Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Protein Tozu hakkında :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250r
    Sağlam ve düzenli antrenman gerekli proteini yedirir zaten(İştahla ilgili problem yoksa).protein tozunun tek artısı daha pratik olması eksilerine gelecek olursak çok uzun bir yazı olur.Bu sporda sabır sporu olduğuna göre bugün proteine yapılan kolaya kaçma işi yarın antrenmanda da kolaya kaçtırır.Naturel her zaman iyidir kısa sürede kas kaybı yaşanmaz, uzun sürede az yaşanır. Ek gıdalarla spor yapip 1-2 ay spora ara vermeniz aynaya baktığınızda eski halinizle kıyaslanamayacak kadar kötü olur bu duruma bu sürede dışarıdaki insanlardan sürekli zayiflamissin kelimesini duymakta eklenince özgüven kaybı yaşanmasi muhtemeldir. Bu sefer zevkle yaptığınız spora eski halinize kavuşmak için başlarsınız hemde daha fazla ek gıdalarla.bu döngü hiç değişmez,istisnalar hariç.Sabırla hırsla düzenli ve uzun vadede yapmak bu işin olmazsa olmazıdır,protein tozunu görsel olarak hiç birşey i değiştirmez.En önemlisi anatomidir,bi arkadaş inşaat işçisinden bahsetmiş mesela anatomisi iyi olan bu sporda her zaman 3-0 öndedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca bu işin esprisi,kas gelişimi demek kasların antrenman esnasında parçalanarak dinlenme zamanında yeniden inşa edilmesinden oluşuyor.Önemli olan antrenmandan sonra 45 dakika içinde vücudun ihtiyaç duyduğu proteini sağlamak.Protein tozu ortalama 10 dakika içerisinde sindirilebiliyor.Diyelim ki protein tozu kullanmıyorsun.

Antrenmandan sonra hemen yemek yemen lazım.Tavuk göğsü 3 saatte sindiriliyor.Süt,yoğurt bunlar bile 2 saatte sindirilebiliyor.İşte protein tozunun espirisi bu.Spordan hemen sonra vücudunuz katabolizma (yıkım) durumundadır, kaslarınız yorgun ve acil onarılmaya ihtiyaç duyarlar çokta çabuk sindirildiği için önemli bi destek tabi ki.
    Hala bu saçmalıklara inanan insanlar o kadar çok ki,yazık.Şimdi sana kabaca anlatayım evet dediğin gibi kaslar parçalanır(yırtılır), onarımdan sonra gelişmiş olur.Bu onarimin büyük bölümü uykuda gerçekleşir,uykuda sindirilen tek şey kazein dir.şimdi sen antremani yaptın parçaladin kasları 45dk içinde yeterli proteini alman gerekiyormus tavuk göğsü 3saatte sindirilir diyorsun iyi hoş araştırmayi seven bi arkadaşsın belli şimdi senin bu bildiğin doğruysa eğer antreman öncesi alınan proteinlerin görevi ne?Senin vücudunun depoladığı protein nereye gidiyor?Sen o protein tozunu antremandan sonra içmesen ve yemek yesen gerekli proteini alamamış olacağını düşünüyorsun? Bu işin ticaretinden dolayı kandirilan birisin sana tek diyeceğim sponsoru protein tozu olan hiç bir dergi,site,blogger sana doğruyu söylemez. Tek bir cümle bile mantık olarak anlatmiyormu herşeyi?antremandan sonra aldığın tek ölcek protein tozu max. 25gram. harikalar harikası insan vücudu depoladığı kullanmak için hazırda tuttuğu protein miktarını biliyormusun? Spora başlamadan önce ve 1 yıl düzenli spordan sonra o depolamanın farkından haberin varmi?Bırakın şu saçmalığı o paraya ayda 7-8kere antreman sonrasi ızgara yaparım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağlam ve düzenli antrenman gerekli proteini yedirir zaten(İştahla ilgili problem yoksa).protein tozunun tek artısı daha pratik olması eksilerine gelecek olursak çok uzun bir yazı olur.Bu sporda sabır sporu olduğuna göre bugün proteine yapılan kolaya kaçma işi yarın antrenmanda da kolaya kaçtırır.Naturel her zaman iyidir kısa sürede kas kaybı yaşanmaz, uzun sürede az yaşanır. Ek gıdalarla spor yapip 1-2 ay spora ara vermeniz aynaya baktığınızda eski halinizle kıyaslanamayacak kadar kötü olur bu duruma bu sürede dışarıdaki insanlardan sürekli zayiflamissin kelimesini duymakta eklenince özgüven kaybı yaşanmasi muhtemeldir. Bu sefer zevkle yaptığınız spora eski halinize kavuşmak için başlarsınız hemde daha fazla ek gıdalarla.bu döngü hiç değişmez,istisnalar hariç.Sabırla hırsla düzenli ve uzun vadede yapmak bu işin olmazsa olmazıdır,protein tozunu görsel olarak hiç birşey i değiştirmez.En önemlisi anatomidir,bi arkadaş inşaat işçisinden bahsetmiş mesela anatomisi iyi olan bu sporda her zaman 3-0 öndedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Hala bu saçmalıklara inanan insanlar o kadar çok ki,yazık.Şimdi sana kabaca anlatayım evet dediğin gibi kaslar parçalanır(yırtılır), onarımdan sonra gelişmiş olur.Bu onarimin büyük bölümü uykuda gerçekleşir,uykuda sindirilen tek şey kazein dir.şimdi sen antremani yaptın parçaladin kasları 45dk içinde yeterli proteini alman gerekiyormus tavuk göğsü 3saatte sindirilir diyorsun iyi hoş araştırmayi seven bi arkadaşsın belli şimdi senin bu bildiğin doğruysa eğer antreman öncesi alınan proteinlerin görevi ne?Senin vücudunun depoladığı protein nereye gidiyor?Sen o protein tozunu antremandan sonra içmesen ve yemek yesen gerekli proteini alamamış olacağını düşünüyorsun? Bu işin ticaretinden dolayı kandirilan birisin sana tek diyeceğim sponsoru protein tozu olan hiç bir dergi,site,blogger sana doğruyu söylemez. Tek bir cümle bile mantık olarak anlatmiyormu herşeyi?antremandan sonra aldığın tek ölcek protein tozu max. 25gram. harikalar harikası insan vücudu depoladığı kullanmak için hazırda tuttuğu protein miktarını biliyormusun? Spora başlamadan önce ve 1 yıl düzenli spordan sonra o depolamanın farkından haberin varmi?Bırakın şu saçmalığı o paraya ayda 7-8kere antreman sonrasi ızgara yaparım.
    Öncelikle şunu belirteyim ben bu konuda profesyonel bi insan değilim.Spor geçmişim çok eskiye de dayanmıyor ama dediğin gibi araştırmayı çok seven biriyim.Bu sporla ilgili takip ettiğim 6 7 tane site var.Saatlerce okuduğum metinler,bu işi profesyonelce yapan yerli yabancı kişilerin yayınladığı videolar falan.Hepsinde de dediklerimden bahsediliyor doğrudur yanlıştır veya tuzaktır bilemem.Ben zaten protein tozunun gerekliliğini savunmuyorum.Toz olmadan da çok güzel vücut yapılır ki örneklerini spor salonunda görüyorum.Tozun artısı zaman kazandırması.Kişinin 3 yılda yaptığı vücudu protein tozuyla 1 yılda yapmak mümkün.Benim yazdıklarım protein tozunu savunmak değil sadeve bildiklerimi paylaşmak.Bunları da kafadan atmadım zaten.Ayrıca bende tozu bırakıp sadece bca kullanmayı düşünüyorum.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    Protein ve keratin ayni anda amino asit bcaa falan gibi yapmalisin bu senin kas agrina gore degisir kaslarin doyacagi olcuyu sen ayarlarsin yani ne kadar antreman o kadar agri o kadar besin benim kunlandigim 18 yasinda iken spordan once 2 olcek protin bir kapsul bcaa bir kapsul amino asit 5000 bir cay kasigi kreatin (kreatin su tutar belirli surede birakilir sonrada l-karbitin ile o su alinir) anlat babam anlat yani cunki o resimlerdeki gibi olacagim diyorsan buyume hormonu alacaksin hicbir doktor tarafindan denenmesi imkansiz oldugundan yuksek doz testleri sadece varsayim uzerinden olumcul denir ama hormon kunlanip ta garip olumlere gidenler var bastan diyeyim.

gelelim tozlar ne yapar
    yanlis hatirlamiyorsam vucuda toz olarak alinan vitamin protein veya besinleri vucut hepsini kabul etmez iken gercekte meyve sebze veya et ile alinanin %90 ini vucut aliyor bana sorarsan bildircin yumurtasi spordan once 3 eve dondugunde 3 adet protein icin hasla ye cunki yok x yok y marka abi cok iyi abi.
    bu seye benziyor eskiden basket oynarken herkes derdi kobe ayakkabi cikarmis ee ucuyorsun .
    ucmuyorsun soyliyeyim hatta bobrek tasi belasinada bulasiliyor cok pahali markalarda ben hep ucuz kunlandim iki arkadasim tasla urasirken ben halay cekiyordum
    sadece protein icin boyle dusunme orotein bildircin yumurtasi iyidir sen bide bcaa al o kas yirtilmalari icin iyi bit abimizdir yumurta bcaa oooh sakin sakin

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    protein tozu takviye amaçlıdır. tek espirisi çalışma sonrası kana çabuk karışıp kasları beslemesidir. ben artık protein tozu aldım yemeğe gerek kalmadı işi ucuza getirdim gibi bir düşünce vucudu kesinlikle geliştirmez. sabah kalkarsın yulafını light sütle içersin, 10 yumurta haşlar beyazlarını yersin, öğlen yağsız salatanı 2 adet haşlanmış tavuk göğsü ile süslersin, yanında kefirini içersin, akşamüstü olunca yağsız ton balığını yersin, olmadı yağsız tavada biftek yaparsın, akşam spora gidersin antrenman bitince tozunu koyar çalkalar içersin. işte toz bu kadardır. gerçek hayata dönecek olursak bunları yiyebilmek için ülke ortalamasının üzerinde para kazanmanız gerekir. bu kadar gelirim yok malesef diyen birisi de alır protein tozunu günde 5-6 ölçek içer. yemek yiyene göre her halukârda eksik kalır tabiki ama hiç beslenememesi'den de iyidir ne yapsın.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    protein tozu kullanımında bol sıvı tüketmek şart bende yeni kombin yaptım pazartesi başladım,günde 2-3 litre su tüketiyorum 15 gün sonrasına sağlık ocağından kan testi için randevu aldım.karaciğer ve böbrekler için detaylı test yaptıracağım.bakalım etkisini en az 3-4 haftadan önce göremeyiz zaten.sanada tavsiyem önce spora başla ve vucudunu alıştır,direk bu ürünlere başlama sakın.benim bildiğim 6 ay dan önce başlanmaması.ayrıca yardım için proteincenter.com u ziyaret et telefon ile danışabilirsin arkadaşlar gayet bilgili yardımcı olacaktır.
    başta şunuda söyleyeyim bu iş sabır işi,2 gün sonra sıkılacaksan hiç başlama.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Vücutta kaslarda yarattığın mikroyırtık miktarına göre,kendi hormonal düzeylerine göre, antrenman sıklığına, normal günlük diyetine göre karar verilir protein tozu.

