Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

YAMAHA YBR 125 mi? HONDA CBF 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr sahipleri çok yorum yazmış ybr baskın görünmüş biraz dengeleyelim...
    şu ybrnin naylon lastiklerinden başlayalımmı işe neyse hadi neyse bişey demiyorum almak iteyen istediğini alsın...cbf150 sahibi olarak ybr sahiplerinden malzeme ve dayanıkılıklık konusunda kesinlikle şanssız olabilirim(lastikler hariç) ama cüsse, tip ve duruş olarak cbf çok önde...farlarımdan şikayetçiyim direk aküye bağlı olmadığı iin sürekli yanmıyor hafif gaz açıkken yanmaya başlıyor...ama aküyü de yemiyor...cbf 2. elde daha az zarar ettirir her yer ybr dolu 2 liraya ybr alınıyo...
    Aykuta inceden destek verebilirim,şöyle ki
    Ben de YBR kullanıcısıyım ama CBF'in seriliği ve motor sesi YBR den iyi.İlk alındığında lastikleri Duro,yani değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.Ben YBR ye Duro sonradan aldım taktım.Cbf'de Devir saati yok orası kötü ama vites göstergesi var onun yerine.

Alacak arkadaşlara tavsiyem yok.Motora bulaşmayın dert tasa şerefsizim
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBF150
    Her 2 motoruda kullanmış olarak söyleyebilirim ki kesinlikle cbf ,ybr güzel fakat cbf daha güzel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    cbf 150 bende kullanma şansı buldum. güzel motor fakat!!birincisi farları çok zayıf ikincisi ise marş dinamosundan çabuk arıza veriyor binen arkadaşlarda bunları söylüyor!!ben 3 senelik bir ybr kullanıcısı olarak brakın arızayı sinyal ampulüm bile patlamadı...bana göre bir numarada yamaha ybr 125 var

Motosikleti
    HONDA CBF150
    Ben mayısta aldım motoru 16000 de şu anda marştan filan bi sorunu yok motor zehir gibi süper ben yagından başka bişeyini deiştirmedim ve motorumdan çok memnunum far olayıda o kdar kötü deil... herkesin kendi zevki saygı duyarım...

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    kardesım ıkı makınada cok guzel ama honda cgl 125 i de dusun derım (bende kullanıyorum ve cok memnunum tavsıye ederım bence cgl yi düşün

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykuta inceden destek verebilirim,şöyle ki
    Ben de YBR kullanıcısıyım ama CBF'in seriliği ve motor sesi YBR den iyi.İlk alındığında lastikleri Duro,yani değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.Ben YBR ye Duro sonradan aldım taktım.Cbf'de Devir saati yok orası kötü ama vites göstergesi var onun yerine.

Alacak arkadaşlara tavsiyem yok.Motora bulaşmayın dert tasa şerefsizim
    satiim kardeşim sana cbf'i fazla pazarlık yapmadan alırsan, er-5i alınca 2 tur veririm

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    http://www.youtube.com/watch?v=5hrxFwP755M BENM YBRDEN AL DERİM CİNLER DEİL BULABILIRSEN YBRENIN TEL JANTLISINI AL BENCE BUNLARBİREZİLYADA URETİLENİ 12.5 BG İSTERSEN BİREZİLYANIN SITESİNE GİRİP GOREBİLİRSİN http://www.yamaha-motor.com.br/Cmi/Pagina.aspx?709 BENDE VAR ONDAN DİORUM

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bende kendim ybr kullaniyorum cbf kullanmadigim için bilmiyorum sana tavsiyem ybr olur ama cbf nin ölcüleri biraz daha büyükmüş daha kasli ama devir saati yok bence vits göstergesi yerine devir saati koysaymiş daha mantikli herkes bilir kaçinci viteste oldugunu ne gerek var ona ybr em şu an 10.510 km de hiç bişeyi degişmedi motor yagindan başka maşşallah

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    cbf daha çekici olsada aradaki fiyat farkına degmez aşırı pahalı arkadasım ybr yi tavsiye ederim sana paranın karsılıgını verir başın agrımadan kullanırsın..

Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf daha çekici olsada aradaki fiyat farkına degmez aşırı pahalı arkadasım ybr yi tavsiye ederim sana paranın karsılıgını verir başın agrımadan kullanırsın..
    arkadas dogru soluor

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ben temmuzdan beridir cbf150 kullanıyorum.kendime göre eksiside artısıda var bu motorun.fakat ybr125 kıyaslandığında ben cbf150 den şaşmam.ybr125 devri benim için kapanmıştır.ben temmuzdan beri kullanıyorum hemde baya bi haşin kullanıyorum egzozuda açtırdım hatta sonuçta cbf150 de honda...bana kalırsa bu aynı şu olaya benziyor.yamaha yzf r125 çıkartınca cbr125 devri kapanmıştır dedikleri gibi
    Mustafa Kemal Atatürk

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    always cbf 150.Bunu Daha önce YRB kullanmış insanlar söylüyor.Torku ve görüntüsüyle bir adım önde cbf
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Cagirin Metehandro'yu gelsin de onunla eger YBR Vs. CBF kapismasina girelim.
    O da bana, "Yuh be, dun bir bugun iki!" der kesin!
    Kanki seni motordan sogutacagim galiba bu gidisle

Bu arada, anketteki YBR fiyatinda hata var.

Fiyati Beldeyama resmi internet sitesinde belirtilen fiyat oldugu konusunda telefonla iblgi aldim. Bayileri satis esnasinda indirimler yaptigi fakat fiyatin asla 2.950YTL civarinda olmayacagini soylediler.

Lutfen uyeleri yaniltmayiniz.
    Saygilar.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Size Bir Soru 3500 YTL'ye 125cc Yamaha'mı Alırısınız?
    Yoksa 150 YTL Daha Koyup 150cc Honda'mı Alırsınız?
    Akıl Var Mantık Var Tabii ki Cbf 150...
    Ben Yamaha Ybr 125 İle 5.viteste Yaptığım Hızı Cbf 150'de 4. Viteste Yaptım...
    Bu Arada Güç Olarak Benim Ruhsatta 13,5 Hp Yazıyor...

Motosikleti
    r6
    ybr tek geçer görünüş açsından cbf güsel diolar anlamıyorum ben ya bu olayı neresi güzel ya tipsiz resmen aynalar kıro işi baştan.. motorun performansı açısından bişi demiyorum ama görüntü bence berbat ayrıca şu cbf le 4.vıteste kaç yapılıoda ybrnin 5 vitesi kadar deniliyo o motorun son hızı bence ybrden daha kötü

komando,, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bence cfb 150 ve ybr 125 arasında görünürde beygir gücü farkı olsada bu fark kg oranları arasında eşitleniyor yani ybr cfb den daha hafif 25 cc lik bu fark kilo dan kazanılıyor diye düşünüyorum
    ben izmir de yaşıyorum şu anda kuryelere bakıyorum hatta tanıdığım bazı kurye arkadaşlar var tamamına yakını yani yüzde 95 i diyebilirim ybr 125 kullanıyor bir kurye arkadaşta gördüm 2007 model ybr 75000 km de ve ifadesine göre sadece yağ buji ve hava filitresi değişimi ile bu km ye kadar gelmiş ve hala perfonması mükemmel diyor
    tabi cfb nin de hakkını yememek lazım o da gayet güzel bir makine
    Vatan toprağı mukaddestir kaderine terk edilemez. Mustafa Kemal ATATÜRK

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    herkeze selam bi kuryeciyle konuştum cbf 150 motoru var 1 yıllık 65000kmde sadece normal bakıma götürüyorum hiç bi masraf çıkarmadı(ampül patlaması birde benzin göstergesi arızası hariç) memnunum dedi..
    düşünüyorun da ben o km yi heralde 30 yılda filan yaparım heralde.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selam bi kuryeciyle konuştum cbf 150 motoru var 1 yıllık 65000kmde sadece normal bakıma götürüyorum hiç bi masraf çıkarmadı(ampül patlaması birde benzin göstergesi arızası hariç) memnunum dedi..
    düşünüyorun da ben o km yi heralde 30 yılda filan yaparım heralde.
    galiba cbflerde bu benzin gostergesi genelde var metehan abininde oyle diye hatırlıyorum ben ama yoksa denk mı geldi?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    evet varmış benimki yeni şu an sağlam .

eric_cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bi gün benim de olacak
    ilk sayfaya bakarsak arkadaş almış motorunu zaten..
    artık bize hayırlı olsun demek düşer

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)