    Biraz geç kalmadınmı...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Hortlatılmış bir konu daha
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    1 hyo ile honda kıyas olmaz
    2 250 ile 600 de kıyas olmaz

bu kadar yazıyı bunun için niye yazmışlar acaba

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Konu hortlamış ama GT250R ile herhangi bir 600'lük motor arasında kalan arkadaşlara bende boy'un bu motoru "iyi sindirin" önerisini yinelerim.

Dün bir arkadaşa GT250R'ın bile kalkışlarda,dönüşlerde yanlayabileceğini söyledim.

"Olur mu öyle şey gibisinden baktı". Tabi bizde teorik ile pratik arasındaki farkı geciktirmeden olayı motor üstünde izah ettik.

Şaka bir yana;
    250'lik bir motor hafif dönüşte yanlama başlayınca ne yapacağını bilemeyen adam 600'lük motor sapıtırken ne eder bilinmez.

Ben GT250R'ı alalı neredeyse 1 sene olacak. Motora hükmetmeyi tam manasıyla yeni yeni öğreniyorum.(motorla rahat oynayabiliyorum derler ya)

Öğrenecek çok şey var daha.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım paran varsa honda paran azsa hyosung bu kadar basit
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Velespit :)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır ! Biz bu konuda sana yardımcı olamayız.

Biz burda elma ile karpuzu kıyaslarken, bilgimiz olsun olmasın bir takım markalar hakkında işkembeden sallarız.

Biz burada yüzlerce arkadaşımızın aklı ve kalbi ile seçtiği marka veya modelleri terbiyesizce yerin dibine sokarız.

Biz burada, bir takım tutar gibi, o an ne marka motor sahibiysek o motoru, motorumuz hangi ülkenin malı ise o ülkeyi fanatikçe överiz.

Biz burada kendi motorumuz neyse onu överiz ki, ikinci el satışları artsın.

Bu yukarda yazdıklarım gibi bir yardım istiyorsan, edelim.

Hatta o zaman daha iyi bir çeşni olması için, seçeneklere, Hayabusa, BMW R 1200 GS , HD V-Rod , Mondial Zat 150 gibi eklemelerde bulun ki, daha iyi fikir belirtelim.
    sözün bittiği yer burası ama muhabbet devam etmiş...

Motosikleti
    kymco ck 125
    Burda tek sorun para ve motor tecrübesidir motor markası kıyaslamsına dönüşmüş burası arkadaşlar

paran var ve tecrübeliysen honda

Ama bütcem kısıtlı ve çok tecrübeli değilim diyorsan hyosung sana yeter

Kalite yi sorarsan tabiki honda

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    gt250r la 600f bır araya kaymasan daha ıyı olur bence gt250r buyuk makıne sayılmaz bence sadece goruntu olarak buyuk honda hayat onda nede olsa
    booş kooooooooooyyyy gitsin

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    arkadaşlar sanırım ilk mesajdaki soru zamanı geçtigi için cevap vermeninde biraz geç kalmış oluyor, özer gt 250 aldı sattı bile, yeni motosiklet arayışında olması gerekiyor
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım paran varsa honda paran azsa hyosung bu kadar basit
    Tecrübenin bir önemi yok yani...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler