Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Son Dakika : Chp'den 15 Vekil İyi Partiye Geçti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Aldığım duyuma göre CHP Koç ailesinden Sn.Ali KOÇ'a Cumhurbaşkanlığı için teklif götürmüş.
    Koç ailesi düşünmek için biraz süre istemiş.
    İnşallah kabul eder.
    hayırlısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Kılışdarı isterük..

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de bu CHP niye hep aynı şeyi yapıyor ? Zamanında AKP gurup kursun diye desteklediler, RTE hapisten çıksın diye kanun çıkardılar. Derdi ne bu partinin ya ?
    Her zaman olduğu gibi Türkiye'nin sırtını kamburlaştırma siyaseti izliyorlar, kendilerinin bir yerlere gelemeyeceğini anlayınca düşmanımın düşmanı benim dostumdur mantığıyla hareket ediyorlar...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    2011:

2013:

2016:

2018:

performansta dalgalanma görüyorum. arzu abla'ya bi soralım bakalım gizli projelerden ne var bu sene?

soran olursa yerli ve milliyiz dersiniz. hatta cehape pkk dersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Hah unuttuk bir de tabi yerli ve milli altay tanki da vardi.

Bu projeyi 13 yıldır geliştiren, test aracını üreten ve kabul alan, seri üretim için herşeyi hazır olan koç grubuna vermeyip sırf yandaş olduğu için bmc ye vermek çok yerli ve milli bir hareket.

Hatta o kadar yerli ve milli bir hareket ki bu bmc paletli araç üretim tecrübesi olmadığı için kendine alman ortak buluyor. Böylece daha dün nazi dediğiniz almanlar bizim milli tank için ortağımız oluyor. Sebep? Cunku bmc yandaş, koç değil. Yandaslik demek rant demek.

Ama üzülmeyin iki afiş ile yerli ve milli olur biter.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Bence çok iyi siyasetçiler, utanma ve ar damarları yok, kıvırmakta üstlerine yok, bide utanmadan kılışdaroğlu teröristlerle kol kola derler, ayrıca göya müslümanlar ki kesinlikle inanmıyorum herhangi bir dine inandıklarına, 50 yıl bekleyip göreceğiz kimin ne olduğunu

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, Mann Adası belgeleri savcılığa da verildi, gerçi ortada suç olmayabilir, o ayrı konu. Ama suç olmasa da cumhurbaşkanımızın demeci var, öyle bir şey belgelenirse istifa edeceğine dair. Sonuçta, belgelerin gerçek olması olayın doğruluğu için yeterli, ortada suç olmasına gerek yok.
    Şundan diyorum, arkadaşınız sizinle iddiaya girdi, dilinizi burnuna değdirdiğinizi kanıtlarsanız size yemek ısmarlamak üzere. Şimdi dilinizi burnunuza değdirseniz de suç değil, değdirmeseniz de. Ve siz de dilinizi burnunuza değdirdiğinizi gösterdiniz. Arkadaşınız da yemek ısmarlamadı. Bu suç mu? Bu da değil. Peki ne olur? Arkadaşınızın sözüne güvenmezsiniz bir daha, değil mi?
    Öyle bir şey belgelenirse ucu açık biraz, tam olarak dediği buysa. Chp genel başkanı belgeleri açıklarken hükmü vermişti. Suç vardı ortada.
    Mahkeme suç yok demiş. (Süreci takip etmedim) şimdi bahsedilen şey belgelerin doğru olup olmadığıysa haklısınız, suç durumunun ispatı için söylenilen bir sözse durum farklı.

Bir de siyasilerin laflarına değil, yaptıklarına bakmak lazım. Chp genel başkanı da seçimi kaybedince istifa ediyordu mesela Ama yapılan işin bir adı var; Politika
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    [QUOTE=_Hah unuttuk bir de tabi yerli ve milli altay tanki da vardi.

Bu projeyi 13 yıldır geliştiren, test aracını üreten ve kabul alan, seri üretim için herşeyi hazır olan koç grubuna vermeyip sırf yandaş olduğu için bmc ye vermek çok yerli ve milli bir hareket.

Hatta o kadar yerli ve milli bir hareket ki bu bmc paletli araç üretim tecrübesi olmadığı için kendine alman ortak buluyor. Böylece daha dün nazi dediğiniz almanlar bizim milli tank için ortağımız oluyor. Sebep? Cunku bmc yandaş, koç değil. Yandaslik demek rant demek.
    [/QUOTE]
    BMC = British Motor Company değil mi yahu, ben mi yanlış biliyorum ??

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir şey belgelenirse ucu açık biraz, tam olarak dediği buysa. Chp genel başkanı belgeleri açıklarken hükmü vermişti. Suç vardı ortada.
    Mahkeme suç yok demiş. (Süreci takip etmedim) şimdi bahsedilen şey belgelerin doğru olup olmadığıysa haklısınız, suç durumunun ispatı için söylenilen bir sözse durum farklı.

Bir de siyasilerin laflarına değil, yaptıklarına bakmak lazım. Chp genel başkanı da seçimi kaybedince istifa ediyordu mesela Ama yapılan işin bir adı var; Politika
    zaten kılıçdaroğlu belgelerden bahsetmiyordu ki, belgelerin yasallığı önemli değil, önemli olan ne sattılarda para kazandılar? sattıkları şeyi zamanında nasıl satın aldılar? sattılar da niye man adasına gönderdiler parayı?

yani mevzuların yasallığını bırakın çünkü millet isteği doğrultusunda kanun çıkarıyor artık. bizim dönen dolaplara odaklanmamız lazım.

şimdi kanunen bir bahçeli ev sahibinin bahçesindeki meyve ağacından göz hakkı olarak 5 tane meyve yemek yasal olsa milletin bahçesinde meyve ağaçlarında meyve kalmaz dimi? ama bu kanunda var diye biz buna "suç değil" gözüyle bakamayız.

bunu demek istedim ben, yani yasal olup olmaması artık pek önemli değil çünkü yetişkin insanlar olarak neyin suç olup olmadığını bilebiliyoruz dimi? yani bu son cümlemi okuyan insanlar artık ülkemizin kanunlarını önemsemediğimi düşünür ve aslında önemsemiyorum çünkü kanunları kendileri için koyuyorlar.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    fatih.met, kanunlar zenginin malını fakirden korumak için vardır.

Televizyonda görebildiğin herkesin çok parası var. Sokakta gezen adam; etkileyici konuşmalar yapıyor, çok zeki diye ne milletvekili, ne bakan ne de başbakan olabilir. O mevkilere gelebilen herkesin geniş ve güçlü çevreleri vardır. Kendileri de güçlüdür.
    Geniş ve güçlü çevreye sahip olabilmek için ya çok paranın olması(Hoş para için de çevrenin önemi büyük) ya da o çevrenin içinde doğman - taşınman gerekir. Para kolay.
    Doğada nasıl bir besin piramidi varsa aynı piramit insan yaşantısında da vardır. Üçgenden kork aga

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMC = British Motor Company değil mi yahu, ben mi yanlış biliyorum ??
    bmc açılımı British Motor Corporation şu andaki sahibi şu adam:

ethem sancak'ın aşkının sebebi belli oluyor sanırım.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu arkadaş British mi olmuş ?

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    daha önceden mehmet emin karamehmet'in olan show tv ve bmc şirketlerine tmsf 5 yıl önce el koydu.

tesadüfen ikisi de bunun gibi yandaş işadamlarına gitti. kısmet işte..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Allah verdikçe veriyor işte.

Her neyse, @BatuhanK, dediğin doğru, Kılıçdaroğlu'nun da istifa etmesi gerekir, katılıyorum. Ama onda biraz daha fazla gri alan var, oraya sığınabiliyor. Mesela teknik olarak seçimi kaybetse de kendince oy oranım azalmadı diyebiliyor, sakat bir mantık ama minnacık da olsa tutunacak bir yeri var. Ama öte yandan Mann adası ile ilgili sayın cumhurbaşkanı, kendisi veya yakınlarından birinin yurtdışına para çıkardığı belgelenirse istifa edeceğini söylemişti. Belgelerdeki şirketler kime ait bilmiyorum, o kişiler yakınım değil derse o da sıyrılabilir.

Mann adasıyla ilgili benim edindiğim intiba şu: Olayın başında hiç suç konuşması yoktu. KK "Sen insanlara dövizlerini bozdurmalarını söylüyorsun ama yakınların dövizlerini Türkiye'de değil, yurtdışında biriktiriyor" gibi bir şey demişti. Yani olayın çıkışında suç falan yok, Sayın Cumurbaşkanının piyasaya döviz sunulması amacıyla yaptığı demece KK "Sen önce kendi çevrene bak" babında konuşmuştu. Sayın cumhurbaşkanı da öyle bir şey olmadığını, öyle bir şey ortaya çıkarsa istifa edeceğini söylemişti. Buraya kadar hiç suç yok. Zaten suç olsa istifa etmesi değil, o kişileri yargıya teslim etmesi gerekir.
    Sonuçta belgeler çıktı. Belgelerin sahteliği ispatlanamayınca iktidar cephesi olayda bir suç olmadığını dile getirdiler. Oysa kimse olayda suç var demiyordu en başından beri, parayı yurtdışında istifleme konusu. İktidar cephesi hedef şaşırtma yaptı yani. Tabii bu belgelerdeki büyük miktarlar nereden gelmiş, niye gelmiş, o KK-RTE iddiasının dışındadır ve o kısmı savcıların uzmanlık alanına girer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Arzu Parlak bunları ciddi ciddi mi söylüyor, hiciv mi yapıyor, anlayamadım.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Arzu parlak yerel bir gazeteci. Anaakim medyaya geçmek istiyor. Bunun için en uygun yolun gönüllü trolluk - yandaslik olduğunu düşünüyor. Bu yüzden siyasilerin hosuna gidecek şekilde bu tarz palavralarla halkı uyutmaya çalışıyor. Ileride bu çabalarının karşılığını para ve kariyer olarak almak istiyor.

Turkiye deki gazetecilik artık bu halde. Tvlerde gördüğümüz koca koca laflar eden yandaş gazetecilerin arzu dan farkı biraz daha zeki olmaları sadece. Ozleri ayni.

Halka alenen yalan şöyle, her türlü palavrayi salla, algı operasyonu yap. Gerçekleri sakla.

Karşılığında cebini doldur, dünyayı gez, programlar yap.

Allah verdikçe veriyor işte.

Her neyse, @BatuhanK, dediğin doğru, Kılıçdaroğlu'nun da istifa etmesi gerekir, katılıyorum. Ama onda biraz daha fazla gri alan var, oraya sığınabiliyor. Mesela teknik olarak seçimi kaybetse de kendince oy oranım azalmadı diyebiliyor, sakat bir mantık ama minnacık da olsa tutunacak bir yeri var. Ama öte yandan Mann adası ile ilgili sayın cumhurbaşkanı, kendisi veya yakınlarından birinin yurtdışına para çıkardığı belgelenirse istifa edeceğini söylemişti. Belgelerdeki şirketler kime ait bilmiyorum, o kişiler yakınım değil derse o da sıyrılabilir.

Mann adasıyla ilgili benim edindiğim intiba şu: Olayın başında hiç suç konuşması yoktu. KK "Sen insanlara dövizlerini bozdurmalarını söylüyorsun ama yakınların dövizlerini Türkiye'de değil, yurtdışında biriktiriyor" gibi bir şey demişti. Yani olayın çıkışında suç falan yok, Sayın Cumurbaşkanının piyasaya döviz sunulması amacıyla yaptığı demece KK "Sen önce kendi çevrene bak" babında konuşmuştu. Sayın cumhurbaşkanı da öyle bir şey olmadığını, öyle bir şey ortaya çıkarsa istifa edeceğini söylemişti. Buraya kadar hiç suç yok. Zaten suç olsa istifa etmesi değil, o kişileri yargıya teslim etmesi gerekir.
    Sonuçta belgeler çıktı. Belgelerin sahteliği ispatlanamayınca iktidar cephesi olayda bir suç olmadığını dile getirdiler. Oysa kimse olayda suç var demiyordu en başından beri, parayı yurtdışında istifleme konusu. İktidar cephesi hedef şaşırtma yaptı yani. Tabii bu belgelerdeki büyük miktarlar nereden gelmiş, niye gelmiş, o KK-RTE iddiasının dışındadır ve o kısmı savcıların uzmanlık alanına girer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Bu arada belirtmek isterim; transfer tarihleri hatırladığım kadarıyla (sabah bakmıştım) 2012-2011.döviz bozdurmaya daha yıllar var. Bir kenarda bekletilmiş zor zamanlar için
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    speederbike
    Farketmez ki transfer tarihi. Sonuçta para gitmiş mi? gitmiş. Sayın cumhurbaşkanı halka dövizlerinizi bozdurun derken (Sonuçta halk da o dövizleri 2010 veya daha öncesinde almış olabilir) yakınları yurda döviz sokmuş mu? Şimdi aklıma geldi, KK'ye en güzel cevap ne olurdu biliyor musunuz? Parayı çıkarmak suç değil ki demek falan değil, konu hiç o olmadı. Sayın cumhurbaşkanı çıkarırdı kriz döneminde o bankalardan Türkiye'ye getirilen dövizlerin belgelerini, derdi ki "İşte, yakınlarım zamanında çıkardı ama ne zaan ülkenin dövize ihtiyacı oldu, dövizleri yurda sokup TL'ye çevirdiler". İşte bu cevap kapı gibi cevap olurdu. Oldu mu öyle bir şey? Yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Arzu Parlak'ın dedikleri doğruysa o Konyalı bilim adamlarını vatandaşlıktan atmak gerekir. Madem 6 günde yapabiliyorlarmış, 16 yıldır niye beklemişler?
    _chaotic_ bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arzu parlak yerel bir gazeteci. Anaakim medyaya geçmek istiyor. Bunun için en uygun yolun gönüllü trolluk - yandaslik olduğunu düşünüyor. Bu yüzden siyasilerin hosuna gidecek şekilde bu tarz palavralarla halkı uyutmaya çalışıyor. Ileride bu çabalarının karşılığını para ve kariyer olarak almak istiyor.

Turkiye deki gazetecilik artık bu halde. Tvlerde gördüğümüz koca koca laflar eden yandaş gazetecilerin arzu dan farkı biraz daha zeki olmaları sadece. Ozleri ayni.

Halka alenen yalan şöyle, her türlü palavrayi salla, algı operasyonu yap. Gerçekleri sakla.

Karşılığında cebini doldur, dünyayı gez, programlar yap.
    Yigit Bulut da meshur gezi programi sayesinde basdanisman oldu...

Kullanisli insanlar odullendiriliyor...
    _chaotic_ bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Gördüğüm kadarıyla 15 vekilin öbür muhalif partiye geçmesi ak trollere aCCayip koymuş.. Yani apoyu serbest bıraksalar tık demezlerdi... Yüzlerce yalan dolanıyor, yok lozan, yok ismet paşa asker kaçağıydı, musulu bir fayton parasına sattılar filan..
    Yok doğrusunu da anlamaya dinlemeye niyetleri de yok alayının.. Kolay değil 20 sene beyin tecavüzüne maruz kalmışlar..

Motosikleti
    speederbike
    Niye koysun ki? AKParti seçmenin iradesinin sandığa eksiksiz yansımasını ister hep. Bkz. iki üç sandık kurulu savsaklayıp mühür basmadı diye oyların geçersiz sayılması içine sinmediği için mühürsüz oylar da sayılır hale geldi. Eeee? En az %5 oy potansiyeli olan bir partinin seçime girmesini niye istemesin ki? Asıl seçime giremese çok sinirlenirlerdi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)