Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bu hayat artik bana fazla

Motovento
    REKLAM ALANI
    patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum acaba konuyu dogru yeremi actim yoksa hic acmamalimiydim ama neyse artik bu hayati kaldiramiyorum.tanri insanlari sinar ama bana daha fazlasini yapiyo.artik hayat karsisinda pes ettim.kendi ellerime kelepceyi kendim vurdum ve artik sadece olumu beklemek kaldi.bu hayat beni yendi .artik intiharlarin nasil oldugunu cok iyi biliyorum,o psikoloji,o batis halleri. gecirdigim sinir krizleri.tek dusunebildiginiz olum.o kabus aksami 3 defa olumu dusundum ama kendimi olduremezdim sonra tanri bana kizabilirdi.kendimi sokaklara attim birinin canimi almasi icin ama kimse canimi almaya calismadi.su an biraz daha iyiyim ama birdahaki sinir krizimde haberimi burda okursunuz.
    Eskiden hayallerimi gerceklestirmek icin yasardim,artik sadece olmek icin yasiyorum...
    Derdini açmış içini dökmek istemişsin. Sonra diğer mesajlarına baktım. Yanlış bulduğun şeyler konusunda arkadaşlara öğütler vermişsin. İçmeyin demişsin. Hiçbir şey unutulmuyor demişsin.
    Bu mesajı kendine kötü bir şey yaparsın korkusuyla yazmıyorum. Çünkü kendine bir şey yapmayacak kadar olgunsun. Kendi sorunların varken bile başkalarının sorunlarını çözmeye çalışıyorsun. Bu senin şu andaki tüm dertlerin altından kalkabilecek kapasitede olduğunu gösterir.
    Sanırım sorunun gerçek bir dost desteğine ihtiyaç duyman. Belki yanında seni anlayan gerçek bir dost olsa çok daha kolay üstesinden gelebileceksin.
    Sadece şunu söyleyeceğim. Dünyanın sorunları seni ilgilendirdiği sürece hep mutsuz olacaksın. Sen böylesin. Değişemezsin. Değiştirmeyede çalışma zaten. Sorunları da olduğu gibi kabul et. Kimse sana mükemmel bir dünya vaad etmedi.
    Ölürsen sorunlar çözülür.
    Ama SEN ÇÖZMÜŞ OLMAZSIN.
    Kendin yapamadığın bir işi başarı kabul etmeye kalkışma.
    Bir gün görevini başarmış, torunların yanında gülümseyerek bu dünyayı terk etmeni dilerim.
    Bu dileğim tüm insanlar için geçerlidir.
    Saygı ve sevgilerimle....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Kardeşim;
    Her insanın hayatında geçirdiği çok zor evreler vardır. Ama mücadele edip kazanman lazım. Bu dönemi atlatmanda sana senden başkası yardım edemez. Onun için önce kendine gel ve sağlıklı düşün.
    Eğer bugün ben bu hayata tutunup kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorsam herkes başarır. Bana halka açık bir ortamda 20 yıl önceki defterleri açtırtma.
    Kendine gellll. Alkolü bırakacak kadar iraden varsa bu evreleri atlatacak kadar iraden de vardır.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Cana kıymanın cezası sorgusuz cehennemdir..
    üç günlük fani dünyayı çekemiyorsan asıl hayattaki cezanı nasıl çekeceksin?
    göze alıyorsan neden bu çelişki..
    21 yaşın da bi tarafının derdi ne ?
    şu an 2 müşteri var onunla uğraşıyorum gece uyumadım bugün pazar?

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    zaten ben kendi canimi alamam.tanriyi kizdirmak istemem ama ancak baskasi alirsa ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Seyhan 125
    zaten ben kendi canimi alamam.tanriyi kizdirmak istemem ama ancak baskasi alirsa ...
    msnini yolla kmden sana terapi lazım

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    la yeter la bunlar geçici şeyler dedik ya,üzme tatlı canını sevgili kardeşim,canı veren takdir etmediği sürece can alınmaz..

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derdini açmış içini dökmek istemişsin. Sonra diğer mesajlarına baktım. Yanlış bulduğun şeyler konusunda arkadaşlara öğütler vermişsin. İçmeyin demişsin. Hiçbir şey unutulmuyor demişsin.
    Bu mesajı kendine kötü bir şey yaparsın korkusuyla yazmıyorum. Çünkü kendine bir şey yapmayacak kadar olgunsun. Kendi sorunların varken bile başkalarının sorunlarını çözmeye çalışıyorsun. Bu senin şu andaki tüm dertlerin altından kalkabilecek kapasitede olduğunu gösterir.
    Sanırım sorunun gerçek bir dost desteğine ihtiyaç duyman. Belki yanında seni anlayan gerçek bir dost olsa çok daha kolay üstesinden gelebileceksin.
    Sadece şunu söyleyeceğim. Dünyanın sorunları seni ilgilendirdiği sürece hep mutsuz olacaksın. Sen böylesin. Değişemezsin. Değiştirmeyede çalışma zaten. Sorunları da olduğu gibi kabul et. Kimse sana mükemmel bir dünya vaad etmedi.
    Ölürsen sorunlar çözülür.
    Ama SEN ÇÖZMÜŞ OLMAZSIN.
    Kendin yapamadığın bir işi başarı kabul etmeye kalkışma.
    Bir gün görevini başarmış, torunların yanında gülümseyerek bu dünyayı terk etmeni dilerim.
    Bu dileğim tüm insanlar için geçerlidir.
    Saygı ve sevgilerimle....
    Comfirmation Bias

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    tamam bugun biraz daha iyiyim.hersey icin cok saolun motorcu dostlarim.
    aksam galiba biraz sacmaladim .beni cektiginiz icin tesekkurler.
    yolunuzda acik olsun farinizda
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    tamam bugun biraz daha iyiyim.hersey icin cok saolun motorcu dostlarim.
    aksam galiba biraz sacmaladim .beni cektiginiz icin tesekkurler.
    yolunuzda acik olsun farinizda
    Ha şöyle bak geçiciymiş.Hayat bu, herşeye rağmen yaşamaya değer.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    HeLaL SANA Smirnouf... Adının hakkını weriosun walla...

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim sorunlarım büyük diyorsan sana bi reçete söylüyeyim ister uygula ister uygulama orasına karışamam eger huzura kavuşmak istiyorsan ALLAH yoluna git namaz kılıyor musun bilmiyorum ama kılmıyorsan namaza başla yeminle söylüyorum bu işe inançla başla abdest aldığın zaman bile huzura kavuşursun bizde böyle şeyler yaşadık ama tek kurtuluş yolu olarak allah yolunu gördük bak dene ama inan herşey yoluna girer bu benim kendi çözüm yolum en kralının reçetesi beni bağlamaz ben inandığım gibi yaşarım kimse sana zorla birşey yaptıramaz kendin istersin kendin yaparsın bide diyosun ki tanrı kızar bu ne biçim söz?onuda anlamıyorum benim allah anlayışıma ters neyse inşl allah seninle beraber tüm ümmeti muhammeti ıslah eder bizlere yol gösterir.içinde benim nefsimide en başta ıslah eder!
    [ ELAZIĞ-MT ]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @Kraljames ...

Namaz kılmakla sorunler gerçekten halloluyo mu..

Eğer öleysee ben de kılmayı öğreniim ...

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    yaşın kaç bilmiorum ama kaç olursa olsun kendi kendine en olgun düşüncelerini, en doru kararlarını sun, kendine kendini ne kadar güçlü ve dirençli bi insan olduunu göster! ölün hiçbişey deil, güçsüz olduunu kabullendikçe, bu düşüncelere yanildikçe hep en kötüsünü yaşar kendince en kötülerine layık olduunu düşünürsün. boşveeer hayat emin ol ki güzel her ne olursa yaşanırsa yaşansın! ben buyum ve daha iisi olucam, daha iisini yaşıcam de yenilme... her saniye yeni bişey yaşamaya hazır ol, bu ii veya kötü ama bilki kötüsüde seni güçlendirir iyiside. eer herkes yenildiinde ki herkes an an yanilgiler yaşamıştır inan dünya nüfusu "0" a yakın olurdu. hemen yenilme be kardeşim
    ???

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hayata ne gözle baktığımıza bağlı yaşadıklarımız.
    dünyayı bir keyif mekanı olarak görmeye çalışırsak hepten ümitsizliğe düşeceğimiz apaçıktır çünkü bir okadar belki daha fazla acı veren şeyle karşılaşacağız bu hayatta.
    eninde sonunda bitecek olan dünya hayatının zorluğuna, başımıza gelen sıkıntılara sabredip vazifemizi güzelce yaparsak dünya gibi fani olmayan ahiret aleminde hertürlü rahatlık ve güzelliğe kavuşacağız. ki bu gözle bakmayı öğrendiğimizde korktuğumuz veya canımız sıkan o şeylerin pek te ürkütücü olmadığını da anlarız.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tigermbz ve Ruhendoğrubedenenyanlış ;

2 arkaddaşımıza da katılıyorum ... Tigermbz çok haklıısın
    Ruhendoğrubedenenyanlış sen daha da haklısın

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    mesele o degil iste.mesele problemlerin ardi ardina gelmesi ve benim bunlari kaldiramam.bugun iyiyim yazdim ve o yazimdan 1 saat sonra bir aci gercek daha ogrendim.sizlerden birinin duymasi halinde cinayet isleyebilecegi bi sebep.yine bi kardes dedigim bir dosttan tokat.iste benim problemim bu.artik beni asiyo.bende bilirim hayat zevkle bakmasini.bende bilirim .iktir et demesini.bu sayede ben cok kotu durumlardan da yirttim ama bu kadar ardi ardina sorunlar gelmiyodu.simdi artik her bir kisi ile konusurken acaba ne duycam acaba ne ogrencem korkusuyla yasiyom artik.ailemden vatanimdan uzakim ve derdimi anlatcak bir kisi var sadece.iste problem bu

Motosikleti
    Seyhan 125
    mesele o degil iste.mesele problemlerin ardi ardina gelmesi ve benim bunlari kaldiramam.bugun iyiyim yazdim ve o yazimdan 1 saat sonra bir aci gercek daha ogrendim.sizlerden birinin duymasi halinde cinayet isleyebilecegi bi sebep.yine bi kardes dedigim bir dosttan tokat.iste benim problemim bu.artik beni asiyo.bende bilirim hayat zevkle bakmasini.bende bilirim .iktir et demesini.bu sayede ben cok kotu durumlardan da yirttim ama bu kadar ardi ardina sorunlar gelmiyodu.simdi artik her bir kisi ile konusurken acaba ne duycam acaba ne ogrencem korkusuyla yasiyom artik.ailemden vatanimdan uzakim ve derdimi anlatcak bir kisi var sadece.iste problem bu
    burya yazsan baştan yardımcı olurduk bakma dalgacıdırlar ama
    ne intiharı msni at kmden ben dinlerim sıkıntını dayakis teme

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    char kasıyordun knightde ne oldu bıraktınmı yoksa o oyunu oynarken ne sorun ne dert kalır hayattan soyutlanırsın bir anda

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    tanrı kimseye kaldıramayacağından fazla yük yüklemez bi tv programında duymuşdum neydiii...sırlar klidimi kapısımı anahdarımı ney öle bişey işde sonuç...
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler