Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Siz Ne Dersiniz????

Motovento
    REKLAM ALANI
    avniekici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R (inşaallah)
    dogru haklısın BBRR ama yinede milletin düşüncesini ögrenmek istedim

bu arada y_a_m_a_h_a ve voldemort yorumlatınız için tşk ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    kymcoy u geçen gün gördüm scooterlardan anlamam ama çko çok kaliteli ve yolda heybetli duruyordu çok güzeldi zaten çin malıda değil motor herhalindende belli aşırı kaliteli bir işçilik vardı. ben sana al mal emem ama paran yetiyorsa bir kymco bayisine gidip gör karar kendin ver derim.
    ben bile scooterları sevmezdim ama çok etkilendim

Motosikleti
    arkadaşlar yorumlarınız için tşk ederim başka görüşleri olan varsa yorumları bekliyorum.....

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    bence de kymco güzel marka tavsiye ederim
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kardeş kymco italya gibi avrupanın scooter cenneti vespanın anavatanında piyasanın %40 na sahipmiş bende yaklaşık 2 aydır kymco ya biniyorum sadece 500 km yağını değiştirdim. ne bir ses ne bir arıza yaptı 1500 km.buldum. Kymcoyu diğer çin motorlarıyla hiç kıyaslama.Çünkü kymco yamaha , suziki gibi motorları bazı parçalatını da üretiyormuş

Motosikleti
    ya bugün kymco bayisine gittim kymco tayland da üretiliyormuş yani uzak dogu ülkeleri çinden pek farkı kalmıyor o zaman....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korede uzak doğu ama adamlar en az japonya kalitesinde mal üretiyolar ..

Tayland ise en az kopre kadar iyidir ..yıllardır hemen hemen her sektörde mal üretirler..Kymco kullanan arkadaşlarımm var burda hiçbiri şikayetçi değil..çekik gözlü diye hepsini bir kefeye koyma unutmaki japonlarda çekik göz..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    dogru haklısın... ben kymcoyu almaya karar verdim bu hafta içi inşaallah motor elimde olacak artık bi inceleme yaparım almak isteyenler için....

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Satılık Asya125t-Spidi mont

raymond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial KH 100 (97CC),2,5 tdi vw transporter

cin malı alma ben aldım pısmanım

slm bende mondıal kh 100 var aldım kullanıyorum fakat sıkıntıları var motorun burda yazamayayım ayrıntılı ıstersen msj at bana cın malı alma ne alırsan al
    erkan

Motosikleti
    talkie kardeş saol link vermişsin bende arıyordum ama bulamamıştım...raymond kardeş ne oldu ki böyle çin mallarını kötülüyorsun alıpta memnun olanlarda var. tabi bunun yanında olmayanlarda var... msj atmasamda forumda söylesen herkes bilse çin malının ne oldugunu... olur mu? ARKADAŞLAR YORUMLARA DEVAM!!!!!!

Motosikleti
    Artık Yok...
    yaw ben de jin lun var sıkıntıma yok diğerlerinin yazdığı gibi ama ben artık çok rahatsız olmaya başladım bir motorun bu kadarmı çok aynı motor farklı adlarda piyasaya sürülür zealsun bisan çelikmotor masai truva kingroad jinlun hepsinin motor şase aynı bir kaç ek özellik dışında birebir aynı motorlar.

çok rahatsız oluyorum artık

şu anda regallere yöneldim ağustosa doğru bakalım 2 ay sonra kısmetse alıcaz regal

kenan0014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kardeş kymco tayland değil taiwan malı

Motosikleti
    kenan saol yaaa yanlış yazmışım logaritma sanada katılıyorum...

bu arada kymcocularıda buraya bekliyoruz...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yoruma devam diyon hala neyin yorumunu yapalım ...kymco bu diğer ikisine her türlü basar yorum budur..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    o kadar parayı vereceksen bence yamaha x max 250 al bence süper
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    ewt arkadasla r iste geldim bende yaklasık 3-4 hafta once bi grand dink 150 aldım 400 km deyım 300 de bakıma goturdum 5 dk bakım surdu bi yagını degistirdi servis baska yapcak bısey bulamadı cunku en ufak bi ses yada bi widanın gewsemesı gıbı hıc bısey olmadı bunun en iyi kanıtı maverick(deniz abi)dir 2500km ye yaklastı we daha tık yok motorunda gore daaha yenı zanneder motor tek kelimeyle super yanı kymco degilde git 150 zat yada as150t1 al diyen bence motordan anlamıyo demektir bbry kesınlıkle katılıyorum taiwan da uzak dogu dogru ama japanyada kore de uzak dogu ama en iyi motorlar ordan cıkıyor gelelim birazda motora motor ''konfor'' diye bagırıyor konfor olarak hersey dusunulmus yani uzak yollar ıcın cok rahat bi alet 150 lik ama 13 bg guc uretiyor bunun sayesınde cok seri bi alet daha rodajdayım servis yol bulunca bas dedı bigun basıyım dedım hıc anlamadan 125 km hıza cıktı we rodajjı hatırlayıp gazı kestım kalkısı super ısıklarda emın ol ilk sen fırlarsın one bagajı cok genis 2 yarım kask alabiliyor ayrıca bagajın icinde cep telefonu kiti we onu şarz etmeye yarayan bi 12walt lık bi soket bulunuyor benzın kapagı benım en gıcık oldugum seydır mesela bagaj ici olması ama gidonun yanında herseyi anahtarla yapıosun bajaı acmayı benzın kapagını acmayı tek bir hareket otomatık acılıyor baskaaa aynalar super gosterıo yolu yanı gıdonda diil sabit assagıda bunun icin sallanma titreme yapmıyor yolu genıs bı sekılde gosterı we ayrıca aynalarda rezistanz war bugu yapmıyor daha ne diyeyim bu forumlarda gordugun kadarıyla 3 tane grand dink ci war ben,maverick,taha_mesut 3 üylede yüzyüze gorusuom beraber geziler yapıoz sende aramıza katılmıs olursun simdilik bu kadar baska sorun warsa sorabılırsın

Motosikleti
    motodevil yorum yapmıssın müthiş yapmıssın kutlarım bir kymco kullanıcısınada bu yakısır inşaallah bu hafta motor bende olacak konyqada kalıyom burda motor yokmus sipariş ettik gelecekmiş... birde resimlerini koyabilir misin?

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    yoruma devam diyon hala neyin yorumunu yapalım ...kymco bu diğer ikisine her türlü basar yorum budur..
    doğru söze uymak lazım. kymco diğer iki marka ile kıyas bile kabul etmez. ayrıca 1 numaradaki markaya kaliteli demek için anca mondial bayisi olmak lazım. o marka bırakın kaliteyi motor bile değil. tekerlek takılmış çaydanlık.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Motosikleti
    RAVEN yorum budur harikasınnn ewt arkadaşlar kymcocuları bekliyoruz!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler