Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2007 Gilera Nexus mu? 2007 Honda Silverwing 600 mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gilera Nexus ile Honda Silverwing arasinda kaldim.. 2sininde birbirinden farkli tarzda oldugunun farkindayim fakat su sebeplerden dolayi ikilem icersindeyim..

Gilera nexus : Yeni kasa , Motor gucu bana yeterli , Dis goruntusu hosuma gidiyor.

Honda Silverwing : Abs olmasi , 2 Kisiyi rahat tasiyabilmesi ( Oturma yeri anlaminda. )

Fakat aklima takilan Honda silverwing epey suredir kasa degistirmedi.. ben satin aldiktan 1 veya 2 sene sonra kasa degistirmesi pek hosuma gitmez! Gilera Nexus daha yeni kasa degistirdi ( Birazda olsa fark anlasiliyor. ) Bu yuzden aklim karisik.. Karar vermemde siz motorcu arkadaslardan yardim bekliyorum.. Lutfen herkez kendi fikrini belirtsin.. Sonua gitmemde sizin yardiminiz lazim! Herkeze simdiden yardimlari icin tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Gilera Nexus'la Honda Silver Wing bence kıyas bile kabul etmez... Tabii ki Silver Wing. Herşeyden önce ABS li motor kullanınca önemini anlarsın.

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    benim tercihimde silverwing den yana olurdu. 2 kişi de daha rahat oluşu tercih sebebim olurdu.
    renault sport

MKirdal oncelikle dusunceni belirttigin icin tesekkur ederim.. Ama ne artilari var sence? Bir Silverwing kullanicisi olarak bana hangi konularda Gilera Nexustan avantajli olabilecegini soylermisin? Ben bu scooterlardan birini hem sehir icinde hemde sehir disinda kullanmayi planliyorum.. fakat Silverwing sehir trafiginde hantal kalmasindan korkuyorum.. Abs icin dedigin dogru bende o yuzden cok kararsizim gerci Nexusta brembo ve degisik bi fren sistemi var

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    klasik bi laf olcak ama honda hayat onda kocaman motor takıl hayatını yasa

arkadaşım kusura bakma ama böyle saçma bir kıyaslama ve üstüne böyle bir soru görmedim gerçekten

Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kusura bakma ama böyle saçma bir kıyaslama ve üstüne böyle bir soru görmedim gerçekten
    Bu kiyaslamanin neresini sacma buldugunu anlamadim! Cok acik bi soru sordugumu saniyorum.. 2sinde begendigim ozellikleri soyledim.. durmadan 2 kisi binmeyecegim ve arabam oldugu icin 2 ayri tarz maxi scooter hakkinda dusuncelerinizi almak istedim!! Bunun neresi sacma bence sen bos mesaj aticagina dusunceni soyle!!!

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    haklısın aslında cok sacma ama arkadasımıza yardım olsun die cvp ladık napalim görevimiz

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın aslında cok sacma ama arkadasımıza yardım olsun die cvp ladık napalim görevimiz
    e hadi bende asıl boş mesajımı atıp yani sitede ki en anlamsız görevimizi yerine getirip bu soruyu cevaplayım

bence silverwing...neden dersen eğer zevk meselesi!!

çok mu açıklayıcı oldu şimdi bu mesajım?
    ben şimdi böyle dedim diye gidip silverwing mi alacaksın?
    yoksa sırf bi üstteki cümleyi yazdım diye gurur meselesi yapıp nexus mu alacaksın?

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    bence arkadas gilera ile honda yı kıyaslamanı sacma buldu ki bana görede öyle gilera da begendigin özellik olabilir ama hondanın kalitesi tartışılmaz gilera alırsan bi zaman sonra keske honda alsaydım diyebilirsin zaten yüksek cc li scooter diyince benim aklıma 2 marka gelir suzuki burgman 650 ve honda silverwing 600 bu ikisi arasında seçim yapmak isteseydin ve ona göre yardım isteseydin normal karsılanırdı

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    wing lerden korkucaksın baba motorlar murat abiminde dediği gibi

e hadi bende asıl boş mesajımı atıp yani sitede ki en anlamsız görevimizi yerine getirip bu soruyu cevaplayım

bence silverwing...neden dersen eğer zevk meselesi!!

çok mu açıklayıcı oldu şimdi bu mesajım?
    ben şimdi böyle dedim diye gidip silverwing mi alacaksın?
    yoksa sırf bi üstteki cümleyi yazdım diye gurur meselesi yapıp nexus mu alacaksın?
    Arkadasim anlamamakta neden direndigini hala anlamis degilim fakat siz motorcu arkadaslardan fikir almak istedim.. bu siteninde yapilis amaci buna dayaniyor herneyse yinede sagol!

Alıntı kanunisultan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wing lerden korkucaksın baba motorlar murat abiminde dediği gibi
    al işte sen gördün faruk yanına geldiğim 400 lük silverwingle bile nexusu kıyaslamam ben...

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400 2005
    Bence Yamaha T MAX....

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    bencede dylan murat abi ayıp olmasın şimdi okadar gemliklere götrüdü getirdi bak kıskanır

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım nexus çook şık bir motor ama iki kişi için çok uygun bi seleye sahip değil fakat 2005 modeli Shaftlı,hondanın selesi,ABS si ve çift silindirli olması çok büyük avantaj şuan nasıl ikinci el runner çok rağbet görmüyorsa nexus unda geleceği benzer gözüküyor.
    karşılaştırmak için linkler aşağıda kal sağlıcakla.
    (ikiside maxi scooter yakın cc deler neden karşılaştırılmasınki SAÇMA.Hem birbirimize bile saygılı olamıyoken dört tekerlilerden nasıl saygı bekliyoruz anlamış değilim)
    honda
    http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=22448
    gilera
    http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=22830
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Tabiki Honda Silverwing... Hem servis ağı, hem yol yardımı, hem teknolojisi, yakıt sarfiyatı, sele altı bagaj hacmi, ABS v.b. diğer avantajları... Ama alabiliyorsan Burgman 650 ve diğerleri diyorum... Saygılar sevgiler...

Cüneyt Eralp

Alıntı salihgureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım nexus çook şık bir motor ama iki kişi için çok uygun bi seleye sahip değil fakat 2005 modeli Shaftlı,hondanın selesi,ABS si ve çift silindirli olması çok büyük avantaj şuan nasıl ikinci el runner çok rağbet görmüyorsa nexus unda geleceği benzer gözüküyor.
    karşılaştırmak için linkler aşağıda kal sağlıcakla.
    (ikiside maxi scooter yakın cc deler neden karşılaştırılmasınki SAÇMA.Hem birbirimize bile saygılı olamıyoken dört tekerlilerden nasıl saygı bekliyoruz anlamış değilim)
    honda
    http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=22448
    gilera
    http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=22830
    SalihGureli anlayisin icin oncelikle tesekkur ederim.. Verdigin bilgiler ve sayfalar isime yaricaga benziyor. Tekrar sagol

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rica ederim umarım sende motor alınca motorcu ruhunu kaybetmezsin...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Arabayla trafikte yanimdan gecmeye calisan bi motorcu gordugumde yol veriyorum.. eminim motorcu oldugum zaman dahada dikkatli olurum! Sagol salih

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler