Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Siz Ne Dersiniz????

Motovento
    REKLAM ALANI
    avniekici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R (inşaallah)
    motodevil haklısın dostum yaww bu cbr ne öyle yaa motor bisiklet resmen....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    sıska ince bisy rahatta diildir sen grand dink ten sasma al bak beraber 4 tane grand dink olcas ben diger 2 sile gorusuom onlarlada burda tanıstım kankı gıbı olduk sende katılırsın aramıza pisman olmassın al sen

Motosikleti
    EEE motodevil sen memnunsun dimi motordan yakıtı ve gücü nasıl iki kişyle başedebiliyor mu?

bu arada senin ehliyet yok heralde zor olmuyormu?

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı avniekici adlı üyeden alıntı
    ARKADAŞLAR ŞU ÜÇ MOTOR ARASINDA KALDIM BİR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BEN DAHA YENİYİM DE O YÜZDEN....

1:MONDİAL 150ZAT
    FİYATI: 3.300 YTL

2:ASYA MOTOR AS 150T1
    FİYATI: 2.150 YTL

3:KYMCO GRAND DİNK 150
    FİYATI: 6.000 YTL

EVET ARKADAŞLAR FİYATLAR VE MOTORLAR BUNLAR SİZCE HANGİSİ İYİ VE PARASININ MOTORU MU?? LÜTFEN BİR YARDIM.....
    Tabiki KYMCO DERİM.. Ayrıca KYMCO 'NUN 200cc bir scooter'i var. 2500 YTL civarı. Çok güzel bir motosiklet. Düşünme bile...
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    walla avni benzinden sikayetciyim 450 km de 3 depo benzin yedi 9 lt depo war 22 ytl ye doluo ama rodaj oldugu icin rodajdan sona 1 depoyla 230 km falan gidbilion 2 kisi bas edebilion mu demissin babamla 95 kg dır ben 75 kiloyum sahilden kartala gittik we babam 100 un altına pek ınmedı dusun asılsan 2 kısı d-uz yolda 110-115 gidio tek kısıde 130 yapıon yokus assagı 140 ı bulursun

KoD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    dostum san kısaca sunu söylüyüm mondial ve asya çin malı kymco ise taiwan malı ve kymco honda ve suzuki ye parça üreten bi firma. Kymco nun motorları gerçekten çok güzel. bence kymco ama bu parayı gözden çıkardıysan üzerine biraz daha ekle avrupa marka bi motor almanı tavsiye ederim.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    avni yeni başlıyosun cbr125 olur anca. cbr125 de kymconun yanında iyice oyuncak kalır. kız arkadaşın senin kaza yapmanı filan isterse git al cbr600 filan rahatlasın
    kaza mı........ALLAH KORUSUN...
    arkadasım yazılan yorumların tümünü okudum....
    1 mondıal ve asya ya bence bulaşma....
    2 eğer imkanın varsa kymco hıc dusunmeden al....
    3 ve bence en onemlısı kız arkadasının bu konudakı yorumunu pek
    göz onunde bulundurma bence...CBR dedıgın makıne cocuk oyuncagı degıl
    bence sen scooter la yoluna devam et hem konforlu kullanımı kolay senı ve kız arkadasını kılometrelerce sorunsuz tasıyabılecek bır makıne kymco
    yorumunda senı kıracak bırsey yazdıysam affola sadece son gunlerde kaza haberlerı ıle cok sık karsılasır oldum ınan bu yuzden elımden geldıgınce arkadasları uyarmaya calısıyorum eger gözürn kesmıyorsa CBR yada buyuk hacımlı herhangı bır motora para verme
    he unutmadan cbr 125.... bence de motor bisiklet tanımına uyuyor...
    şaka şaka kımse kızmasın ama acıkcası ben cbr 125 i hiç mi hiç begenmıyorum
    herkeze kazasız belasız sürüşler....
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    hahaha tip yok o moytorda aman canım bısene avni abi sen git bi grand dink al sona gel yanımıza sanada cakar takalım

Motosikleti
    batuhan yorumunu sevdimmm motodevil motor iii diyorsun öylemi ama biraz pahalı degil mi hani bi scootera bu kadar para verilir mi mesela aynı paraya dorado corvus var 250cc hemde motor hoşuma gitti hemde taiwan malı siz ne dersiniz?

dostlar bide bugün kanuni racer 200 gördüm... cbr mi racer 200 mü ne dersiniz...

Motosikleti
    arkadaşalr hani yorumlarrrrrr

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Şimdi 150 Zat ların fiyatları mannyak zam aldı

___KILIÇ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kymco tabiki herifler 100000 km yaparsın diyor bu motorlabu motoru 1 kere al ömür boyu kullan sana o zamn fazlasıyla kar yaptırır
    abi sen önce karar ver scoter mı race mi
    motodevil sen hiç cbr 125 kullandın mı ki yorum yapıyosun bak kardeşim cbr 125 nin arkasına cbf250 lastiği takılıyor önüne ise cbr 125 nin arka orjinal lastiği takılıyor ve motorun yola tam basması sağlanıyor cbr 125 race motora gececekler için iyi bir motordur marka fanatiklerine bakma git motorlara bin ve kendine göre karşılaştır derim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

yaa avni ekici kardeşim soy ismimiz de aynıymış bende mondial 151 lik var ben çok memnunum şimdiye kadar en küçük şikayetim yok motordan aldım alalı motor 1350 km de ben tavsiye ederim 0 ı 1,650 civarı olması lazım ben ötv den önce almıştım motoru bi bak incele seversin motoru sürüş kalitesi iyi yukarda bi arkadas bw's100cc yamaha tavsiye etmiş ama ben tavsiye etmem hemde tipinin hoşuna gitceni sanmam bizim arkadasta var başa baş değişelim dese değişmem bi kere motorun tipinde meymeret yok ki..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı muhammed50 adlı üyeden alıntı
    yaa avni ekici kardeşim soy ismimiz de aynıymış bende mondial 151 lik var ben çok memnunum şimdiye kadar en küçük şikayetim yok motordan aldım alalı motor 1350 km de ben tavsiye ederim 0 ı 1,650 civarı olması lazım ben ötv den önce almıştım motoru bi bak incele seversin motoru sürüş kalitesi iyi yukarda bi arkadas bw's100cc yamaha tavsiye etmiş ama ben tavsiye etmem hemde tipinin hoşuna gitceni sanmam bizim arkadasta var başa baş değişelim dese değişmem bi kere motorun tipinde meymeret yok ki..
    senin tipsiz dediğin motor 98 yılından beri üretiliyor mondial 150 rs cok mu kaliteli eğer bws 100 kalite olmasa hala üretilmezdi bilmem anlatabiliyon mu? onu da bırak bws 100 ün yedek parçaları türk yansanayisinde üretiliyor bu motoru güney sahil kesimde motor kiralama şirketleri alıyor kalite olmasa alınmazdı deme?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

ya arkadas o motora adam binice motordan büyük duruyo aynı çocuklar gibi

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    kymco grand dink 150 tabiki

Motosikleti
    arkadaşalr grandink giyorsunuz ama cbr 125 ve kanuni racer 200 de cok güzeller kalite olarak nasıllar pejkiiiii

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı avniekici adlı üyeden alıntı
    arkadaşalr grandink giyorsunuz ama cbr 125 ve kanuni racer 200 de cok güzeller kalite olarak nasıllar pejkiiiii
    avni arkadaşım başlığını okuyorum. önce ne tip motor alacağına karar ver bence. cbr125 ve kanuni arasından tabi ki cbr125.

maddi imkanın varsa ve racing istiyorsan cbr125 güzel ve kaliteli bir motor. onunla birkaç sene öğrenirsin sonra istediğin motoru alırsın.

tek şunu söyleyeyim maddi imkanın varken kanuni filan alma.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ismail_bilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    ya kardes ne kadar para o kadar kofte ama bence zat150 yeterlı bı motor arka tarfıda ıyı kask sıgar

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    yaw hala mı soruo grand dınk cbr yede kanuniyede asyayada mondial ede fark atar BUR-KA cbr ye senin hayatin kadar bindim peki sen hic grand dınk e bındınmı bındım deme yoksa yazık derim haline

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler