Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Son Dakika : Chp'den 15 Vekil İyi Partiye Geçti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şu hint dizisi yüzünden kimi zaman kanal 7 de takıldığım oluyor ve bu şekilde çok haber izledim yani her gün olmasa da çoğu gün bakıyorum diyebilirim. kanal 7 yandaş medyadır ben bunu anladım, muhalefetleri aşırı derecede en ufak zırnık kadar şeye bile eleştirirken iktidardan birini bir kez mi eleştirmez?

yahu numunelik bir kere tayyip erdoğanı eleştirin 1 kere ya 1 kere! ayıp olmasın 1 tane eleştiri yapın haber muhabirleri olarak ne olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu hint dizisi yüzünden kimi zaman kanal 7 de takıldığım oluyor ve bu şekilde çok haber izledim yani her gün olmasa da çoğu gün bakıyorum diyebilirim. kanal 7 yandaş medyadır ben bunu anladım, muhalefetleri aşırı derecede en ufak zırnık kadar şeye bile eleştirirken iktidardan birini bir kez mi eleştirmez?

yahu numunelik bir kere tayyip erdoğanı eleştirin 1 kere ya 1 kere! ayıp olmasın 1 tane eleştiri yapın haber muhabirleri olarak ne olur?
    Düşündüğün şeye bak. Niye eleştirsin ki? Yandaş işte.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    seçimler olsa da rahatlasak dimi

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    seçimler olsa da rahatlasak dimi
    Seçimden sonra cok guzel rahatlıcaz merak etme. Ekonomi bizi acayip rahatlatacak. Hoplaya zıplaya rahatlatacak hem de

Motosikleti
    cıks
    Uzun yıllarca araştırılmış, proje adamlar...uzun ve ekibi...Dış güçler, dış mihraklar diyoruz ya...Bunun için çok ciddi araştırma yapıp Türk milletinin yumuşak karnını bulmuş ve bu proje adamlarını iş başına getirmişler. Anti proje uygulayabilecek bir adam çıkacak birgün işallah.
    Hdp ye çok giydirme olmuş, kendim hdpli ve Kürt değilim belirteyim, 1000 yıldır bu topraklarda at koşturmuş,töre miz birbirine düğünlerimiz birbirine karışmış da son 30 40 yılda olanlar mı gözünüze batmakta... kendi bayrak siyaseti yapan kafatascı siyasilerimize bakarsanız daha alasını yapanlar var, ama ne zaman seçim olsun hemen bi Hdp tu kaka,biraz eğitimli bir halk olsaydı bu vatanın kendi evlatlarını baş tacı eminim ederdi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yıllarca araştırılmış, proje adamlar...uzun ve ekibi...Dış güçler, dış mihraklar diyoruz ya...Bunun için çok ciddi araştırma yapıp Türk milletinin yumuşak karnını bulmuş ve bu proje adamlarını iş başına getirmişler. Anti proje uygulayabilecek bir adam çıkacak birgün işallah.
    Hdp ye çok giydirme olmuş, kendim hdpli ve Kürt değilim belirteyim, 1000 yıldır bu topraklarda at koşturmuş,töre miz birbirine düğünlerimiz birbirine karışmış da son 30 40 yılda olanlar mı gözünüze batmakta... kendi bayrak siyaseti yapan kafatascı siyasilerimize bakarsanız daha alasını yapanlar var, ama ne zaman seçim olsun hemen bi Hdp tu kaka,biraz eğitimli bir halk olsaydı bu vatanın kendi evlatlarını baş tacı eminim ederdi.
    Hpd demek kürt demek değildir. Irkçılığın bu topraklarda hatta Dünya üstünde yeri olmamalı.
    Hdp li belediyelerin hendek kazıldığı zamanlarda ve öncesinde teröriatlere nasıl yardımcı olduklarını, belediye araçları ile nasıl mühimmat taşıdıklarını herkes biliyor artık. Sırtını ypgye yaslayanların(afrinde türk ordusu tarafından imha edilen ypg) devlete baş kaldıranların partisidir benim gözümde hdp
    bursalıali bunu beğendi.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    doğru söyleyeni yedi köyden kovalarlar hazır olun,

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçimden sonra cok guzel rahatlıcaz merak etme. Ekonomi bizi acayip rahatlatacak. Hoplaya zıplaya rahatlatacak hem de
    motosiklet.net kapanır mı?

motosiklet.net kapanır mı?
    Kadınlar araba bile kullanamayacakmış. Trafikte rahat edeceğiz
    Az silindir, çok iş

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınlar araba bile kullanamayacakmış. Trafikte rahat edeceğiz
    Aracına benzin koyabilirseniz evet edeceksiniz

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aracına benzin koyabilirseniz evet edeceksiniz
    Bırak hocam dalga gecsinler. Seçimden sonra ekonomik çöküş saklanamaz hale gelip de enflasyon ve doviz firlayinca görecekler.

O zaman üstünde halay çektiğiniz köprüleri yersiniz. O günler yakın çünkü.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben ona gerçekleri görmeye ve anlamaya hazırlanma süreci diyorum. Gerçekler uzun süredir ortada ama insanlar görmek ve dinlemek için yeterince hazır değil. Ne kutsalı ne de prensipleri olan sonradan görme yolsuzlar tarafından yönetilen ülkeden refah beklenmeyeceği belli bir şey, ama bazı temel şeyleri bizzat yaşayarak öğrenmek gerekiyor belli ki...
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ona gerçekleri görmeye ve anlamaya hazırlanma süreci diyorum. Gerçekler uzun süredir ortada ama insanlar görmek ve dinlemek için yeterince hazır değil. Ne kutsalı ne de prensipleri olan sonradan görme yolsuzlar tarafından yönetilen ülkeden refah beklenmeyeceği belli bir şey, ama bazı temel şeyleri bizzat yaşayarak öğrenmek gerekiyor belli ki...
    gerçekleri göreceklerini sanmıyorum. destekledikleri sürecin sonunda geldiğimiz halde diyecekler ki: "dünya bizimle uğraşıyor. hep dış mihraklar yüzünden". çöken ekonomiyi dış ülkelere, biten adaleti fetöye, mahvolan eğitim sistemini ve bozulan ahlakı laik düzene bağlayacaklar. kendilerinden başka her şeyi ve herkesi suçlayacaklar.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    gerçekleri göreceklerini sanmıyorum. destekledikleri sürecin sonunda geldiğimiz halde diyecekler ki: "dünya bizimle uğraşıyor. hep dış mihraklar yüzünden". çöken ekonomiyi dış ülkelere, biten adaleti fetöye, mahvolan eğitim sistemini ve bozulan ahlakı laik düzene bağlayacaklar. kendilerinden başka her şeyi ve herkesi suçlayacaklar.
    Tüm bu sayılan sebeplerin fasulye olduğu çoktan belli ama herkes sakalına baktığından umursamıyor, hatta "oh oh ne güzel" diye çalıp söylüyordu. Ama işler sarpa sarınca, açık söyleyeyim, alım gücü üçte birine inince, "iyi güzel söylüyon da giren çıkan bize oluyor" demeye başlar duyarlı insanımız... Lafla peynir gemisi yürümez çünkü.
    _chaotic_ bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Hpd demek kürt demek değildir. Irkçılığın bu topraklarda hatta Dünya üstünde yeri olmamalı.
    Hdp li belediyelerin hendek kazıldığı zamanlarda ve öncesinde teröriatlere nasıl yardımcı olduklarını, belediye araçları ile nasıl mühimmat taşıdıklarını herkes biliyor artık. Sırtını ypgye yaslayanların(afrinde türk ordusu tarafından imha edilen ypg) devlete baş kaldıranların partisidir benim gözümde hdp
    Kamyon kamyon mühimmatın Sur’a sokulmasına izin verenler en az o teröristler kadar teröristtir
    diyebilirmisin Batuhan
    Metehan07-70 ve potasyum bunu beğendiler.

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyon kamyon mühimmatın Sur’a sokulmasına izin verenler en az o teröristler kadar teröristtir
    diyebilirmisin Batuhan
    Konu çözüm sürecine geliyor... Bayrağımızı indirmek için bayrak direklerine tırmananlara dokunulmadığı(alnının ortasından vurulmalı) o berbat dönemin savunulacak bir tarafı yok

Peki siz aynı hdp ile, kirli çamaşırları ortaya çıkan hdp ile bugün ittifak edenlere bir şey diyor musunuz?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bırak hocam dalga gecsinler. Seçimden sonra ekonomik çöküş saklanamaz hale gelip de enflasyon ve doviz firlayinca görecekler.

O zaman üstünde halay çektiğiniz köprüleri yersiniz. O günler yakın çünkü.
    Ekonomimi kaldı ki çöksün. Gerçi dibin dibi var derler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Konu çözüm sürecine geliyor... Bayrağımızı indirmek için bayrak direklerine tırmananlara dokunulmadığı(alnının ortasından vurulmalı) o berbat dönemin savunulacak bir tarafı yok

Peki siz aynı hdp ile, kirli çamaşırları ortaya çıkan hdp ile bugün ittifak edenlere bir şey diyor musunuz?
    Çok merak ediyorum 2007, 2008 yıllarında Ergenekon destanımızı terör adı yapıp TSK bünyesindeki subaylarımızı içeri tıkarken ve tıkıldıktan sonra geçen 6-7 sene boyunca hiç ses çıkardınız mı? Yoksa evet evet bu şerefsizler camiye cuma namazı sırasında bomba atacakmış iyi olmuş mu dediniz? Yine aynı sene içerisin de güneydoğu sınırımızdan pkk'lıları barış elçisi diye soktuklarında ve Abdullah Öcalan denilen soysuzun emirleri uygulanırken hiç içiniz cız etti mi?

Sürekli milli değerlerden bahsediyorsunuz yoksa ekonomiyi de soracağım.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF150

Kardeşim hiç bir parti savunucusu değilim ben Mustafa Kemal Atatürk’çüyüm.
    Her kim onun ilkeleri doğrultusuda hedef koyarsa onun arkasındayım.

Teröristlerle işbirliği yapan kişi ve kurumların teröristlerden farkı yoktur net.
    Buna habur rezaleti, Sur’a kamyon kamyon mühimmat sokulmasına izin verenlerde dahil.
    Metehan07-70 ve potasyum bunu beğendiler.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekonomimi kaldı ki çöksün. Gerçi dibin dibi var derler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Çok merak ediyorum 2007, 2008 yıllarında Ergenekon destanımızı terör adı yapıp TSK bünyesindeki subaylarımızı içeri tıkarken ve tıkıldıktan sonra geçen 6-7 sene boyunca hiç ses çıkardınız mı? Yoksa evet evet bu şerefsizler camiye cuma namazı sırasında bomba atacakmış iyi olmuş mu dediniz? Yine aynı sene içerisin de güneydoğu sınırımızdan pkk'lıları barış elçisi diye soktuklarında ve Abdullah Öcalan denilen soysuzun emirleri uygulanırken hiç içiniz cız etti mi?

Sürekli milli değerlerden bahsediyorsunuz yoksa ekonomiyi de soracağım.
    Cız etti ve ses çıkardım. Şimdi ne yapacağız?
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    CBF150
    Cız etti ve ses çıkardım. Şimdi ne yapacağız?
    Dile getir
    Unutma
    Unutturma
    Neden yapıldığını araştır.
    Kimlerin işine yaradığını araştır.
    Kimler ne için destek oldu araştır.
    Adalet önünde hesap vermeleri için HESAP SOR.
    potasyum bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)