Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Hangi cep telefonunu kullanıyorsunuz?Neden?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün babam S4 mini'yi tamirden almak için servise gitti içerisi anababa günü. Bizimkinin de dokunmatiği ve ışık sensörü garantiden değişti. 2 hafta önce kızılay avm'de mediamarkt'dayım. Satış danışmanı adam "Samsung'un kötü 3 modeli vardır S3 S4 S5" dedi. Eminim S5 güncel modelken de S3 S4 kötü diyolardı. S7 çıkınca S6 da kötü olacak. Bu şekilde pazarlanıyorsa bence hepsi kötü.
    abimin iphone 6sı var 3 aylık şarj olmuyor sıfır şarj aleti aldık gene şarj oluyor gözüküyor oyun oynarken şarj düşüyor şarjdayken mortal kombat oynasa ısınıp uyarı veriyor telde buglar var bazen arayan oluyor ekran açılıyor dokunmatik basmıyor basen kilit ekranda nornal klavye çıkıyor iphone 6 nın ön kamerası hala berbat bumu iyi telefon şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abimin iphone 6sı var 3 aylık şarj olmuyor sıfır şarj aleti aldık gene şarj oluyor gözüküyor oyun oynarken şarj düşüyor şarjdayken mortal kombat oynasa ısınıp uyarı veriyor telde buglar var bazen arayan oluyor ekran açılıyor dokunmatik basmıyor basen kilit ekranda nornal klavye çıkıyor iphone 6 nın ön kamerası hala berbat bumu iyi telefon şimdi
    Mertcan cakma iphone 6 itelemişler abine senin

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Samsung S3 mini
    Samsung S4 mini
    Samsung S3 mini

Ve son olarak LG G3 aldim memnunum.

Motosikleti
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mertcan cakma iphone 6 itelemişler abine senin
    ben aldım 2400 liraya vodafone den durmadan hoparlör mikrofon tıkanması var arkadaşımda 5s var ısınınca ekran tıkırdıyor içine göçüyor garantiye gönderdik bişey yok dediler gönderdiler geri kullanmasak çok iyi telefon sanıcaz donma kasma var ilk oyuna girişte takıkıyor facebookta takılıyor 5s 126 mb 8 k foto attım içine açarken kasım kasım kasılıyor alet bluetoth çalışmaz şarkı atamazsın whatsapp tan şarkı alamazsın zil sesini istediğini yapamazsın ne bi görsellik var sonra kasmıyor bi mobil veriyi bile alt meniye alamıyoruz illa ayarlara girde aç çok iyi
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babamda s3 mini vardı bende de samsung young 5360 vardı.Benimki de onun ki de bozulmuştu bigün gitmiş 2 tane grand neo almış.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    ben aldım 2400 liraya vodafone den durmadan hoparlör mikrofon tıkanması var arkadaşımda 5s var ısınınca ekran tıkırdıyor içine göçüyor garantiye gönderdik bişey yok dediler gönderdiler geri kullanmasak çok iyi telefon sanıcaz donma kasma var ilk oyuna girişte takıkıyor facebookta takılıyor 5s 126 mb 8 k foto attım içine açarken kasım kasım kasılıyor alet bluetoth çalışmaz şarkı atamazsın whatsapp tan şarkı alamazsın zil sesini istediğini yapamazsın ne bi görsellik var sonra kasmıyor bi mobil veriyi bile alt meniye alamıyoruz illa ayarlara girde aç çok iyi
    Senin bu söylediklerin gerçek ya da genel olsa dünyanın en iyi aleti olmazdı bu cihaz 2oo7'den bu güne iPhone kullanıyorum, söylediklerinden bir tanesinde sorun yaşamadım

Motosikleti
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bu söylediklerin gerçek ya da genel olsa dünyanın en iyi aleti olmazdı bu cihaz 2oo7'den bu güne iPhone kullanıyorum, söylediklerinden bir tanesinde sorun yaşamadım
    iphone 4 ten bu yana iphone kullanan adamı getireyim abimin telefon ısındığında uyarı vermişti facede paylaşmıştı adam iphone ailesine hoş geldin diyor ısınma uyarısını her iphone veriyor oyun oynarken cayır cayır yanıyor ben akıllı tv ye ekranı paylaşıp oyun oynayıp filimimi büyük ekranda izleyip şarkımı dinleyebiliyorum ekranımı 2 ye bölebiliyorum pencereleri küçültebiliyorum ama iphone yapamıyor özellik yokki ha bu arada şuan o kullanan adamın iphone 6 sı simi okumuyor garantiye göndermeyi düşünüyor tanıtımda kamera çıkıntısını gstermeyen firmadan ne beklersinki sirinin 3 tane özelliği çalıntı patent sahipleri var dava açılıyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şuan ki telefonum samsung s4 mini. nedeni de hediye gelmiş olması. eskiden 8800 scirocco kullanıyodum şimdi yine almayı düşünüyorum.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Samsung'un modelini falan bilmediğim tuşlu bir modelini kullanıyorum.

Dokunmatik ekranlı telefon kullanmayı sevemedim bir türlü.
    essegesse bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben yazdığın sorunlarla karşılaşmadım. Telefonu çok zorlarsan ısınır ama fizik kuralları her telefon için geçerlidir çok elektrik çekersen cihaz ısınır yapacak bişey yok. Kusursuz bir telefon değil ancak aldığıma pişman ettirmedi. Hatta 2015'te yaptığım en iyi yatırım olduğunu düşünüyorum. Samsung'ların kesinlikle 1000 lira üzeri fiyatları hak ettiğini düşünümüyorum. Android'de GM Discovery gibi ucuz telefonlar iyi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Asus zenfone 5
    şeklini sevdim aldım ama siz almayın telefon doymuyo sürekli şarj da yeter lan !
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazdığın sorunlarla karşılaşmadım. Telefonu çok zorlarsan ısınır ama fizik kuralları her telefon için geçerlidir çok elektrik çekersen cihaz ısınır yapacak bişey yok. Kusursuz bir telefon değil ancak aldığıma pişman ettirmedi. Hatta 2015'te yaptığım en iyi yatırım olduğunu düşünüyorum. Samsung'ların kesinlikle 1000 lira üzeri fiyatları hak ettiğini düşünümüyorum. Android'de GM Discovery gibi ucuz telefonlar iyi.
    iphonemi hakediyor ben en azından donanıma parayı verdim diyorum sen neye verdin acaba sadece markaya işlemcin samsung aida 64 indir işlemcine bak paşalar gibi samsung yazar ramin samsung ekranın lg daha hiçbişeyi üretemiyor bumu 2.5 bini hakeden iphone 5s in çıkışı 2200 benim telefon 1500 ve şuan iphoneden daha çok iş yapıyor daha az ısınıyor daha çok şarjı gidiyor daha çok özelliği var kusura bakmayında çevremde 7 ye yakın iphone var biri sağlam değil samsung fanboyu değilim apple gibi bir sömürgeye o parayı verene şaşıyorum daha geçen seneye kadar klavyede harf büyütüp küçülttüğünde harfler aynı kalıyordu ekranınız daha hd plus full hd neye parayı veriyorsunuz yazılım demeyin kasıyor bugları var saçma sapan bi telefon

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    Microsoft Lumia 532.Gayet memnunum fiyat-performans olarak bana yetiyor.4 çekirdek 1.2 Ghz Cortex-a7 işlemci,1 GB Ram,8 GB dahili bellek,5 mp kamera,ön kamera,A-GPS.Öncelikle microsoft işletim sistemini sevdiğim için telefonu tercih ettim.İçerisinde hazır bulunan sesli yönlendirmesi olan navigasyon sisteminin internet bağlantısı olmadan kusursuz çalışması,dahili radyosunun olması 8gb hafızasının % 100üne yakınının dolu olmasına rağmen en yüksek grafikli oyunlarda bile kasma,donma vs problemler yaşatmaması benim için gayet iyi,beklentilerimi karşılıyor.

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    ıphone 3 den baslayıp 5s e kadar her modelını kullandım en son telefon alacagım bayının oyununa gelıp bana samsung s5 sattılar 2400 e ozamanlar 14 ay oldu bu kadar pısman oldugum hıc bır telefon bılmıyorum hayatım boyunca.nasıl bır hata yapıp da ıphoneden saştım kendı salaklıgım. telefonu alalı 14 ay oldu telefoncu 600 veriyo nasıl 2400 den . ıphonenın gozunu sevım ne zarara ugratır nede madara eder...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asus zenfone 5 .Çünkü fp cihazı telefona 1500 2000 tl vermeye gerek yok bununla yapamadığım hiç bir iş yok sıfır kasma
    aynen biraz ufak olsa iyidi

sony xperia C5 ultra ön kamera 13 mp. 6" ekran. Harika bir fiyat/performans telefonu. Önceki telefonum z3 idi. C5'i daha çok sevdim.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    İphone 3g, 3g s, 4, 4s, 5s kullandim.İphone lar şarj aleti seçiyor, orjinal olmayınca şarz almıyor zor şarj oluyor veya şarjdayken tel ısınıyor.Ama en güzel yönü İphone a virüs girmiyor.Birde iphone da en ufak arızada garantiden telefonun sıfırını veriyorlardı yani tamir etme olayı yoktu ama artık öyle olmuyormuş. (3g s imin garantisinin son gününde tuş arızası nedeniyle servise götürmüştüm ve garantiden telefonun sıfırını vermişlerdi.)

3g ve 3gs lerin kasasının altı kırılıyor.
    4 ve 4s lerin telefon görüşmesindeki ses seviyesi kısık geliyor.Orta tuşlar belli sürelerden sonra kalitesizleşiyor.

5s de herşey güzel ama bendekinin şarj seviyesi arada sapıtıyor aniden düşüp aniden yükseliyor.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Htc m8 ses kamera alaşımlı gövde 3 de kamerası var :-)

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bundan önce nokia c6 01 kullaniyordum daha sonra sağlam birşey olsun diye asus zenfone 5 aldım telefon gayet iyi donma yok ama işlemci intel olduğu için diğer telefonlara göre şarjı biraz hızlı gidiyor

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Note serisi dünyaya geldiginden bu yana o seriden devam etmekteyim sebebi kalemi. Nasil kullanacaginizi ogrendiginizde ve tam kapsam ile kullandiginizda muthis kolayliklar sagliyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)