Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hyosung'mu Honda'mi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ARANIZA YENİ KATILDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM...KENDİMDEN KISACA BAHSEDECEK OLURSAK UZUN ZAMANDIR MOTOR KULLANAN BİR İNSANIM AMA ARTIK KENDİMİ YENİLEMENİN ZAMANI GELDİĞİNİ DÜŞÜNEREK BÜYÜK MOTOR ALMAYA KARAR VERDİM GÖNÜL İSTİYOR CBR 600 F AMA MANTIK DİYOR HYOSUNG GT250 R KARARSIZ KALIYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ??? TABİİ BÜYÜK ÇOĞUNLUK KÜÇÜKTEN BAŞLA DİYECEK AMA DETAYLI YAZILARINI GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ARANIZA YENİ KATILDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM...KENDİMDEN KISACA BAHSEDECEK OLURSAK UZUN ZAMANDIR MOTOR KULLANAN BİR İNSANIM AMA ARTIK KENDİMİ YENİLEMENİN ZAMANI GELDİĞİNİ DÜŞÜNEREK BÜYÜK MOTOR ALMAYA KARAR VERDİM GÖNÜL İSTİYOR CBR 600 F AMA MANTIK DİYOR HYOSUNG GT250 R KARARSIZ KALIYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ??? TABİİ BÜYÜK ÇOĞUNLUK KÜÇÜKTEN BAŞLA DİYECEK AMA DETAYLI YAZILARINI GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM
    Şakacı şey.
    Bu arada büyük harfle yazmazsan çok daha güzel olur.

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Mantığını dinle

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı comet-666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantığını dinle
    bence de dostum..Honda nın kalitesi kaçınılmaz ama hyosung da mükemmel kaliteli ihtişamlı ve daha ucuz..Satış sonrası zaafını ve reklam eksikliğini çok hızlı şekilde kapatıyor..Keşke benim de bir cometim olsa ama sabırlıyım
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şimdi ne diyelim sana.....Biri 600 cc biri 250 cc...İmkanın kısıtlıysa hyousung al diycem ama oda ucuz diil....Biraz daha koy üstüne honda al....Üstelik 600 cc..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    600 le 250 yi karşılaştırmamalısın bence
    arada zaten fazla fiyat farkı yok
    uzun zamandır kullanıyorum demişsin
    tecrübeni bilmiyorum ama eğer tecrübem tam diyorsan 600lüğü al
    az diyorsanda bence gt250r a o parayı verme git temiz 1 2 senelik bir er5 yada gs500 al
    fazla ödemeden idare edersin
    sonrasınada o zaman bakarsın
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

suzeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    birkaç gün önce yine böyle bir muhabbet vardı forumlarda.

hocam hondanın hiç bir motorunu ne hyousung a nede onun çinli kuzenlerine değişmem. Hele CBR 600 f gibi bir makineyi hyousung gt250r la kıyaslamam bile.

honda çıkmış uzaya hyousung daha uçmayı öğreniyor....
    Erkan TURKKAN
    Yamaha XJR 1200 Cafe
    MANİSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    CBR 600 f ;)

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım tamam hysoung çin malı motorlara göre çok daha kaliteli bir ürün. Fakat, hyosung u 4 japon ile kıyaslamam bile. Kaliteli dediysek bi honda kadar da değil elbette. Sana honda almanı tavsiye ederim.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖNÜL İSTİYOR CBR 600 F AMA MANTIK DİYOR HYOSUNG GT250 R KARARSIZ KALIYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ??? TABİİ BÜYÜK ÇOĞUNLUK KÜÇÜKTEN BAŞLA DİYECEK AMA DETAYLI YAZILARINI GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM
    Hayır ! Biz bu konuda sana yardımcı olamayız.

Biz burda elma ile karpuzu kıyaslarken, bilgimiz olsun olmasın bir takım markalar hakkında işkembeden sallarız.

Biz burada yüzlerce arkadaşımızın aklı ve kalbi ile seçtiği marka veya modelleri terbiyesizce yerin dibine sokarız.

Biz burada, bir takım tutar gibi, o an ne marka motor sahibiysek o motoru, motorumuz hangi ülkenin malı ise o ülkeyi fanatikçe överiz.

Biz burada kendi motorumuz neyse onu överiz ki, ikinci el satışları artsın.

Bu yukarda yazdıklarım gibi bir yardım istiyorsan, edelim.

Hatta o zaman daha iyi bir çeşni olması için, seçeneklere, Hayabusa, BMW R 1200 GS , HD V-Rod , Mondial Zat 150 gibi eklemelerde bulun ki, daha iyi fikir belirtelim.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Aman tanrım;
    Bir yanda Honda bir yanda Hyosung,
    Bir yanda 600 cc bir yanda 250 cc,
    Ben bişey diyemeyeceğim ! Kendin demişsin küçükten başla diyeceksiniz diye, yoo biz neden öyle bişey diyelim.Son motorun olmasını istiyorsan senin bileceğin iş...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    bu konuyu tamamen para sağlayacaktır eminim ki paran hondaya yetseydi bu sayfayı açmazdın eğer hysoung servis olarak iyi ise al ama aldıktan sonraki fiyat düşüşünü ve honda ile kıyaslamaman gereğini göze almalısın şimdiden hayırşı olsun alırsan

bizlerede fotoğraflarını ulaştırman dileğiyle. herkese selamlar iletirim

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    honda derim ama ilk motor olarak 600 luk fazla derim..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Bende 15yıllık kawasaki en500 var. Hala ilk günkü gibi. Japonlar iyi motosiklet yapıyor. Hyo'yu da herkez met ediyor ama sen al bi honda bak rahatına
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    herkesın dedıgı gıbı
    HONDA HAYAT ONDA ymışşş

yada suzuki gs500 hayat ondaa

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    2. el hyosung al.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır ! Biz bu konuda sana yardımcı olamayız.

Biz burda elma ile karpuzu kıyaslarken, bilgimiz olsun olmasın bir takım markalar hakkında işkembeden sallarız.

Biz burada yüzlerce arkadaşımızın aklı ve kalbi ile seçtiği marka veya modelleri terbiyesizce yerin dibine sokarız.

Biz burada, bir takım tutar gibi, o an ne marka motor sahibiysek o motoru, motorumuz hangi ülkenin malı ise o ülkeyi fanatikçe överiz.

Biz burada kendi motorumuz neyse onu överiz ki, ikinci el satışları artsın.

Bu yukarda yazdıklarım gibi bir yardım istiyorsan, edelim.

Hatta o zaman daha iyi bir çeşni olması için, seçeneklere, Hayabusa, BMW R 1200 GS , HD V-Rod , Mondial Zat 150 gibi eklemelerde bulun ki, daha iyi fikir belirtelim.

muhtesem soylemişin..
    daha uzerine ne denir ki..

Shakulin

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sevgili arkadaşlar yorumlarınız ve ayırdığınız zaman için çok Teşekkür ederim... Hepinize Kazasız sürüşler dilerim.

Alıntı burul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu tamamen para sağlayacaktır eminim ki paran hondaya yetseydi bu sayfayı açmazdın eğer hysoung servis olarak iyi ise al ama aldıktan sonraki fiyat düşüşünü ve honda ile kıyaslamaman gereğini göze almalısın şimdiden hayırşı olsun alırsan

bizlerede fotoğraflarını ulaştırman dileğiyle. herkese selamlar iletirim
    Cevap için teşekkür ederim fakat sorun para değil öyle olsaydı Hyosung mu Hondamı demezdim direk hyosung alırdım.Mesele tamamiyle race tarzına yeni geçişimdir...Umarım en kısa zamanda yeni motorumun resimlerini sizlerle paylaşırım hoşçakal...

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Tork ivmelenme fren yol tutuş 600F

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bilgisayar ürünlerinde toplam sahip olma maliyeti adı altında tablolar olurdu.
    mesela bir ürünü alıp belirli bir miktar kullandığınızda cebinizden ne kadar para çıkacağına dair bir tablo ile marka ve modeller arasından uygun olanı seçebiliyorsunuz.
    Türkiye de motorlar için toplam sahip olma maliyeti çıkarılmışmıdır.
    mesela 250 cc motorlar için 20 000 km kullanınca yakıt ve yedek parça olarak ne kadar para harcanmış olacağına dair bir araştırma yapılıp ona göre bir liste yapılmışmıdır. eğer o şekilde bir liste olmuş olsa bi yıl içinde aşağı yukarı belirli km yapacak olan kişiler kendilerine uygun olan modeli daha sayısal olarak seçme şansına sahip olacaktır
    bir markanın modeli alırken pahalı fakat kullanırken ucuz olabileceği gibi yine aynı markanın başka bir modeli daha uygun olabiliyor. motor sitelerinde ya da degilerinde buna benzer bir tablo göremedim.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler