Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bu hayat artik bana fazla

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Bilmiyorum acaba konuyu dogru yeremi actim yoksa hic acmamalimiydim ama neyse artik bu hayati kaldiramiyorum.tanri insanlari sinar ama bana daha fazlasini yapiyo.artik hayat karsisinda pes ettim.kendi ellerime kelepceyi kendim vurdum ve artik sadece olumu beklemek kaldi.bu hayat beni yendi .artik intiharlarin nasil oldugunu cok iyi biliyorum,o psikoloji,o batis halleri. gecirdigim sinir krizleri.tek dusunebildiginiz olum.o kabus aksami 3 defa olumu dusundum ama kendimi olduremezdim sonra tanri bana kizabilirdi.kendimi sokaklara attim birinin canimi almasi icin ama kimse canimi almaya calismadi.su an biraz daha iyiyim ama birdahaki sinir krizimde haberimi burda okursunuz.
    Eskiden hayallerimi gerceklestirmek icin yasardim,artik sadece olmek icin yasiyorum...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    atlamassan adam değilsin

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    kardes sen naapmışsın ya
    olmazki böyle seni böyle düşüncelere itenin ne olduğunu bilmiyorum ama sonuçta çözülmeyecek dert yoktur
    her insan bazen bu takım ümitsizliklere kapılabilir ama herşey bittikten sonra gülüp geçerler bunlara...
    Bacoman

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kardes haklisin ama artik benim icin galiba yolun sonu.bunlar kolay atlatilacak sorunlar degil.bilseydiniz eminim sizde bana katilirdiniz.umarim kendime veya baskasina zarar vermeden kendimi toplarim yoksa ......
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    gelip geçici bunlar,,,

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben ce de by_shadow...

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    gençlik çağlarında hemen hemen herkezin aklından böyle şeyler geçmiştir

birzamanalr bende murat kekillinin buakşam ölürüm şarkısını dinleyip intahar etmeyi düşünüyordum nekadar komik değilmi..
    Bacoman

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Her zaman herkesin sorunu olabilir. Pes edersen zaten kaybedersin. Sorunları analiz et ve üstüne git. Bizde yaşadık sorunlar ve halada yaşıyoruz. Sanıyormusun herkes çok mutlu. Her insanın bir derdi var. Sorunları atlatmaya bak. Hayatta olmak çok güzel birşey. Allah'ın yarattığı güzellikleri görmeyi dene. İşte o zaman sorunların ne kadar değersiz ve küçük olduğunu göreceksin.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

musti burda bari dalga gecme.Umarım dalga gecmek için açmamıssındır topiği.Eger boyle bişe dusunuyosan aklından cıkar derim bu guzelim dunyada yasmak varken olup napcan.Kadınlar,motosiklet,bira... bunları bırakıp gıtme derim

sanırm ergenlik donmeine girdin.Gelir gecer

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hepiniz cok iyi yazmisiniz ama mesele problemlerin ardi ardina binmesi.oncedende problemler vardi ama bi sekilde atlatiyodum.o dalgali denizlerden cok gectim ben.yasim 21 ama inanin 35 yasinda bi insanin yasadiklarini yasadim,gordum gecirdim.ama artik olmuyo.artik kaldiramiyorum

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musti burda bari dalga gecme.Umarım dalga gecmek için açmamıssındır topiği.Eger boyle bişe dusunuyosan aklından cıkar derim bu guzelim dunyada yasmak varken olup napcan.Kadınlar,motosiklet,bira... bunları bırakıp gıtme derim

sanırm ergenlik donmeine girdin.Gelir gecer
    dalga geçmedim ağzımı bozmadığıma şükredin

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hayir alkolden artik nefret ediyorum.cunku gurbette kardesim dedigim insanlar bana alkollu iken cok yanlis seyler soylediler,kaldirilamayacak sozler.bu 1 degil 2 degildi artik sayisini sayamiyordum.ve en son damla bardagi tasirdi su an bu haldeyim.
    eskiden bende icerdim hemde deliler gibi.ruslarla beraber vodka masasina oturdugumuzda hepsini oldurerek evlerine gonderirdik.ama inandigim degerler adina tanriya yemin ettim,bundan sonra alkol yok.size kullanmayin demeycem ama en azindan sinirini bilin kardeslerim...

mustafa kardesim nie agzini bozcakmisin cok merak ettim $ov yaptigimimi dusunuyosun ???

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayat çok güzel...yaşamaya değer...lanet bir düzenin içindeyiz sadece...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @smirnouf

Adın bile wotka adını andırıyoo ...

En iisi su an benim yaptığım şeyy : İÇMEKKKK ...

Belki unuturum die içiorm ama daha çok içime dert oluyo allahsız ...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kardes icmene kimse karisamaz,bu senin hayatin ama dikkat et sinir asma yoksa kendine ve dostlarina yanlis seyler yaparsin.
    Ayrica alkol hicbiseyi unutturmuyo.sadece 2 saatlik bi rahatlama ve o 2 saatlik rahatlama sonrasi daha fazla aci

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Altın vuruş yap, denemeden gitme

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    walla kardeşim ben zaten 4 kesz alkol komasına girdim.. sorun yok yanii alışığım ..
    adım : iDaM MC PSiKoo ...

Ama doğru sölüosn;her gün unutmak iiçin içerim; daha fazla hatrlarım ...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaş namaza başla eger doğru yolu bulmazsan adam değilim yok müslüman değilim diyosan o zamanda sen adam değilsin!
    Müslüman olup da adam olmamak da başarı

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bi dakka yaww bu isin icinede lutfen din karistirmayin !!!musluman degilsem adam degilmiyim,yani bi hristiyan adam degilmi.Unutma her din Tanri tarafindan gonderilmistir !!!
    Lutfen bi daha din konusunda bi sey yazmayin bunlar en hassa oldugum konular !!!!!!!!!!!!!!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    öyle bir hayat yaşıyorum ki,
    cenneti de gördüm, cehennemi de,
    öyle bir aşk yaşadım ki,
    tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de
    bazıları seyrederken hayatı en önden,
    kendime bir sahne buldum oynadım.
    öyle bir rol vermişler ki,
    okudum okudum anlamadım.
    kendi kendime konuştum bazen evimde,
    hem kızdım hem güldüm halime.
    sonra dedim ki;
    söz ver kendine,
    denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin
    sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin
    uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin
    korkak yaşıyorsan,
    yalnızca hayatı yaşarsın.
    öyle bir hayat yaşadım ki,
    son yolcuları erken tanıdım.
    öyle çok değerliymiş ki zaman
    hep acele etmem bundan
    anladım...

NİETSZCHE

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler