Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Köfteci koordinatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekle benide konvoya Tommy ;)
    Benim motorun haberi geldi servisten, bütün parçalar gelmiş, montaja başlamış, 3-4 güne biter dedi. Bu haftasonu seçim var zaten ama sonraki cumartesi gidip teslim alırım umarım. Servis bana uzak olunca gidip bakamıyorum da ne durumda diye ama yetkili servis ne de olsa emin ellerdedir herhalde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ekle benide konvoya Tommy ;)
    Valla köfteler ve rota güzeldi. Yapalım en kısa sürede.
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun haberi geldi servisten, bütün parçalar gelmiş, montaja başlamış, 3-4 güne biter dedi. Bu haftasonu seçim var zaten ama sonraki cumartesi gidip teslim alırım umarım. Servis bana uzak olunca gidip bakamıyorum da ne durumda diye ama yetkili servis ne de olsa emin ellerdedir herhalde.
    Haydi bakalım motor çıksında şu Uçmakdere'ye Motosiklet.net çıkarması yapalım ;)
    espresso ve ahmetk. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Uçmakdere'ye konvoy yapacağız gibi duruyor ki en korktuğum şey.
    espresso ve ahmetk. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçmakdere'ye konvoy yapacağız gibi duruyor ki en korktuğum şey.
    sakin gideriz, peşinizde scooter olacak, çok yardırmazsınız artık beni aynadan kaybetmemek için.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin gideriz, peşinizde scooter olacak, çok yardırmazsınız artık beni aynadan kaybetmemek için.
    Helgayı bu hafta iyice parmakladım :D yağları değiştim , orj difransiyel rulmanı buldum değiştim kaymak gibi oldu , marş motoru geçenlerde enayilik yapmıştı dişlisini revizyon ettim burçlarını özel malzemeden yaptırdım , motoru hiç kullanamadım kusura bakmayın Uçmakdere'de uçarım ben :D
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Helgayı bu hafta iyice parmakladım :D yağları değiştim , orj difransiyel rulmanı buldum değiştim kaymak gibi oldu , marş motoru geçenlerde enayilik yapmıştı dişlisini revizyon ettim burçlarını özel malzemeden yaptırdım , motoru hiç kullanamadım kusura bakmayın Uçmakdere'de uçarım ben :D
    Yine de dikkatli uç.

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    Valla topluca sürüş ne iyi olur.Geçerken beni de alın numaram kayıtlı sayın tommygun abim,bir gün önceden haber veriniz geliyozz diye
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Neden hep kofte ya ?

Kuzu sis,cop sis,kaburga dolmasi,tava falan neden yemiyonuz ya..,biraz da bunlari yazin :p

Acik soyliyim,disarda kofte kiymasina bence herseyi koyuyolar..hele bundan sonra off off.ama yukardakilerde hile olmaz,olamazzz.bence
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı C++ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden hep kofte ya ?

Kuzu sis,cop sis,kaburga dolmasi,tava falan neden yemiyonuz ya..,biraz da bunlari yazin :p

Acik soyliyim,disarda kofte kiymasina bence herseyi koyuyolar..hele bundan sonra off off.ama yukardakilerde hile olmaz,olamazzz.bence
    Çöp şiş için de ben gidiyorum ama sevdiğim mekanlar çok uzakta. Millete "benimle Aydın'a gel" diyemiyorum. Aydın Ortaklar çöp şişi hariç aynı lezzette güzel yerleri öğrenmek isterim. Köftenin güzelliği her yerde olması ve çok kazma bir restorana denk gelmedikçe her yerde lezzetli olması.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Neden hep kofte ya ?

Trakya'da çok güzle köfteciler var, yakınımızda bunlar var diye köfteciye gidiyoruz.
    Yoksa kuzu şiş, kaburga dolması tava falan olsa tabi ki gideriz.
    Mesela baharda trakya'da oğlak çevirme meşhurdur ama zamanı kaçtı gidemedim. Her zaman mevsimi olmayan en çok köfteci var bu yollarda.
    Keşan tarafında satır et de meşhur oralara da gitmek lazım, Edirne'ye gidip tava ciğeri yemek de lazım ama Kaan ciğer sevmiyor.
    Bana kalsa balıkesir taraflarında kokoreç çok iyiymiş diye duydum, kokoreç yemeye gideyip oralara derim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Valla hanım Bodrum'a gitsin ben yeşil sigortayı basarım, haftasonları komşuya geçer souvlaki, gyros ve bilimum deniz mahsulleri işine girerim. Her seferinde de 1l sert içki + ne kadar alabiliyorsam şarap kapar katma değeri artırırım. O kadar V Strom aldık, biraz kilometre yapsın...
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hanım Bodrum'a gitsin ben yeşil sigortayı basarım, haftasonları komşuya geçer souvlaki, gyros ve bilimum deniz mahsulleri işine girerim. Her seferinde de 1l sert içki + ne kadar alabiliyorsam şarap kapar katma değeri artırırım. O kadar V Strom aldık, biraz kilometre yapsın...

Cyan,siz buna mi gidiyosunuz ? Ahmetbey de birsuru kofteci var ama en populer bu.

https://g.co/kgs/YsbXnN

Yarin gidecem yarim kilo kofte yicem.ekmeksiz.

Bazi yorumlar can sikici :/ ne yapsam acaba

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cyan,siz buna mi gidiyosunuz ? Ahmetbey de birsuru kofteci var ama en populer bu.

Ben o mekanda 100 defa köfte yemişimdir. Gönül rahatlığıyla gidip yiyebilirsin.
    Cyan ve C++ bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

Doğrudur, Tommy teyit etmiş zaten. Buna sadece bir kere gitmek kısmet oldu. Köftesi acısı güzeldi.
    C++ bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    LGS bitti pazar günü hanımda kuzenlerinle buluşuyor.Yokmu hafta sonu pazar günü köfteci rotası.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil sigortayı basınca burayı da bir düşün: https://goo.gl/maps/q8nqaZJmhbdwXMrW6
    Bir çok arkadaşım gidip memnun kalmış lezzetinden, geçen haftasonu kuzenime de önerdim, o gitmişken akşam yemeğini orada yemiş, çok güzel hem de fiyatları uygundu diyor.

Benim hanım da yazın memlekete giderse yeşil sigorta mevzusuna beraber girebiliriz belki.
    15 günlük yeşil sigorta yaptırsam br haftasonu bulgaristan bir haftasonu yunanistan yapabiliriz belki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LGS bitti pazar günü hanımda kuzenlerinle buluşuyor.Yokmu hafta sonu pazar günü köfteci rotası.
    Haziran sonuna kadar ev halkı ile gezicem, okullar kapanıp da hanım çocuklarla memlekete gidince gelsin köfte rotaları, gelsin Cyan ile yunanistan ya da Bulgaristan rotaları.
    Cyan bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Mevcut vize varsa iyide şu an vize almak bayaaa zorlaştı diyorlar.%95 geri dönüyormuş başvurular.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcut vize varsa iyide şu an vize almak bayaaa zorlaştı diyorlar.%95 geri dönüyormuş başvurular.
    Bende de @espresso'da da vize derdi yok. Ama ben de öyle duydum, vize işleri zorlaşmış bayağı...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r

Hırbo senin oralarda yok mu ya köfteci ? Yakınsın, geleyim o taraflara.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)