Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ülkemiz pwp server değil..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlığı okuyunca bu ne la diyebilirsiniz hemen açıklıyayım.
    Eskiden Metin 2 , knight online oynardım , oynayan bilir level atlaması para toplaması zordur ve bu oyunların pvp olarak tabir edilen serverleri çıktı level atlaması çok kolay para toplaması çok kolay 2 senede alacağın zırhı bakkalda satılıyor oluyor.
    Demem o ki ülkemize bakıyorum 250cc lik motorlar 25 bin TL deler yurt dışına bakıyorum kat ve kat uçuz adam 4 aylık maaşıyla 250cc lik motoru alıyor biz 2 sene para biriktirmek zorunda kalıyoruz.

Sonuç 😀
    Bana göre bazı ülkeler pwp server gibi para kazanması kolay itemler ucuz , bizim ülke orjinal server gibi zor 😂

Yazım hatalarımdan dolayı özür dilerim.
    frankestayn1 ve mombohunter bunu beğendiler.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    yabancı sw lere geçmek lazım en kısa sürede

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Biz ne napalım görev itemiyle level kasıyoruz
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    + sız ayı safrası alınır

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    😀😀 dolunay lazım

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    kule var mı beyler

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    şundan seneler önce artık kabus görür hale gelmiştim. rüyamda "keilan" kesiyordum. vur vur keilan ölmüyordu rüyamda. lüfersonda town yakınındaki bölgedeydim işte.

69 warrior hesap var almak isteyene. içinde para mara yok yan hesap 61 lvl buff priest ve 72 lvl rogue. yine bir kaç gb değerinde itemler vardır tabi piyasa ne durumda bilmem.

hiç unutmam +7 iron impac basıcaktım ama yanlışlıkla +1 iron impac bastım trina ile ve kaynar sular dökülmüştü başımdan aşağı. item basmaya giderken envanteri ayarlamazsak olacağı buydu. iron impac trina ile +2 yapmayı başardık işte.

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şundan seneler önce artık kabus görür hale gelmiştim. rüyamda "keilan" kesiyordum. vur vur keilan ölmüyordu rüyamda. lüfersonda town yakınındaki bölgedeydim işte.

69 warrior hesap var almak isteyene. içinde para mara yok yan hesap 61 lvl buff priest ve 72 lvl rogue. yine bir kaç gb değerinde itemler vardır tabi piyasa ne durumda bilmem.

hiç unutmam +7 iron impac basıcaktım ama yanlışlıkla +1 iron impac bastım trina ile ve kaynar sular dökülmüştü başımdan aşağı. item basmaya giderken envanteri ayarlamazsak olacağı buydu. iron impac trina ile +2 yapmayı başardık işte.
    Ahaha çok güldüm. O an ki ruh halini tahmin edebiliyorum.

Bu arada forumda bayağı knight önleme playeri varmış bi klan kurup başlasak mı? )

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Yeni server açılsa da az dalak söksek, dayaq samar xd yazıp flood atsak ne güzel olur. Çok canım sıkılıyor bu aralar.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Acil GM başlamalı pvp bulun

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayır bizdeki pazar açma muhabbetide sıkıntılı.Bu arada boyasız değişensiz item alınır.

LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    1 depoya 30 dan 75 e kasılır dodurgada :D

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Sis atma o...

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı okuyunca bu ne la diyebilirsiniz hemen açıklıyayım.
    Eskiden Metin 2 , knight online oynardım , oynayan bilir level atlaması para toplaması zordur ve bu oyunların pvp olarak tabir edilen serverleri çıktı level atlaması çok kolay para toplaması çok kolay 2 senede alacağın zırhı bakkalda satılıyor oluyor.
    Demem o ki ülkemize bakıyorum 250cc lik motorlar 25 bin TL deler yurt dışına bakıyorum kat ve kat uçuz adam 4 aylık maaşıyla 250cc lik motoru alıyor biz 2 sene para biriktirmek zorunda kalıyoruz.

Sonuç ��
    Bana göre bazı ülkeler pwp server gibi para kazanması kolay itemler ucuz , bizim ülke orjinal server gibi zor ��

Yazım hatalarımdan dolayı özür dilerim.
    Biz PVP Server sevmeyen taraftayız ülke olarak ama benim PVP geçmem lazım, Türkiyenin USKO’su full paraya dönmüş parasız item kasılmaz en iyisi YURT dışında PVP Server girecez sınırsız WAR PRE veriyorlar karlı oluruz.

O değilde nerde eski KO yok şuan full para dönüyor presiz kutulardan bişey çıkmıyor, myko desen 2aya user yok cz’de (yeni sağlam sw açılırsa daha da erken) artık tadı yok arada PVP serverde mage pt yapıoz town basıyoz 1-2 saate 50k np (en son yazın oynadık).

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı xepenias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha çok güldüm. O an ki ruh halini tahmin edebiliyorum.

Bu arada forumda bayağı knight önleme playeri varmış bi klan kurup başlasak mı? )
    darkorbit, world of tanks, clash of clans, travian, counter strike 1.6, cod 2 multi. ömrümü tüketen başka nice oyunlar daha. işimiz gücümüz oyun oynamak. şu anda "worl of tanks" oynuyorum ama 1 haftadır ara verdim sıkıldım biraz.

knight online ve darkorbit artık geri dönülemeyecek kadar paraya bağladı işi ve bende zaten hamallık yapıp ticaret yapıyordum yani oyunda vs atmayı sevmiyordum pek.

genelde talia armor yapıp satardım ve bir ara item basma işine girdim ve son zamanlarda paso +5 çitin alıp +7 yapıp satıyordum ve en kazançlı işti benim için. kırmızı kutudan "dark vane" çıkardığımı da hatırlarım fakat unique item basma işi beni zarar ettirdi ve sadece çitin basıyordum.

oyunları emek vermekten ziyade paraya bağlıyorlar ve oyunlar bozuluyor kötü oluyor üzülüyorum. çok sevdiğim oyunları bırakmak zorunda kalıyorum.

Motosikleti
    Hornet 650
    1 sene boyunce gece gündüz slottan çıkma rogue kas, item bas, gece gündüz boss kovala sinirden deliye dön...

sonra bi bakmışsın çarın çalınmış tüm emeklerin boşa gitmiş, tabi o anda bırakmıştım.

Ama kardeşim bırakmadı, tam tersine aynı pc den 4 çar açabiliyordu,

çok kısa sürede bir çok item ve bir kaç tane çar kastı 70+ , biri banlansa diğeri çar çok.

serverın a....k...muştu tek pc den 3 mage 1 prest sokuyordu hepsi full itemli

Hepsi otomatik her türlü hack var

Tümm bosslar buna çalışıyordu saatlerini not alıyordu kesemediği boss yoktu,

Cz ye adam çıkartmıyordu, Karşı ırktan kolu yanan adamlar bunu kesmek için parti topluyordu.

Ama sonuç hüsran full Np kasıyordu bunlardan

Kasıp banlattığı çarın haddi hesabı yoktu tüm bunlara rağmen elindekilerin hepsini sattı ve kardaydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darkorbit, world of tanks, clash of clans, travian, counter strike 1.6, cod 2 multi. ömrümü tüketen başka nice oyunlar daha. işimiz gücümüz oyun oynamak. şu anda "worl of tanks" oynuyorum ama 1 haftadır ara verdim sıkıldım biraz.
    Wot bende oynuyorum Nickim, KngLeoric

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Demem o ki ülkemize bakıyorum 250cc lik motorlar 25 bin TL deler yurt dışına bakıyorum kat ve kat uçuz adam 4 aylık maaşıyla 250cc lik motoru alıyor
    naptin mudur, 4 maasa MT-09, Ducati Scrambler vb var sifir. 1,5 - 2 maas eder 250'lilikler ancak

O apostlari allah alsin

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    ���� dolunay lazım
    Senin fren fln patlamıştı noldu yaptırdınmı superboy’a devam mı ediyorsun merak ettim?

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    O zaman ben orijinal serveri bırakıyorum... Pwp mi pvp mi ne oraya gitmek istiyorum... :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)