Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar Bana Yardımcı Olun Lütfen Scooter Motorumu Choperla Takas Düşünüyorum?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YY150T-4
    arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var mirageyy150t-4 marka scooterimi pıoner marka 150lik chopper le takas yapmak istiyorum sizler ne dersiniz ii mi olur yoksa parça sıkıntısı tamir sıkıntısı çok yaşarmıyım bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

http://www.sahibinden.com/choper_tak...XQQdisplayitem
    [COLOR="Red"][B][U]Yüksel Türk!
    Senin için yükselmenin hududu yoktur...[/U][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

koyduğun link çalışmıyo dostum bulunamadı diyo?

Motosikleti
    YY150T-4
    değiştirdim şimdi tekrardan bakın isterseniz yada www.sahibinden.com 12869039 kodlu ilan zahmet olucak ama burdanda bakabilirsiniz

aslında ilandada belirtildiği gibi çoğu parçayı uydurabilirsin ama yinede karar senin yani parça uyar uymasına ama yarın öbür gün çok sorun çıkartırsa altından kalkabilir misin motorun derdi bitmez çünkü

azda kullanılmış aslında iyide görünüyo fotolarda ama tabi gidip bi görmek sahibiyle yada bu motorun kullanıcılarıyla sıkı bir görüşmek lazım vardır belki sitede kullanıcısı yardımcı olurlar şimdi benden şimdilik bu kadar...

Motosikleti
    YY150T-4
    teşekkür ettim saolun ben pek anlamıyorum motordan ama bu bendeki scooter canımdan bezdirdi beni bıktım arızalarından belki bunda daha az yaşarım diye düşündüm bende yani anladığım için falan değil hele vitesli motordan hiç anlamıyorum ne yapıcam bilmem

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı göktuğ_BURSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ettim saolun ben pek anlamıyorum motordan ama bu bendeki scooter canımdan bezdirdi beni bıktım arızalarından belki bunda daha az yaşarım diye düşündüm bende yani anladığım için falan değil hele vitesli motordan hiç anlamıyorum ne yapıcam bilmem
    adı sanı pek bilinmeyen bişeye bulaşma arkadaşım,bunların çıkardığı masraflar daha beter oluyo,şanslıysan sorun yaşamazsın yani. hem yazmış oraya elemanlar kullanmakta zorlanıyo falan diye,allah bilir nasıl kullanmaya çalıştılar motoru

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    bence lınktekı motor hoş duruyo.kolayı war aslında bulunduğun çewrede soruşdur bı kaç parçasını yetkılı serwislere
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    dikkat et scooterin rahatlığından sonra zor gelebilir iyi düşün. tavsiyem commuter tarzına geçiş yaptıktan sonra bu tarza geçmen ama..
    sonuçta imkanlar belli.
    biraz zorlanarak ve fazlaca gayret ederek atlatabilirsin bu dönemi..

road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Aman diyorum sakın bulaşma.İlk hevesle bir ay güzel geçer.Bir aydan sonra motoru gördüğünde kusasın gelir.Motorun görüntüsüne aldanıpta dertsiz başına dert alma sakın.
    MEMLEKETİN NERE DİYE SORAN OLURSA, BEN BİR DÜNYA VATANDAŞIYIM.

İnsanlarıda tıpkı para gibi ışığa tutun, eğer içinde ATATÜRK yoksa sahtedir!...

Motosikleti
    YY150T-4
    peki şöle 2006 model Hyosung GT 250 R alsam biraz daha bütçeyi sıkıp onu tavsiye edermisiniz onlar nasıl acaba

road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Alıntı göktuğ_BURSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki şöle 2006 model Hyosung GT 250 R alsam biraz daha bütçeyi sıkıp onu tavsiye edermisiniz onlar nasıl acaba
    Aynen doğru seçim.
    MEMLEKETİN NERE DİYE SORAN OLURSA, BEN BİR DÜNYA VATANDAŞIYIM.

İnsanlarıda tıpkı para gibi ışığa tutun, eğer içinde ATATÜRK yoksa sahtedir!...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...da-hersey.html
    Yukarıdaki Link'i açıp baştan sona okumalısın.. Ne kadar vaktin var bilemiyorum tabi ama, sanırım acelen yoktur
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)