Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

24 yaşındayım hiç sevgilim olmadı (benim gibi olan var mı ?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stavros abimiz efsane çalmış...

https://www.youtube.com/watch?v=ppwYpptFuGQ
    https://www.google.com.tr/search?q=h...an+var+m%C4%B1

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Kız arkadaşının olmaması;
    Şans,kısmet,gittiğin okullar,takıldığın ortamlar,tipin,giyinme tarzın... Uzarda uzar bu liste. Hiç olmadıysa elbet olur, olması için çok zorlayıp kendini rezil etme. Genelde kendiliğinden olur.

Orta 1'e giderken olmuştu ilk kız arkadaşım, benden 2 yaş büyüktü. Arkadaşımın kız arkadaşının arkadaşıydı,arkadaş arkadaşının manita yapıcısıdır zaten ( kibar olmaya çalıştım

Yanında kızlar varsa diğer kızların ilgisini daha çok çekersin.. Aynı anda 3 kızdan çıkma teklif almışlığım bile oldu, orta okulda aldığım çıkma teklifleri ciddi sayıdaydı.

Genelde başka sınıftan bir arkadaş gelip, ''bizim sınıfta şu kız,sana çıkma teklif ediyor '' şeklinde olurdu. İnan merak edip görmezdim bile,boşver derdim. O dönem aile içinde sıkıntılarım vardı,pek umurumda olmazdı.

Sonraa, duraksama devri mi desem bilmiyorum, o kadar ilgiden sonra bir boşluk oluverdi Bunalıma girdim, neden kız arkadaşım yok dedim yıllarca,sıkıntıdan sivilceler tavan yaptı,mayın tarlasına döndü yüzüm.

Şimdi yaşım 32, 9 yıllık beraberlikten sonra evlendim. Mutluyum,mutluyuz..
    Geçen yıllara bakınca, gülüyorum. Bazen de oha lan, 32 oldun, evlendin. Saçlarımın yanlarına aklar düştü diyorum Zaman çabuk geçiyor arkadaşım, boşver takma,sıkma.. Bin motoruna,zevkini çıkar hayatın..

Motosikleti
    Nc 750s dct
    24 yaşındayken 2 tane sevgilim ve 1 tane çaktığım vardı. Gençliginizin kıymetını bilin o yaşlar bi daha gelmez asosyal olmayın eğlenceli arkadaşlarınız olsun kız bulmak istiyorsanız arkadaş ortamızın çok olması lazım.

Halil Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş 24 ( Kafasını Daşla Eziyorum ) 1ay rahat ediyorum neydim askere gideceğim atanamadık bekliyoruz...

Beyfendiye karı gönderin

Şaka bir yana çekinceleri bırakıp en azından sosyal medyadan yürümeyi deneyebilirsin.(suyunu çıkarmadan, acele etmeden) Kadınları anlamanın yolu sevgili olmaktan geçiyor ve bazı yönleriyle bizden o kadar güçlüler ki. O yüzden ikili ilişkilerde her anlamda tecrübe çok önemli.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son yorumlar daha doğru, gittikçe daha doğruya gidiyor, tartıştıkça çözülecek bu gidişle. nerdeyse sevgili ihtiyacının ana temasına geldik bulmamız an meselesi ha gayret yiğitler

İLK BULDUĞUN KADINLA HEMEN EVLENMEYE KALKMA. Senin durumunda eğilim bu yönde oluyor.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı Medh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İLK BULDUĞUN KADINLA HEMEN EVLENMEYE KALKMA. Senin durumunda eğilim bu yönde oluyor.
    zaten kız bulma gibi bi ihtimalim yok.Hiç tanıdığım kız yok.Yakında işe giricem orasıda atölye gibi sanayi işleri yapılıyo ordada kadın yok.Zaten çok asosyal bir insanım.Bana uzak bu konular.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten kız bulma gibi bi ihtimalim yok.Hiç tanıdığım kız yok.Yakında işe giricem orasıda atölye gibi sanayi işleri yapılıyo ordada kadın yok.Zaten çok asosyal bir insanım.Bana uzak bu konular.
    Metilen ve crxforever bunu beğendiler.

Motosikleti
    olacak
    Boşver gaza gelme, harama el uzatma arkadaşın olsun kız falan yeter, sonra su akar yolunu bulur, evlenirsinde çoluk çocuk da olur, sonra gülersin şimdi ki durumuna.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bakın ne tavsiyelerde bulunmuş barkın babuş

Motosikleti
    gt250r
    Keşke benimde olmasaydı

tesisatogr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 Ace / Yuki YK-25 Triportör
    1. Henüz yaşın biraz erken. Birkaç sene sonra sen de hayretler edeceksin.
    2. Sevdiğin işte hırs yapmadan doğal bir kariyer yap.
    3. Boş ortamlara sakın gitme, boş insanlar bulursun. Gittiğin ortamların kendine has kültürü, dokusu ve adabı olsun.
    4. Sakın avcı gibi olma kız veya evlilik hedefine odaklanma birkaç sene SADECE kendine, zevklerine ve kültürüne odaklan.
    5. Merak etme yalnızca birkaç sene bekle. Doğal bir süreç içindesin.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı tesisatogr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. Boş ortamlara sakın gitme, boş insanlar bulursun. Gittiğin ortamların kendine has kültürü, dokusu ve adabı olsun.
    4. Sakın avcı gibi olma kız veya evlilik hedefine odaklanma birkaç sene SADECE kendine, zevklerine ve kültürüne odaklan.
    Sevdiğin iste hırs yapmadan doğal bir kariyer yap ne demek

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevdiğin iste hırs yapmadan doğal bir kariyer yap ne demek
    onu ben de anlamadım...

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı tesisatogr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle birşey olmayacak ona eminim.Nasıl geldiyse öyle gidecek.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

tesisatogr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 Ace / Yuki YK-25 Triportör
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu ben de anlamadım...
    Sana uygun olan bir iş + kariyer

Motosikleti
    Yohhh

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Hocam bak simdi.
    ilk kiz arkadasim ortaokulda iken oldu, artik ona da ne kadar sevgili denilebilirse. Cocukluk aski diyelim biz buna. Sonrasinda ise Alfabeden her harften sevgilim olmustur. Cok rahat. Hatta Q X Ä W ß' da eklenebilir bunlara. Cok guzel anlar da yasandi, aci verici olaylar (ayrilmalar ) da oldu. 29 yaşıma kadar yapabildiğim herseyi yaptim. Kiz arkadasimla sehir disina da gittik. Yedik ictik eglendik. Hatta yurt disina bile gittim kiz arkadasim icin.
    Öz ve öz abimin ise hayatindaki ilk kiz arkadasi üniversitede oldu ve o da son oldu. Evlendiler.
    Bazen abime "HELAL OLSUN ABİ" hayatinda sadece 1 kisiyi sevdin. Temiz Gercek Aşk dedigim oldu.
    Ama sonra durup düsününce kendime de " HELAL OLSUN LAN SANA " hayatinda bu konuda herseyi doya doya yasadin. Hic birsey gözünde kalmadi, artik evlenme zamanin geldi dedim.
    Evlendim, huzurlu ve mutluyum. Gecmise bakinca iyi ki yasamisim diyorum. Cünkü ;
    Keşke yapsaydim demiyorum veyahut şeytana uyup evli iken sacmaliklar yaparak, esime saygisizlik yapmiyorum.
    Sana tavsiyem evlenmeden önce 1 kiz ile mutlaka sevgili olman. Herseyi diledigin gibi yasaman.
    AMA AŞIK OLMAMAN Aşık olur ve iliski sonlanirsa 24 yildir hissetmedigin duygular seni bekliyor. Buna hazir olman lazim.
    Hayatinda başarılar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)