Steroid gibi değildir,mucize beklemeyin. Amaç fitness ise hiç anlamı yok,zaten 65 70 kilo bir adamın haftada 3 kez 1 er saatlik idmanında ne kadar protein ihtiyacı olacak ki? kg başına 3 gr falan bunlar yarı profesyonel gramajlar.

Yaklaşık 5 yıldır sporu yapmaya devam eden protein tozunun envai çeşidini kullanmış biri olarak söylüyorum. Her şey size bağlı.Günde 300 gram tavuk et yiyorum ben haftada 3 kez çalışırım diyen adama gerek yok.Ama onun da gelişebileceği nokta belli,öteye pek geçemez.

Bu arada whey proteinin biyoyararlanımı etten dahi yüksektir. Siz karbonhidrat ve proteininizi normal besinden alın,derdiniz bu olsun çünkü başlığa yazanların çoğunu okudum, plaj vücudu peşindesiniz.Muhtemelen Bench press de 40-60 kilo kaldırsanız,36 37 cm bir kol ölçüsüne sahip olsanız yetecek.

Ama proteini doğru düzgün alamıyorum bari o eksik kalmasın derseniz amenna,alın günde 2 ölçek kafa rahat.

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    protein tozu kullanımında bol sıvı tüketmek şart bende yeni kombin yaptım pazartesi başladım,günde 2-3 litre su tüketiyorum 15 gün sonrasına sağlık ocağından kan testi için randevu aldım.karaciğer ve böbrekler için detaylı test yaptıracağım..
    İdrar normal su rengindeyse sıkıntı yok

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    protein tozu kullanımında bol sıvı tüketmek şart bende yeni kombin yaptım pazartesi başladım,günde 2-3 litre su tüketiyorum 15 gün sonrasına sağlık ocağından kan testi için randevu aldım.karaciğer ve böbrekler için detaylı test yaptıracağım.bakalım etkisini en az 3-4 haftadan önce göremeyiz zaten.sanada tavsiyem önce spora başla ve vucudunu alıştır,direk bu ürünlere başlama sakın.benim bildiğim 6 ay dan önce başlanmaması.ayrıca yardım için proteincenter.com u ziyaret et telefon ile danışabilirsin arkadaşlar gayet bilgili yardımcı olacaktır.
    başta şunuda söyleyeyim bu iş sabır işi,2 gün sonra sıkılacaksan hiç başlama.
    Test sonuçlarını buraya yazarmısınız ?
    Protein tozunu spora başladıktan 2-3 ay sonra alıcam tahmin ettiğim gibi çıkmadı bu iş dikkat etmek gerekiyor ama asla vaz geçmem
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilende yazmis bilmeyende az bilgisiyle yardim etmeye çalışanda var herkezin nacizade fikrine saygi duyarim özet le protein tozu yani whey amino casein protein
    Bunlar tamamen yalandir para tuzagi illa suplement alcaksan işe yarayan bcaa ve mass gainer dır gainerida zayif adam kullanir bunlarda devede kulak ama..
    Tek gercek anapolon,halotestin,danabol,enenthat,sustanon vs vs tabi bu tek gercek dediklerime doktor yardımı olmadan bulaşma biliyorum anti steroidciler bu yazima kızicak steroid ne alaka diye ama suplemente para verip yerinizde saycaniza bunu tercih ederim. 3 yildir spor yapiyorum kollarim 40 cm omuzlar 138 cm 7 aydir gelişmiyor artikda gelişmez naturel bunun ustune çıkamıyorum malesefki buda delirme sebebim olcak dünyalari yiyom hayla ölçü sabit

Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilende yazmis bilmeyende az bilgisiyle yardim etmeye çalışanda var herkezin nacizade fikrine saygi duyarim özet le protein tozu yani whey amino casein protein
    Bunlar tamamen yalandir para tuzagi illa suplement alcaksan işe yarayan bcaa ve mass gainer dır gainerida zayif adam kullanir bunlarda devede kulak ama..
    Tek gercek anapolon,halotestin,danabol,enenthat,sustanon vs vs tabi bu tek gercek dediklerime doktor yardımı olmadan bulaşma biliyorum anti steroidciler bu yazima kızicak steroid ne alaka diye ama suplemente para verip yerinizde saycaniza bunu tercih ederim. 3 yildir spor yapiyorum kollarim 40 cm omuzlar 138 cm 7 aydir gelişmiyor artikda gelişmez naturel bunun ustune çıkamıyorum malesefki buda delirme sebebim olcak dünyalari yiyom hayla ölçü sabit
    benim kollarım 47 cm, 8 senedir çalışıyorum. artık gelişmez sözcüğü pes ettiğini gösterir. pes eden gelişmez. dünyaları yiyom demişin (aynı böyle yazmışın) ne yiyosun içiyosun belirtmemişin bile.. tamam bu iklimde bu şartlarda bu spor gerçekten çok zor ama şikayet yok. saldır
    ismail kozan bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DKN

boy kaç? ve kilo

1.80 civarı çok kalın ve güdük durur çünkü

her ağır antremana girdiğinizde kaç neuron'unuz ölüyor bir hesaplayı verin ))

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ağır antremana girdiğinizde kaç neuron'unuz ölüyor bir hesaplayı verin ))
    Neuron nedir ne işe yarar ?
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

o bir sinir hücresi burada.

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kollarım 47 cm, 8 senedir çalışıyorum. artık gelişmez sözcüğü pes ettiğini gösterir. pes eden gelişmez. dünyaları yiyom demişin (aynı böyle yazmışın) ne yiyosun içiyosun belirtmemişin bile.. tamam bu iklimde bu şartlarda bu spor gerçekten çok zor ama şikayet yok. saldır
    madem öyle yazayım
    %8-9 yağ oranıyla 40 CM kolun üstüne cıkamadım ben sen ne yiyorsun diye sormuşsun günde 600 GR haşlama tavuk göğüsü 300 GR lapa pilav sabahları 9 yumurta bütün şekilde yanında 100 Gr yulaf 100 gr beyaz peynir ara öğünlerde ton balığı salata öğlen 2 tabak bulgur yağsız tuzsuz yine gün içinde haşlama patates vücut ölçüleri 177 boy 138 omuz 40 biceps 111 göğüs 83 bel şimdi ben günlük nerden baksan temiz 250 gr saf protein tavukdan balıkdan alıyorum ee vududun haftalık natür salgıladı testo ne kadar ? yetişkin bir insanda 30 mg bende birde ileri seviye akdeniz anemi hastalığı da var oda gelişime bi engel squatda 2 kere bayıldığımı biliyorym bazen sıcak günlerde hiç antreman yapmadığım oluyor baş dönmesinden dolayı şimdi 250 gr proteinin vücut naturel olarak 50 & 70 Gr ını kaslara ulaştırır kalanını dışarı atar düşünsene haftalık 500 veya 750 mg enanthat vurduğunu üstüne anabol boldenon deca kullan androjen tavan bu sefer vucut 250 gr proteinin 200 gr mını kullanıcak ee nolucak şimdi gelişemeyen vucut bir anda patlıcak bulk ölçü almak kolay işin zor kısmı dietle gidipde bunu yapmak ve naturelken bunu yapamassın ben arkadaşımla aynı evde kalıyorum aynı sofrada oturuyopruz bütün gün kendisi deca 50 küründe 38 cm kolu 3 ayda 42 cm oldu ne anladım bu işden bunları yaşayınca böyle pes etmiş gibi oluyor insan arada yapcak bişey yok kara assubaylık sınavlarından kalırsam zaten bende küre giricem kan'da gözükür sınavdan elenirim diye girmiyorum elenirsem steroide ekmek bancam

Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem öyle yazayım
    %8-9 yağ oranıyla 40 CM kolun üstüne cıkamadım ben sen ne yiyorsun diye sormuşsun günde 600 GR haşlama tavuk göğüsü 300 GR lapa pilav sabahları 9 yumurta bütün şekilde yanında 100 Gr yulaf 100 gr beyaz peynir ara öğünlerde ton balığı salata öğlen 2 tabak bulgur yağsız tuzsuz yine gün içinde haşlama patates vücut ölçüleri 177 boy 138 omuz 40 biceps 111 göğüs 83 bel şimdi ben günlük nerden baksan temiz 250 gr saf protein tavukdan balıkdan alıyorum ee vududun haftalık natür salgıladı testo ne kadar ? yetişkin bir insanda 30 mg bende birde ileri seviye akdeniz anemi hastalığı da var oda gelişime bi engel squatda 2 kere bayıldığımı biliyorym bazen sıcak günlerde hiç antreman yapmadığım oluyor baş dönmesinden dolayı şimdi 250 gr proteinin vücut naturel olarak 50 & 70 Gr ını kaslara ulaştırır kalanını dışarı atar düşünsene haftalık 500 veya 750 mg enanthat vurduğunu üstüne anabol boldenon deca kullan androjen tavan bu sefer vucut 250 gr proteinin 200 gr mını kullanıcak ee nolucak şimdi gelişemeyen vucut bir anda patlıcak bulk ölçü almak kolay işin zor kısmı dietle gidipde bunu yapmak ve naturelken bunu yapamassın ben arkadaşımla aynı evde kalıyorum aynı sofrada oturuyopruz bütün gün kendisi deca 50 küründe 38 cm kolu 3 ayda 42 cm oldu ne anladım bu işden bunları yaşayınca böyle pes etmiş gibi oluyor insan arada yapcak bişey yok kara assubaylık sınavlarından kalırsam zaten bende küre giricem kan'da gözükür sınavdan elenirim diye girmiyorum elenirsem steroide ekmek bancam
    yemen iyiymiş. clean bulk istiyosun tabi gelişim daha yavaş ve zor olacak ama acıya ağrıya ne kadar dayanıklı olduğunda önemli. yırtacak derecede zorluyorum dersen programlarını gözden geçirmen gerekir. kasları şaşırtmak lazım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben spora başlamadan önce ne kadar yemek, şeker, kreatin falan takviyesi yapsam da 10-15 dakika ağırlık çalıştıktan sonra setlerin sonunda yorgunluktan tipim kaymaya başlıyo. Yine yapıyorum sporumu ama kendimi berbat hissederek. Etrafıma bakıyorum benden daha uzun süre spor yapmış ve gelişmiş insanlar kendini ne kadar zorlarsa zorlasın böyle bi değişim yok. Acaba sadece bana mı özel bi durum, yoksa surat ifademde dışarıdan fark edilen bi değişiklik olmadığı halde ben öyle mi hissediyorum. Sorum öncelikle DKN ve ismail kozan'a.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben spora başlamadan önce ne kadar yemek, şeker, kreatin falan takviyesi yapsam da 10-15 dakika ağırlık çalıştıktan sonra setlerin sonunda yorgunluktan tipim kaymaya başlıyo. Yine yapıyorum sporumu ama kendimi berbat hissederek. Etrafıma bakıyorum benden daha uzun süre spor yapmış ve gelişmiş insanlar kendini ne kadar zorlarsa zorlasın böyle bi değişim yok. Acaba sadece bana mı özel bi durum, yoksa surat ifademde dışarıdan fark edilen bi değişiklik olmadığı halde ben öyle mi hissediyorum. Sorum öncelikle DKN ve ismail kozan'a.
    Aç karnına git.

Not:Ciddiyim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aç karnına git.

O zaman akşam yemeğini saat 10'da yemem gerekecek.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aç karnına git.

Aç karnına spora gidilmiyor ki.Yani ben kendim için söylüyorum aç gidince ağırlık kaldıramıyorum doğru düzgün Ben yemeğimi yiyorum 1.5 saat sonra falan gidiyorum spora gelince tekrar yiyorum :D
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)